Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікарі стоматологи в Полтаві

5
9,0
Стоматолог
8,60
Лікар вищої категорії Литвиненко Світлана Іванівна спеціалізується в області стомалогії. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюванням зубів та ротової порожнини. Лікар займається пломбуванням та лікуванням кореневих каналів, зубів, терапії пародонтита, періоститу (флюсу), демінералізації зубів. Спеціалізується на лікуванні парадонтозу, карієсу, альвеолярної піореї, катарального, афтозного та виразкового стоматиту.
Петя
27 липня '16р.
10
Хорошо лечит зубы, сверлит не больно. Результат отличный.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Полтава вул. Степового фронту, 29
Стоматолог
8,55
Лікар-стоматолог Онищенко Костянтин Васильович проводить консультаційні огляди ротової порожнини. Займається лікуванням зубів, кореневих каналів, у тому числі, здійснює їх пломбування. Допомагає позбутися таких захворювань як карієс, пульпіт. Виконує процедури очищення зубів від зубного каменю та їх художню реставрацію.
Антон
17 жовтня '16р.
10
Відбілив зуби, зараз мою гарну усмішку. Дякую лікарю.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Полтава вул. Європейська, 110
Стоматолог-ентодонт
8,35
Лікар спеціалізується у напрямку стоматології-ендодонтії. Лікує пульпіт, різноманітні запалення, кісти, проводить підготовку кореневих каналів зубів перед встановленням коронок, реставрує коріння зубів, використовує лише сучасні методи та технології.
Стас
05 жовтня '16р.
9
Ставил коронки на несколько зубов. Результатом даволен, не отличить от здоровых зубов.
Записатися на прийом
Полтава вул. Коваля, 3а, корпус 1 , оф. 2
Стоматолог
8,35
Лікар вищої категорії Бєлоножко Валентина Андріївна спеціалізується в області стоматології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюванням зубів та ротової порожнини. Лікар займається лікуванням та пломбуванням зубів, кореневих каналів, чищенням зубів від зубного каменю. Спеціалізується на художній реставрації, вибілюванні зубів, терапії карієсу, пародонтозу, пародонтиту, катарального, афтозного та виразкового стоматиту.
Степан
09 жовтня '16р.
10
Лечу зубы только у этого стоматолога. Рекомендую.
Записатися на прийом
Полтава вул. Гетьмана Сагайдачного, 8б
Стоматолог
8,35
Лікар Брагінець Л. спеціалізується у галузі стоматології. Проводить профілактичні огляди. Займається лікуванням зубів, у тому числі й кореневих каналів. Відновлює коронкову частину зуба, пломбує кореневі канали та здійснює художню реставрацію зубів.
Степан
06 вересня '16р.
9
Встановив пломбу, тримається міцно. Лікар дуже уважна людина. Спасибі.
Записатися на прийом
Полтава ул. Степового Фронту, 29
Стоматолог
26 років досвіду
8,15
Стоматолог вищої категорії Савоста Наталія проводить лікування зубів, кореневих каналів. Спеціалізується на художній реставрації зуба та пломбуванні кореневих каналів. Надає детальну консультацію щодо діагностики та лікування ротової порожнини.
Сергій
23 жовтня '17р.
10
Моя донька знайома з Наталією Іванівною майже 19-ть років. Зараз живе за кордоном, але все одно в кожний приїзд до дому проходить у неї профілактичний огляд і, якщо треба лікування. А починалося ще зі школи, коли при щорічному огляді лікарі не змогли впзнати зуб, який лікувала Наталя Іванівна. В карточці він був позначений як вражений карієсом, але зовні ніяких пошкоджень...
Записатися на прийом
Полтава ул. Степового Фронту, 29
Стоматолог
25 років досвіду
8,15
Лікар Мирна Наталія Олександрівна спеціалізується у сфері стоматології. Надає детальну консультацію стоматолога-імплантолога. Проводить зубну імплантацію, складне видалення зубів, зокрема, зубів мудрості.
София
11 травня '18р.
10
Отличный специалист
Записатися на прийом
Стоматолог
28 років досвіду
8,10
Дитячий лікар
Стоматолог Колєснікова Наталія Іванівна займається лікуванням зубів та кореневих каналів. Допомагає позбутися таких захворювань як карієс, пульпіт, пародонтоз, флюс. Відновлює коронкову частину зуба. Надає повну консультацію з питань захворювань та лікування ротової порожнини.
Виктория
04 липня '16р.
10
Отличный спецалист, нашла общий язык с моим сыночком. Он теперь только к ней хочет идти лечить зубки.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Стоматолог
8,10
Лікар Антоненко С. І. спеціалізується у напрямку стоматології. Працює з пацієнтами, що мають порушення функції чи зовнішнього вигляду зубів. Проводить діагностику, надає рекомендації щодо догляду за зубами. Діагностує патології зубів, щелеп та інших органів ротової порожнини.
Коля
08 вересня '16р.
8
Все сделали быстро, качественно, без боли. Благодарю.
Записатися на прийом
Полтава вул. Коваля, 3а, корпус 1 , оф. 2
Стоматолог
16 років досвіду
8,10
Лікар-стоматолог Синіцина Н. надає повну консультацію з питань діагностики та профілактики захворювань ротової порожнини. Зокрема, лікує карієс, кореневі канали зубів, проводить їх пломбування. Здійснює художню реставрацію зубів.
Юра
04 липня '16р.
10
Гарний лікар та жінка. Лікую не болісно
Записатися на прийом
Полтава ул. Степового Фронту, 29