Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікарі стоматологи в Полтаві

Знайдено 36 лікарів
Стоматолог
2 роки досвіду
10
Лікар Кушнаревич Наталія Анатолівна спеціалізується в області стоматології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюванням зубів та ротової порожнини. Лікар займається лікуванням та пломбуванням зубів, терапією та пломбуванням кореневих каналів зуба, вибілюванням зубів. Спеціалізується на чищенні зубів від зубного каменю, лікуванні карієсу, флюсу, пульпіту, катарального, афтозного та виразкового стоматиту.
Записатися на прийом
Полтава Жовтневий район
Стоматолог
2 роки досвіду
10
Лікар Галиновська Ірина Валеріївна спеціалізується в області стоматології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюванням зубів. Лікар займається лікуванням та пломбуванням зубів, кореневих каналів зуба, художньою реставрацією зубів. Спеціалізується на вибілюванні зубного ряду верхньої та нижньої щелепи, чищенні зубів від зубного налету, терапії карієсу, парадонтозу, флюсу, пульпіту, періодонтиту та стоматиту.
Записатися на прийом
Полтава Жовтневий район
Стоматолог
10
Лікар Бєлоножко Валентина Андріївна спеціалізується в області стоматології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюванням зубів та ротової порожнини. Лікар займається лікуванням та пломбуванням зубів, кореневих каналів, чищенням зубів від зубного каменю. Спеціалізується на художній реставрації, вибілюванні зубів, терапії карієсу, пародонтозу, пародонтиту, катарального, афтозного та виразкового стоматиту.
Записатися на прийом
Полтава вул. Фурманова, 8б
Стоматолог
23 роки досвіду
10
Лікар Миронівський Олександр Михайлович спеціалізується в області стоматології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюванням зубів та ротової порожнини. Лікар займається лікуванням та пломбуванням зубів, кореневих каналів зуба, чищенням зубів від зубного каменю. Спеціалізується на художній реставрації, вибілюванні зубів, терапії карієсу, пульпіту, парадонтозу, катарального, афтозного та виразкового стоматиту.
Записатися на прийом
Полтава вул. Фурманова, 8б
Стоматолог
10
Лікар Самболя Валерій Віталійович спеціалізується в області стоматології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюваннями зубів та ротової порожнини. Лікар займається проведенням зубної імплантації, базальною імплантацією зубів. Спеціалізується на втсановленні зубних імплантів південнокрейського, ізраїльського, корейського, швейцарського виробництва.
Записатися на прийом
Стоматолог-пародонтолог
10
Лікар Семенець Яна Сергіївна спеціалізується в області стоматології-парадонтології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюваннями зубів та ротової порожнини. Лікар займається терапією карієсу, пародонтозу, пародонтиту, пульпіту. Спеціалізується на лікуванні та пломбуванні зубів, кореневих каналів, терапії катарального, афтозного та виразкового стоматиту, флюсу, альвеолярної піореї, демінералізації зубів.
Записатися на прийом
Стоматолог
40 років досвіду
10
Лікар Педик Володимир Гаврилович спеціалізується в області стоматології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюваннями зубів та ротової порожнини. Лікар займається лікуванням та пломбуванням зубів, кореневих каналів зубів, терапії афтозного, катарального та виразкового стоматиту. Спеціалізується на виготовленні та фіксації мостоподібних зубних протезів, бюгельному, незнімному та знімному протезуванні зубів.
Записатися на прийом
Стоматолог
15 років досвіду
10
Лікар Луцікович Тетяна Олегівна спеціалізується в області стоматології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюваннями зубів та ротової порожнини. Лікар займається терапією парадонтозу, пульпіту, парадонтиту, флюсу (періоститу), карієсу, пломбуванням зубів та кореневих каналів Спеціалізується на лікуванні зубів, кореневих каналів, художній реставрації зубів.
Записатися на прийом
Стоматолог
13 років досвіду
10
Лікар Мальцева Тетяна Юріївна Олегівна спеціалізується в області стоматології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюваннями зубів та ротової порожнини. Лікар займається лікуванням зубів, кореневих каналів зуба, вибілюванням зубного ряду верхньої та нижньої щелепи, чищенням зубв від зубного каменю. Спеціалізується на пломбуванні зубів та кореневих каналів, терапії карієсу, пульпіту, парадонтозу, парадонтиту.
Записатися на прийом
Стоматолог
10
Лікар Говоров Денис Сергійович спеціалізується в області стомалогії. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюванням зубів та ротової порожнини. Лікар займається лікуванням та пломбуванням зубів, чищенні зубів від зубного налету, вибілюванні зубного ряду верхньої та нижньої щелепи. Спеціалізується на терапії карієсу, пульпіту, парадонтозу, пародонтиту, періоститу (флюсу), пломбуванні та лікуванні кореневих каналів.
Записатися на прийом
Полтава вул. Степового Фронту, 29