Страница 50. Стоматологи Киева

Андрей
Отличный доктор, теперь я знаю, к кому буду ходить лечить зубы.
Спасибо за красивую улыбку!!!)))
Снежана
Валерия
После посещения кабинета Петра Павловича я изменила свое мнение о стоматологах. Оказывается, лечить зубы может быть совсем не больно и не страшно.
Диана
Приятный врач, качественное и быстрое лечение. Рекомендую.
Роман
Дякую Павловичу за добре виконану роботу. Нарешті я зможу посміхатися привселюдно.
Стоматолог-терапевт, эндодонтист
Врач занимается выявлением и терапией заболеваний зубов и десен. Выполняет установку пломб, лечит каналы зуба. Принимает пациентов с кариесом, периодонтитом, пульпитом. Проводит лечение зубов во сне. Консультирует по вопросам выбора паст и правильной гигиены полости рта.
Стоматолог- терапевт
Киев жилой массив Чайки, ул. Печерская, 4 (Петропавловская Борщаговка) м.Академгородок м.Сырец м.Берестейская
Стоматолог-ортопед, стоматолог
Ортодонт
Лікар – стоматолог
Закінчив Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця.Лікар проводить терапевтичний і ортопедичний прийом. Лікування карієса зубів на різних стадіях, лікування пульпітів. Сучасна обробка кореневих каналів, лікування періодонтиту. Відновлення усіх груп зубів із застосуванням композитних матеріалів світлового затвердіння. Володіє методиками прямої реставрації зубів. Професійна гігієна порожнини рота. Проводить комплексну підготовку пацієнтів з поступовим протезуванням, в тому числі на імплантантах.
Лікар-стоматолог загального профілю
Закінчив Українську Медичну Стомалотогічну Академію, м.Полтава. Лікар проводить терапевтичний та ортопедичний прийом. Лікування карієсу зубів на різних стадіях, лікування пульпітів. Сучасна обробка кореневих каналів, лікування періодонтиту. Відновлення всіх груп зубів із застосуванням композитних матеріалів світлового затвердіння. Володіє методиками прямої і непрямої реставрації зубів. Професійна гігієна порожнини рота. Проводить комплексну підготовку пацієнтів з наступним протезуванням (знімними і незнімними конструкціями, включаючи коронки на основі оксиду цирконію).
Стоматолог-ортопед
Стоматолог-ортопед, лікар вищої категорії, стаж 31 рік
Киев пр-т Володимира Івасюка, 8 (корп. 3) м.Оболонь21 11 м.Почайна34 8
Стоматолог-терапевт, стоматолог-ендодонтист
Киев пр-т Володимира Івасюка, 8 (корп. 3) м.Оболонь21 11 м.Почайна34 8
Хірург-імплантолог, пародонтолог
ОСВІТА - Міжнародна академія медицини та екології НАПРЯМКИ РОБОТИ: - встановлення імплантів; - цифрова навігаційна та ультразвукова хірургія; - кісткова аугментація та пластика м'яких тканин; - апікальна мікрохірургія; - видалення зубів будь-якої складності; - лікування ясен; лікування уві сні (медикаментозний сон)
Лікар-ортодонт, гнатолог
ОСВІТА: НМУ імені О.О Богомольця, Українська Військово-медична академія, післядипломна освіта спеціалізація-ортодонтія Івано-Франківськівський національний медичний університет НАПРЯМКИ РОБОТИ: - профілактика та лікування аномалій прикусу та положення зубів у дорослих та дітей; - робота зі знімними та не знімними апаратами; - робота з американською інноваційною самолігуючою брекет-системою Damon (металева та керамічна); - індивідуальні цифрові брекети Insignia; - елайнери Invisalign та Cristaline; - підготовка до ортохірургії; індивідуальні вигини на дугах. робота з мінігвинтами.