Стоматологи в Києві

Консультація стоматолога в кліниці «Стоматологічна клініка 32 Дент » 50 - 90 грн
Консультація стоматолога в кліниці «Клініка проф. Весовой» 250 - 800 грн
Консультація стоматолога в кліниці «DenTectum» 220 - 1000 грн
Консультація стоматолога в кліниці «Стоматологія від А до Я» 100 - 300 грн
Консультація стоматолога в кліниці «МаріДент, стоматологія на Троєщині» 250 грн
Консультація стоматолога в кліниці «Імперія Дентіс» 150 - 200 грн
Консультація стоматолога в кліниці «MyDent» 200 - 300 грн
Консультація стоматолога в кліниці «Family dent» 150 - 200 грн
Андрей
Отличный доктор, теперь я знаю, к кому буду ходить лечить зубы.
04 жовтня '16 г.
Спасибо за красивую улыбку!!!)))
02 жовтня '16 г.
Снежана
Не секрет, что практически все женщины недовольны тем, как они выглядят. Я не исключение, мне никогда не нравилась моя улыбка, зубы мне казались тусклыми, и совсем не белыми. Повзрослев, я решила это исправить, и обратилась к Кристине Викторовне. Отбеливание прошло на наивысшем уровне, доктор дала возможность оценить весь свой профессионализм. Спасибо Вам, за то, что заставляете людей улыбаться.
01 лютого '17 г.
Валерия
После посещения кабинета Петра Павловича я изменила свое мнение о стоматологах. Оказывается, лечить зубы может быть совсем не больно и не страшно.
13 липня '16 г.
Диана
Приятный врач, качественное и быстрое лечение. Рекомендую.
09 жовтня '16 г.
Роман
Дякую Павловичу за добре виконану роботу. Нарешті я зможу посміхатися привселюдно.
16 січня '17 г.
Додати відгук
Оцініть клініку за 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою для клініки)
*Вказуйте номер, з якого записувались через наш сервіс
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс
Стоматолог дитячий
9 років досвіду
Дитячий лікар
Лікар займається діагностикою та лікуванням захворювань зубів і ясен у дітей. Виконує пломбування та видалення молочних зубів. Проводить пластику вуздечки язика. Лікує карієс, пульпіт, стоматит і гінгівіт. Консультує з приводу вибору дитячих паст і правильної гігієни ротової порожнини.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.9
Стоматолог
13 років досвіду
Лікар спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань зубів. Виконує пломбування каналів зуба. Проводить відбілювання зубів, видалення зубного каменю. Лікує всі види карієсу, пульпіт, стоматит, гінгівіт, пародонтоз і пародонтит. В роботі використовує сучасні методики.
Стоматолог-ортопед
10 років досвіду
Лікар спеціалізується на вирівнюванні зубів і виправлення прикусу. Виконує установку сапфірових і керамічних брекетів, займається виправленням прикусу пластинками. Лікує зміщення зубних рядів, часткову адентію, патологічний прикус і аномалії окремих кривих зубів.
23 роки досвіду
Дитячий лікар
Лікар спеціалізується на естетичній реставрації зубів. Проводить відновлення зубів біоміметичним методом. Здійснює прийом дорослих та дітей. Лікує всі види карієсу, пародонтит, пародонтоз, стоматит, пульпіт та зубний камінь. Проводить чистку та відбілювання зубів.
Консультація 275 грн.
30 років досвіду
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні карієсу, стоматиту, пародонтиту, гінгівіту, пародонтозу та інших захворювань зубів. Проводить відбілювання зубів, художню реставрацію зубів. Консультує з приводу гігієни ротової порожнини. В роботі використовує новітні стоматологічні матеріали та сучасні техніки.
10 років досвіду
Лікар стоматолог-терапевт, надає послуги з реставрації, гігієнічної чищенні і відбілювання зубів. Спеціаліст в рентген діагностиці та лікуванні карієсу, пародонтозу, періодонтиту, пульпіту і захворювань порожнини рота, Тагієв Таги Рустамович, використовуючи новітні технології медицини, надає стоматологічну допомогу вагітним жінкам.
Записатися на прийом
Стоматолог-хірург, імплантолог
12 років досвіду
Лікар-стоматолог, хірург, імплантолог, займається усіма видами стоматологічного лікування зубів: діагностикою та лікуванням карієсу і його наслідків, видаленням зубів, кісткової пластикою, видаленням новоутворень в ротовій порожнині, вектор-терапією, усуненням дефектів зубних рядів за допомогою знімних і незнімних конструкцій ( металокераміка, безметалова кераміка). Виконує естетичну реставрацію зубного ряду, встановлює вініри, здійснює професійну гігієну ротової порожнини.
Щелепно-лицьовий хірург, Імплантолог, Пародонтолог, Стоматолог-хірург
37 років досвіду
Практикуючий професор, фахівець експертного рівня в щелепно-лицевої хірургії, імплантології, пародонтології. Проводить імплантацію зубів, гайморотомію, видалення зубів різної складності, видалення кіст, пухлин щелеп і пухлин м'яких тканин, закритий і відкритий синус-ліфтинг, автор кількох сприятливих методик операцій, що дозволяють пацієнтові проходити реабілітацію вдвічі швидше.
Консультація 950 грн.
Стоматолог-ортопед, стоматолог-терапевт
27 років досвіду
Доктор Малиновська Тетяна Леонідівна, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Пропонує пацієнтам послуги лікаря-стоматолога. Здійснює профілактичні огляди, проводить лікування проблем зубів, пломбує і лікує кореневі канали. Спеціалізується на художньої реставрації і відбілюванні зубів.
Стоматолог-ортопед
25 років досвіду
Лікар-стоматолог вищої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується в області ортопедичної стоматології. Виконує всі види протезування: незнімне, повне знімне, частково-знімне. Виробляє установку керамічних і металокерамічних коронок, бюгельних протезів. Надає послуги з реставрації зубного ряду. Допомагає вирішити проблеми адентії, бруксизма, рухливості, патологічної стертості зубів, естетичних порушень посмішки, дисфункцій скронево-нижньощелепного суглоба.
Консультація 250 грн.