Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікарі стоматологи в Полтаві

Стоматолог
24 роки досвіду
9,98
Лікар Миронівський Олександр Михайлович спеціалізується в області стоматології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюванням зубів та ротової порожнини. Лікар займається лікуванням та пломбуванням зубів, кореневих каналів зуба, чищенням зубів від зубного каменю. Спеціалізується на художній реставрації, вибілюванні зубів, терапії карієсу, пульпіту, парадонтозу, катарального, афтозного та виразкового стоматиту.
Ольга
08 жовтня '16р.
9
Помог отбелить зубы. Теперь значительно шире улыбаюсь))))) Спасибо!
Записатися на прийом
Полтава вул. Фурманова, 8б
Стоматолог-пародонтолог
9,98
Лікар Семенець Яна Сергіївна спеціалізується в області стоматології-парадонтології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюваннями зубів та ротової порожнини. Лікар займається терапією карієсу, пародонтозу, пародонтиту, пульпіту. Спеціалізується на лікуванні та пломбуванні зубів, кореневих каналів, терапії катарального, афтозного та виразкового стоматиту, флюсу, альвеолярної піореї, демінералізації зубів.
Виталик
01 листопада '16р.
8
Боялся идти на прием, оказалось, зря. Хороший доктор и больно не было
Записатися на прийом
Стоматолог
9,98
Лікар Говоров Денис Сергійович спеціалізується в області стомалогії. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюванням зубів та ротової порожнини. Лікар займається лікуванням та пломбуванням зубів, чищенні зубів від зубного налету, вибілюванні зубного ряду верхньої та нижньої щелепи. Спеціалізується на терапії карієсу, пульпіту, парадонтозу, пародонтиту, періоститу (флюсу), пломбуванні та лікуванні кореневих каналів.
Стас
28 серпня '16р.
8
Ставил пломбу у этого стоматолога. Акуратно, не больно.
Записатися на прийом
Полтава вул. Степового Фронту, 29
Стоматолог
12 років досвіду
9,98
Лікар Кудря І. спеціалізується у сфері стоматології. Займається лікуванням зубів та кореневих каналів, зокрема, проводить їх пломбування. Надає такий тип стоматологічних послуг як художня реставрація зубів. Проводять детальну консультацію щодо запобігання захворювань ротової порожнини.
Костянтин
28 вересня '16р.
8
Знову маю гарну посмішку завдяки лікуванню зубів.
Записатися на прийом
Полтава ул. Степового Фронту, 29
Стоматолог
43 роки досвіду
9,98
Стоматолог Могильник Володимир Васильович займається лікуванням та пломбуванням зубів, зокрема, кореневих каналів. Надає детальну консультацію з питань діагностики та профілактики захворювань ротової порожнини. Проводить протезування зубів та зубну імплантацію.
Володя
03 вересня '16р.
9
Хороший доктор, удалил мне зуб и поставил коронку. Спасибо
Записатися на прийом
Стоматолог
33 роки досвіду
9,98
Лікар-стоматолог Безручко Тетяна Іванівна займається лікуванням зубів, пародонтиту, пародонтозу, карієсу, флюсу, кореневих каналів зуба. Зокрема, проводить пломбування. Надає детальні консультації з питань профілактики захворювань ротової порожнини.
Анатолий
24 вересня '16р.
8
Отличный результат после лечения зубов)))
Записатися на прийом
Стоматолог
17 років досвіду
9,98
Дитячий лікар
Лікар Купріянова Наталія Володимирівна спеціаліст у галузі стоматології. Надає повний спектр стоматологічних послуг, а саме: лікування зубів та кореневих каналів, пародонтиту, пародонтозу, карієсу, пульпіту. Проводить детальні консультації з питань профілактики захворювань ротової порожнини.
Светлана
28 вересня '16р.
9
Водила на прием детей. Все прошло отлично, доктора не испугались, им понравилось лечить зубки.
Записатися на прийом
Стоматолог
27 років досвіду
9,98
Дитячий лікар
Стоматолог Колєснікова Наталія Іванівна займається лікуванням зубів та кореневих каналів. Допомагає позбутися таких захворювань як карієс, пульпіт, пародонтоз, флюс. Відновлює коронкову частину зуба. Надає повну консультацію з питань захворювань та лікування ротової порожнини.
Виктория
04 липня '16р.
10
Отличный спецалист, нашла общий язык с моим сыночком. Он теперь только к ней хочет идти лечить зубки.
Записатися на прийом
Стоматолог
24 роки досвіду
9,98
Лікар Мирна Наталія Олександрівна спеціалізується у сфері стоматології. Надає детальну консультацію стоматолога-імплантолога. Проводить зубну імплантацію, складне видалення зубів, зокрема, зубів мудрості.
Анна
02 жовтня '16р.
10
Отличный специалист! Довольна проведенным лечением!
Записатися на прийом
Стоматолог
9,98
Лікар-стоматолог. Працює у напрямку діагностування та терапії хвороб органів ротової порожнини, зубів. Займається лікуванням твердих тканин зубів та кореневих каналів, профілактикою та питаннями гігієни ротової порожнини.
Оксана
07 листопада '16р.
7
Недавно лечила десны. Доктор мне понравилась. Буду придерживаться рекомендаций. Спасибо.
Записатися на прийом
Полтава вул. Коваля, 3а, корпус 1 , оф. 2