Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Стоматологи в Полтаві

28
8,0
9
Ольга
Помог отбелить зубы. Теперь значительно шире улыбаюсь))))) Спасибо!
08 жовтня '16 г.
7
Олег
Помог мне избавиться от некрасивой щели между зубами. Спасибо доктору.
18 серпня '16 г.
10
Тимофей
Обратился к Олександру Михайловичу за помощью. Оказался прекрасным врачом, настоящим профессионалом, каждое действие комментирует, очень деликатен. С первой минуты ощущаешь, что попал в нужные руки и все будет сделано на высшем уровне. Рекомендую. Работой доктора очень доволен!
13 лютого '17 г.
10
Геннадий
Лечил у нее зуб. Отличный результат.
04 жовтня '16 г.
8
Виталик
Боялся идти на прием, оказалось, зря. Хороший доктор и больно не было
01 листопада '16 г.
8
Марина
Яна Сергіївна велика розумниця. Коли ми познайомились, я прийшов до неї з жахливими болями. Я зовсім не могла її терпіти, завдяки професіоналізму лікаря, та її рекомендаціям стосовно лікування, больовий синдром швидко зник. Велике дякую.
13 березеня '17 г.
Додати відгук
Оцініть клініку за 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою для клініки)
*Вказуйте номер, з якого записувались через наш сервіс
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс
Стоматолог
8,60
Лікар вищої категорії Литвиненко Світлана Іванівна спеціалізується в області стомалогії. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюванням зубів та ротової порожнини. Лікар займається пломбуванням та лікуванням кореневих каналів, зубів, терапії пародонтита, періоститу (флюсу), демінералізації зубів. Спеціалізується на лікуванні парадонтозу, карієсу, альвеолярної піореї, катарального, афтозного та виразкового стоматиту.
Записатися на прийом17 онлайн записів
Полтава вул. Степового фронту, 29
Стоматолог
8,60
Лікар-стоматолог Онищенко Костянтин Васильович проводить консультаційні огляди ротової порожнини. Займається лікуванням зубів, кореневих каналів, у тому числі, здійснює їх пломбування. Допомагає позбутися таких захворювань як карієс, пульпіт. Виконує процедури очищення зубів від зубного каменю та їх художню реставрацію.
Записатися на прийом13 онлайн записів
Полтава вул. Європейська, 110
Стоматолог
21 рік досвіду
8,55
Лікар-стоматолог Синіцина Н. надає повну консультацію з питань діагностики та профілактики захворювань ротової порожнини. Зокрема, лікує карієс, кореневі канали зубів, проводить їх пломбування. Здійснює художню реставрацію зубів.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.6
Полтава ул. Степового Фронту, 29
Стоматолог-ентодонт
8,35
Лікар спеціалізується у напрямку стоматології-ендодонтії. Лікує пульпіт, різноманітні запалення, кісти, проводить підготовку кореневих каналів зубів перед встановленням коронок, реставрує коріння зубів, використовує лише сучасні методи та технології.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Стоматолог
8,35
Лікар вищої категорії Бєлоножко Валентина Андріївна спеціалізується в області стоматології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюванням зубів та ротової порожнини. Лікар займається лікуванням та пломбуванням зубів, кореневих каналів, чищенням зубів від зубного каменю. Спеціалізується на художній реставрації, вибілюванні зубів, терапії карієсу, пародонтозу, пародонтиту, катарального, афтозного та виразкового стоматиту.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Полтава вул. Гетьмана Сагайдачного, 8 Б
Стоматолог
8,35
Лікар Брагінець Л. спеціалізується у галузі стоматології. Проводить профілактичні огляди. Займається лікуванням зубів, у тому числі й кореневих каналів. Відновлює коронкову частину зуба, пломбує кореневі канали та здійснює художню реставрацію зубів.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Полтава ул. Степового Фронту, 29
Стоматолог
8,32
Лікар-стоматолог Пономаренко Ольга надає повну консультацію з питань діагностики та профілактики захворювань ротової порожнини. Займається лікуванням зубів, кореневих каналів. Відновлює коронкову частину зуба та здійснює художню їх реставрацію.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Полтава ул. Степового Фронту, 29
Стоматолог
30 років досвіду
8,32
Лікар Мирна Наталія Олександрівна спеціалізується у сфері стоматології. Надає детальну консультацію стоматолога-імплантолога. Проводить зубну імплантацію, складне видалення зубів, зокрема, зубів мудрості.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Стоматолог
31 рік досвіду
8,32
Стоматолог вищої категорії Савоста Наталія проводить лікування зубів, кореневих каналів. Спеціалізується на художній реставрації зуба та пломбуванні кореневих каналів. Надає детальну консультацію щодо діагностики та лікування ротової порожнини.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Полтава ул. Степового Фронту, 29
Стоматолог
33 роки досвіду
8,10
Дитячий лікар
Стоматолог Колєснікова Наталія Іванівна займається лікуванням зубів та кореневих каналів. Допомагає позбутися таких захворювань як карієс, пульпіт, пародонтоз, флюс. Відновлює коронкову частину зуба. Надає повну консультацію з питань захворювань та лікування ротової порожнини.
Записатися на прийом11 онлайн записів