Лікарі стоматологи в Вінниці

Стоматолог
Лікар Деркач Наталія Олександрівна спеціалізується в області стоматологїї. Проводить пломбування зубів та ендодонтичне лікування кореневих каналів зуба, швидке та безболісне лікування карієсу на всіх стадіях, а також лікування пародонтозу та пульпіту. Надає послуги з відновлення мінерального складу зуба та щільності пошкодженої емалі, відбілювання та чищенням зубів від зубного каменю. Консультує стосовно лікування та профілактики зубних захворювань.
Андрій
16 лютого '17р.
У Наталі Олександрівни я отримую стоматологічні послуги найвищого рівня. Це стосується якості всіх робіт, відношення до пацієнта. Для мене Деркач найкращий стоматолог, буду наполягати, щоб моя жінка також до неї перейшла лікуватись. Тут я знаю, що гроші будуть витрачені не даремно – 100%!
Стоматолог-ортопед
Лікар-ортопед займається питаннями протезування. Надає консультації з питань вибору виду протезування, особливостей встановлення та приживання зубних імплантатів. Спеціалізується на змінному та незмінному протезуванні з дотриманням інноваційних методик лікування. Проводить роботу зі встановлення протезних містків та імплантатів. Займається лікуванням пацієнтів з патологічною стертістю зубів.
Денис
07 серпня '16р.
Протезирование прошло на высоком уровне!
Стоматолог-ортодонт
Стоматолог-ортодонт спеціалізується на усуненні аномалій зубо-щелепного апарату. На основі встановленого діагнозу та типу патології консультує щодо способів лікування. Використовує новітні методики у виправленні неправильного прикусу, нестандартного розташування зубних дуг і неприродного розміру зубів. Надає послуги зі встановлення різних види ортодонтичних брекетів, вирівнювання зубів капами, а також корегування прикусу пластинами.
Юлія
12 жовтня '16р.
Лікувати зуби для мене було страшною проблемою. Це залишилося в минулому, після того, як побувала на прийомі у Яцемирській. Залишилася дуже задоволена, Яна Ігорівна лікар чудовий, робить все швидко і безболісно.
Дитячий лікар
Лікар Тягар Ганна Олександрівна фахівець у сфері стоматологічних послуг. Консультує стосовно небезпечності карієсу та необхідності його лікування, пояснює роль профілактичних оглядів та основних способів гігієни ротової порожнини у дітей і дорослих. Володіє сучасними технологіям лікування карієсу. Займається лікуванням, пломбуванням і видаленням молочних зубів. Також займається лікуванням пульпіту та пародонтозу.
Наталя
24 лютого '17р.
Тягар - улюблений стоматолог моєї доньки. Дуже милий лікар, вміє спілкуватись з дітьми, а роботу свою виконує на 5 с плюсом. Тому ми вже не перший раз і думаю не останній завітали вчора до Ганни на прийом. Як завжди, залишились задоволені!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Стоматолог
Лікар Сподарук Наталія Миколаївна фахівець в галузі стоматології. Спеціалізується на пломбуванні і видаленні зубів мудрості. Діагностує та лікує захворювання пульпіту та пародонтозу. Надає послуги з відбілювання та чищенням зубів від зубного каменю. Також займається естетичною реставрацією зубів, володіє сучасними системами обтурації кореневих каналів. Консультує щодо професійної гігієни ротової порожнини та профілактики утворення пошкоджень на емалі.
Тамила
06 березеня '17р.
Наталья Николаевна профессионал! Лечила и протезировала зубы в октябре, очень внимательное отношение к пациентам, особенно когда жутко боишься зубных врачей. Всегда позаботиться о своём пациенте, расскажет и объяснит курс лечения! Дальнейшее лечение только у вас.
Стоматолог-гігієніст
Стоматолог-гігієніст, закінчила Могилів-Подільський медичний коледж. Надає послуги професійного вибілювання зубів, чищення зубів від зубного каменю, зокрема чищення ультразвуком. Займається лікуванням та профілактикою деяких захворювань ясен та зубів. Проводить консультації з питань найбільш ефективних методів догляду за гігієною ротової порожнини.
Назар Васильевич
01 березеня '17р.
Ирина Павловна — настоящий хирург профессионал! К каждому пациенту относится очень внимательно и с искренним участием. Быстро, безболезненно и без осложнений удалила две восьмерки, за которые никто больше не хотел браться! Спасибо большое)
Стоматолог
Лікар Гунченко Володимир Леонідович спеціалізується в галузі стоматології. Проводить профілактичні огляди, консультує з питань оптимальних методів профілактики та лікування захворювань порожнини рота. Займається терапією захворювань зубів та ясен. Надає послуги з імплантації та протезування зубів, чищення зубів від зубного каменю, професійного вибілювання зубного ряду.
Дарья
06 вересня '16р.
Огромная благодарность доктору, он просто молодец!
Стоматолог
Лікар Джулепа Ольга Юрієвна спеціалізується в галузі стоматології. Займається терапією захворювань зубів та ясен, зокрема карієсу, пульпіту, пародонти ту, флюсу, пародонтозу тощо. Проводить профілактичні огляди і консультації з питань профілактики захворювань порожнини рота. Також надає послуги з видалення зубів.
Альбина
19 лютого '17р.
В первый раз попала на прием к Ольге Юрьевне с опухшей щекой и сильной зубной болью. Она быстро вылечила мой флюс и с тех пор я являюсь ее частым пациентом.Зато у меня лучший стоматолог, который следит за здоровьем моих зубов и ротовой полости. Советую всем стоматолога Джулепа О.Ю.
Стоматолог
Лікар Царик Наталя Петровна спеціалізується в галузі стоматології. Проводить профілактичні огляди. Займається лікуванням та пломбуванням зубів та зубних каналів, терапією пародонтиту та пародонтозу тощо. Надає послуги з чищення зубів від зубного каменю, професійного вибілювання зубного ряду.
Максим
10 вересня '16р.
Врач — настоящий профессионал, назначила эффективное лечение.
Стоматолог
Лікар Кудря Ірина Миколаївна спеціалізується в галузі стоматології. Поводить консультації з питань профілактики та лікування захворювань зубів. Спеціалізується на лікуванні та пломбуванні зубів та кореневих каналів. Займається лікуванням карієсу, пародонтиту, пульпіту тощо. Надає послуги чищення зубів від зубного каменя.
Софія
03 вересня '16р.
Я не перший раз маю можливість користуватися послугами Ірини Миколаївни. Дуже задоволена виконаною їй роботою! Самий чудовий лікар-стоматолог. Всім рекомендую!