Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікарі стоматологи в Вінниці

Стоматолог
9,98
Лікар Воробйова Л.М. спеціалізується в області стоматології. Надає найповнішу консультацію стосовно стану зубів та ротової порожнини в цілому. Займається пломбуванням зубів різної складності, усуненням порушень в кореневих каналах зубів, а також їх пломбуванням. Також надає допомогу у разі неправильного прикусу та вростання окремих зубів. Окремим видом зайнятості лікаря є чищення зубів задля позбавлення їх від зубного каменю, а також вибілювання зубів найсучаснішими передовими методами.
Записатися на прийом
Вінниця вул. Пирогова, 3а
Стоматолог
9,98
Лікар Броцька О. Ф. спеціалізується в області стоматології. Надає повну консультацію стосовно стану зубів пацієнта, а також його ротової порожнини загалом. Займається лікуванням зубів різної складності, включаючи лікування кореневих каналів з використанням найпередових методів діагностики. Окремим видом спеціалізації є пломбування зубів та їх каналів з подальшим дослідженням їх стану. Художня реставрація зубів - той вид професійної діяльності, який вирізняє лікаря Броцьку, надаючи їй перевагу як високоякісному спеціалісту. Окрім того, лікар займається вибілюванням зубів, використовуючи найсучасніші методи.
Записатися на прийом
Вінниця вул. Пирогова, 3а
Стоматолог-ортопед
9,98
Лікар-ортопед спеціалізується в питаннях протезування. Надає ортопедичну консультацію про різновиди імплантації, специфіку відновлення посмішки. Займається встановленням імплантатів, зубних протезів, коронок. В функції обов’язків входить відновлення частини зуба чи пошкодженої коронки. Слідкує за станом ротової порожнині пацієнта в період протезування, приживання імплантатів.
Записатися на прийом
Вінниця вул. Пирогова, 3а
Стоматолог
9,98
Лікар Соловйова І. О. фахівець в галузі стоматології. Займається лікуванням, пломбуванням основи зуба, кореневих каналів. Повідомляє пацієнтів про можливі способи усунення проблем. Спеціалізується в області реставрації,очищення, відбілювання зубного ряду. Надає лікарську допомогу вразі виникнення карієсу, пульпіту та інших захворювань. Назначає препарати для усунення запальних процесів в яснах.
Записатися на прийом
Вінниця вул. Пирогова, 3а
Стоматолог-парадонтолог
9,98
Лікар-стоматолог з галузі парадонтології. Займається лікуванням пародонту, пародонтозу, флюсу, пульпіту. Надає повну консультації про причини виникнення захворювання, його симптоми, можливі ускладнення та способи лікування. Поводить профілактичні бесіди щодо попередження виникнення запальних процесів ясен. Надає медичну допомогу пацієнтам з різними формами захворювань.
Записатися на прийом
Вінниця вул. Пирогова, 3а
Стоматолог-ортопед
9,98
Лікар Усатий В. Ю. спеціалізується в галузі ортопедії. Специфіка діяльності полягає в створенні та встановленні протезного містка чи імплантату. Професійно відновлює відламані, пошкоджені зуби, нарощує нові частинки. Володіє технологією різних видів протезування (комбіноване, мікропротезування). Займається усуненням дефектів прикусу, відновленням нормальної посмішки.
Записатися на прийом
Вінниця вул. Пирогова, 3а
Стоматолог
9,98
Дитячий лікар
Лікар Рибакова Т. В. спеціалізується на наданні стоматологічних послуг дорослим та дітям. Для діагностики стану ротової порожнини використовує рентгенологічні методи дослідження. Виконує виправлення прикусу, естетичну реставрацію, процедури вибілення зубів та протезування.
Записатися на прийом
Вінниця вул. Пирогова, 3а
Стоматолог-ендодонтист
9,98
Стоматолог-ендодонтист, спеціалізується на обробці та пломбуванні кореневих каналів. Процедури проводить з використанням спеціального мікроскопу, що дозволяє ретельно дослідити стан усіх каналів зубу. Виконує лікування запальних процесів в ротовій порожнині та гігієнічні процедури.
Записатися на прийом
Вінниця вул. Пирогова, 3а
Стоматолог-хірург
9,98
Стоматолог-хірург високого рівня, член Асоціації стоматологів України та Голова Вінницького Центру Асоціації імплантологів України. Спеціалізується в області хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії. На високому професійному рівні проводить просте та складне видалення зубів, видалення капюшона зуба мудрості, ретенованних і дистопованних зубів мудрості, а також лікування кісти зуба.
Записатися на прийом
Вінниця вул. 600-річчя, 60
Стоматолог
9,98
Лікар Деркач Наталія Олександрівна спеціалізується в області стоматологїї. Проводить пломбування зубів та ендодонтичне лікування кореневих каналів зуба, швидке та безболісне лікування карієсу на всіх стадіях, а також лікування пародонтозу та пульпіту. Надає послуги з відновлення мінерального складу зуба та щільності пошкодженої емалі, відбілювання та чищенням зубів від зубного каменю. Консультує стосовно лікування та профілактики зубних захворювань.
Записатися на прийом
Вінниця вул. 600-річчя, 60