Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікарі стоматологи в Вінниці

Стоматолог
9,98
Лікар Деркач Наталія Олександрівна спеціалізується в області стоматологїї. Проводить пломбування зубів та ендодонтичне лікування кореневих каналів зуба, швидке та безболісне лікування карієсу на всіх стадіях, а також лікування пародонтозу та пульпіту. Надає послуги з відновлення мінерального складу зуба та щільності пошкодженої емалі, відбілювання та чищенням зубів від зубного каменю. Консультує стосовно лікування та профілактики зубних захворювань.
Мирослава
26 жовтня '16р.
10
Хочу висловити величезну подяку Наталії Олександрівні! Протягом місяця їздила до неї на прийом і вилікувала всі проблемні зуби. На завершення, відбілювання зробила. Дуже відповідально доктор ставиться до своєї роботи.
Записатися на прийом
Вінниця вул. 600-річчя, 60
Стоматолог-ортопед
9,98
Лікар-ортопед займається питаннями протезування. Надає консультації з питань вибору виду протезування, особливостей встановлення та приживання зубних імплантатів. Спеціалізується на змінному та незмінному протезуванні з дотриманням інноваційних методик лікування. Проводить роботу зі встановлення протезних містків та імплантатів. Займається лікуванням пацієнтів з патологічною стертістю зубів.
Денис
07 серпня '16р.
9
Протезирование прошло на высоком уровне!
Записатися на прийом
Вінниця вул. 600-річчя, 60
Стоматолог-ортодонт
9,98
Стоматолог-ортодонт спеціалізується на усуненні аномалій зубо-щелепного апарату. На основі встановленого діагнозу та типу патології консультує щодо способів лікування. Використовує новітні методики у виправленні неправильного прикусу, нестандартного розташування зубних дуг і неприродного розміру зубів. Надає послуги зі встановлення різних види ортодонтичних брекетів, вирівнювання зубів капами, а також корегування прикусу пластинами.
Юлія
12 жовтня '16р.
9
Лікувати зуби для мене було страшною проблемою. Це залишилося в минулому, після того, як побувала на прийомі у Яцемирській. Залишилася дуже задоволена, Яна Ігорівна лікар чудовий, робить все швидко і безболісно.
Записатися на прийом
Вінниця вул. 600-річчя, 60
Стоматолог
9,98
Дитячий лікар
Лікар Тягар Ганна Олександрівна фахівець у сфері стоматологічних послуг. Консультує стосовно небезпечності карієсу та необхідності його лікування, пояснює роль профілактичних оглядів та основних способів гігієни ротової порожнини у дітей і дорослих. Володіє сучасними технологіям лікування карієсу. Займається лікуванням, пломбуванням і видаленням молочних зубів. Також займається лікуванням пульпіту та пародонтозу.
Эдуард
14 вересня '16р.
9
Приходил с ребенком для профилактического осмотра. Зубки все целые))
Записатися на прийом
Вінниця вул. 600-річчя, 60
Стоматолог
9,98
Лікар Сподарук Наталія Миколаївна фахівець в галузі стоматології. Спеціалізується на пломбуванні і видаленні зубів мудрості. Діагностує та лікує захворювання пульпіту та пародонтозу. Надає послуги з відбілювання та чищенням зубів від зубного каменю. Також займається естетичною реставрацією зубів, володіє сучасними системами обтурації кореневих каналів. Консультує щодо професійної гігієни ротової порожнини та профілактики утворення пошкоджень на емалі.
Надія
09 жовтня '16р.
8
Після лікування в нашій районній клініці зубний біль не припинився. Вирішила не ризикувати, записалась до Сподарук. Доктор встановила, що мені погано прочистили зуб. І довелося прибирати пломбу, чистити і пломбувати знову. Наталя зробила все швидко, зараз з зубом все в порядку.
Записатися на прийом
Вінниця вул. 600-річчя, 60
Стоматолог-гігієніст
9,98
Стоматолог-гігієніст, закінчила Могилів-Подільський медичний коледж. Надає послуги професійного вибілювання зубів, чищення зубів від зубного каменю, зокрема чищення ультразвуком. Займається лікуванням та профілактикою деяких захворювань ясен та зубів. Проводить консультації з питань найбільш ефективних методів догляду за гігієною ротової порожнини.
Ирина
07 жовтня '16р.
10
Я не встречала настолько аккуратного стоматолога. Процедуры выполняет безболезненно.
Записатися на прийом
Вінниця вул. 600-річчя, 60
Стоматолог
9,98
Лікар Гунченко Володимир Леонідович спеціалізується в галузі стоматології. Проводить профілактичні огляди, консультує з питань оптимальних методів профілактики та лікування захворювань порожнини рота. Займається терапією захворювань зубів та ясен. Надає послуги з імплантації та протезування зубів, чищення зубів від зубного каменю, професійного вибілювання зубного ряду.
Дарья
06 вересня '16р.
8
Огромная благодарность доктору, он просто молодец!
Записатися на прийом
Вінниця вул. Магістратська, 20
Стоматолог
9,98
Лікар Джулепа Ольга Юрієвна спеціалізується в галузі стоматології. Займається терапією захворювань зубів та ясен, зокрема карієсу, пульпіту, пародонти ту, флюсу, пародонтозу тощо. Проводить профілактичні огляди і консультації з питань профілактики захворювань порожнини рота. Також надає послуги з видалення зубів.
Алла
10 жовтня '16р.
10
Краща реклама лікаря-це думка пацієнта, що пройшов через його руки. Так ось, Ольга Юріївна фахівець високої кваліфікації, разом з чоловіком звертаємося тільки до неї.
Записатися на прийом
Вінниця вул. Магістратська, 20
Стоматолог
9,98
Лікар Царик Наталя Петровна спеціалізується в галузі стоматології. Проводить профілактичні огляди. Займається лікуванням та пломбуванням зубів та зубних каналів, терапією пародонтиту та пародонтозу тощо. Надає послуги з чищення зубів від зубного каменю, професійного вибілювання зубного ряду.
Максим
10 вересня '16р.
9
Врач — настоящий профессионал, назначила эффективное лечение.
Записатися на прийом
Вінниця вул. Магістратська, 20
Стоматолог
9,98
Лікар Кудря Ірина Миколаївна спеціалізується в галузі стоматології. Поводить консультації з питань профілактики та лікування захворювань зубів. Спеціалізується на лікуванні та пломбуванні зубів та кореневих каналів. Займається лікуванням карієсу, пародонтиту, пульпіту тощо. Надає послуги чищення зубів від зубного каменя.
Софія
03 вересня '16р.
7
Я не перший раз маю можливість користуватися послугами Ірини Миколаївни. Дуже задоволена виконаною їй роботою! Самий чудовий лікар-стоматолог. Всім рекомендую!
Записатися на прийом
Вінниця вул. Магістратська, 20