Лікарі стоматологи в Вінниці

Стоматолог-ортопед
Лікар-ортопед в галузі стоматології. Проводить роботу з відновлення втрачених зубів внаслідок захворювання, травмування, нещасного випадку чи виправлення вроджених вад. Спеціаліст надає послуги із встановлення протезного містка, імплантації окремих одиниць, бюгельного способу відновлення зуба. Консультує з питань вибору методу встановлення протезу, періоду реабілітації.
Надія
04 листопада '16р.
Чудінович прекрасний лікар! Спокійний, упевнений і уважний. Я зазвичай болісно переношу стоматологічні маніпуляції, але в цей раз лікування зуба пройшло відмінно! Дякую!
Стоматолог
Лікар Деркач Наталія Олександрівна спеціалізується в області стоматологїї. Проводить пломбування зубів та ендодонтичне лікування кореневих каналів зуба, швидке та безболісне лікування карієсу на всіх стадіях, а також лікування пародонтозу та пульпіту. Надає послуги з відновлення мінерального складу зуба та щільності пошкодженої емалі, відбілювання та чищенням зубів від зубного каменю. Консультує стосовно лікування та профілактики зубних захворювань.
Андрій
16 лютого '17р.
У Наталі Олександрівни я отримую стоматологічні послуги найвищого рівня. Це стосується якості всіх робіт, відношення до пацієнта. Для мене Деркач найкращий стоматолог, буду наполягати, щоб моя жінка також до неї перейшла лікуватись. Тут я знаю, що гроші будуть витрачені не даремно – 100%!
13 років досвіду
Лікар-стоматолог займається лікуванням захворювань, пов’язаних зі станом зубів та ротової порожнини. Діагностує загальний стан зубів та ясен, а також консультує стосовно способів лікування та профілактики карієсу. Проводить пломбування основи зуба та кореневих каналів. Надає послуги з відновлення мінерального складу зубів, вибілювання та чищення зубів від зубного каменю. Спеціалізується на лікуванні пульпіту, пародонтиту та пародонтозу.
Богдан
18 лютого '17р.
Були на прийомі з двома дітьми - 2-х річним сином та 5-ти річною дочкою, обом пломбували зуби, діти були просто в захваті від Наталії Юріївни, наскільки вона зуміла знайти спільну мову з ними та професійно виконати свою роботу.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.7
Стоматолог
Лікар Джулепа Ольга Юрієвна спеціалізується в галузі стоматології. Займається терапією захворювань зубів та ясен, зокрема карієсу, пульпіту, пародонти ту, флюсу, пародонтозу тощо. Проводить профілактичні огляди і консультації з питань профілактики захворювань порожнини рота. Також надає послуги з видалення зубів.
Альбина
19 лютого '17р.
В первый раз попала на прием к Ольге Юрьевне с опухшей щекой и сильной зубной болью. Она быстро вылечила мой флюс и с тех пор я являюсь ее частым пациентом.Зато у меня лучший стоматолог, который следит за здоровьем моих зубов и ротовой полости. Советую всем стоматолога Джулепа О.Ю.
Вінниця вул. Магістратська, 20
Стоматолог-парадонтолог
Лікар Куцик А. В. професійний парадонтолог. Допомагає хворим вилікувати пародонтоз, парадонтит, карієс, флюс, пульпіт. Діагностує наявні проблеми з яснами. Здійснює розгладження зубної поверхні від наявних каменів, нальоту. В складних випадках здійснює хірургічний вплив. Також проводить профілактичну роботу стосовно актуальності чи необхідності звернення за допомогою.
Дмитро
10 жовтня '16р.
Дуже рекомендую Куцик всім, хто шукає грамотного лікаря-парадонтолога. Вона чудовий фахівець, акуратна, доброзичлива, ввічлива. Кваліфіковане лікування гарантую, тому що сам впевнився.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Стоматолог-ортопед
Лікар-ортопед займається питаннями протезування. Надає консультації з питань вибору виду протезування, особливостей встановлення та приживання зубних імплантатів. Спеціалізується на змінному та незмінному протезуванні з дотриманням інноваційних методик лікування. Проводить роботу зі встановлення протезних містків та імплантатів. Займається лікуванням пацієнтів з патологічною стертістю зубів.
Денис
07 серпня '16р.
Протезирование прошло на высоком уровне!
Стоматолог
Лікар Кузьменко Т. А. спеціалізується в різноманітних захворюваннях зубів. Надає консультацію щодо профілактики уражень зовнішньої та внутрішньої поверхні емалі. Виявляє та пломбує ушкоджені ділянки. Займається лікуванням флюсу, пародонтозу, карієсу, кореневих каналів. Інформує про особливості процесу надання медичної допомоги та можливі варіанти методів усунення проблеми. Очищає зубну поверхню від наявних каменів.
Ганна
09 жовтня '16р.
Кузьменко чудовий, компетентний лікар. Непросто знайти стоматолога, настільки добре розбирається в своїй справі і чуйного по відношенню до пацієнтів.
Стоматолог
Лікар Гульк О. А. займається професійною діяльністю в стоматології. Поводить лікування карієсу, пульпіту, пародонтозу. Консультує з приводу наявних проблем, профілактичних засобів. Призначає прийом медикаментів у випадках інфекційних захворюваннях ротової порожнини, запаленнях ясен. Пломбує зуби, кореневі канали, здійснює естетичну реставрацію. Здійснює очищення та відбілювання посмішки.
Андрій
03 вересня '16р.
Ну що тут скажеш - Гулько стоматолог з великої літери. Врятувала мої майже безнадійні 2 зуба, витратила на мене купу часу. Здається,відмінними результатами залишився задоволений не тільки я, але і доктор переживала за якість своєї роботи.
Стоматолог-ендодонтист
Стоматолог-ендодонтист, спеціалізується на обробці та пломбуванні кореневих каналів. Процедури проводить з використанням спеціального мікроскопу, що дозволяє ретельно дослідити стан усіх каналів зубу. Виконує лікування запальних процесів в ротовій порожнині та гігієнічні процедури.
Тетяна Кирілівна
04 вересня '16р.
Ланчава найкращий стоматолог! Хочу сказати їй величезне спасибі, як самому чуйному, найталановитішому лікарю-ендодонтисту! Дякую за Ваші руки, за розуміння і підтримку!
15 років досвіду
Лікар Студинська Галина Михайлівна виконує професійну діяльність в сфері стоматології. Проводить огляд загального стану зубів та ясен, консультує з питання методів лікування та профілактики зубних захворювань. Займається лікуванням і пломбуванням зубів, а також кореневих каналів. Надає послуги з відбілювання та чищенням зубів від зубного каменю. Лікує пульпіт і пародонтоз.
Тамара
13 вересня '16р.
Тільки приємні враження і задоволення від результатів праці Галини Михайлівни. Вона дуже кваліфікований фахівець і приємна у спілкуванні людина. Наполегливо рекомендую!