Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікарі стоматологи в Житомирі

Стоматолог
9,98
Лікар Сірош Володимир спеціалізується в області стоматології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюваннями зубів, ротової порожнини та суміжних структур. Лікар займається пломбуванням зубів, лікуванням та пломбуванням кореневих каналів зубів, чищенням зубів від зубного каменю. Спеціалізується на лікуванні карієсу, пульпіту, парадонтозу, флюсу, чутливості зубів, гінгівіту та періоститу, катарального стоматиту.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8,5
Житомир вул. Перемоги, 52
Стоматолог
9,98
Лікар Ксюковська Анжела Миколаївна спеціалізується в області стоматології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюваннями зубів та ротової порожнини. Лікар займається пломбуванням та лікуванням зубів та кореневих каналів, терапією карієсу, пульпіту, пародонтозу, пародонтита та флюсу. Спеціалізується на лікуванні гінгівіту, периоститу, хейліту, периодонтиту, катарального, виразкового та афтозного стоматиту.
Записатися на прийом
Житомир вул. Хлібна, 25
Стоматолог
9,98
Лікар Павлюк Альона Михайлівна спеціалізується в області стоматології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюваннями зубів, ротової порожнини та суміжних структур. Лікар займається пломбуванням та лікуванням зубів, кореневих каналів, карієсу, пульпіту, флюсу, періодонтиту. Спеціалізується на вибілюванні зубів, чищенні їх від зубного каменю, відновленні коронкової частини зуба, лікуванні катарального стоматиту.
Записатися на прийом
Житомир вул. Хлібна, 25
Стоматолог-ортодонт
9,98
Лікар Найденко Вікторія Юріївна спеціалізується в області стоматології та ортодонтології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з дефектами розвитку зубів та щелепно-лицьового кістяка. Лікар займається виправленням аномального прикусу зубів, вирівнюванням зубів капами. Спеціалізується на виправленні дистального, прогенічного, відкритого, глибокого, косого прикусу пластинками, застосуванні брекетів для вирівнювання зубів.
Записатися на прийом
Житомир вул. Хлібна, 25
Стоматолог
9,98
Лікар Пархомчук Андрій Валентинович спеціалізується в області стоматології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюваннями ротової порожнини та зубів. Лікар займається пломбуванням та лікуванням зубів, кореневих каналів зуба, лікуванні карієсу, флюсу, пульпіту. Спеціалізується на чищенні зубів від зубного каменю, вибілюванні зубів, лікуванні парадонтозу, періоститу, катарального, афтозного та виразкового стоматиту.
Записатися на прийом
Житомир вул. Хлібна, 25
Стоматолог-ортопед
9,98
Лікар Голуб Владислав Васильович спеціалізується в області стоматології та ортопедії. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюваннями зубів. Лікар займається бюгельним протезуванням зубів, знімним та незнімним протезуванням зубів, зубною імплантацією. Спеціалізується на постановці тимчасових коронок, металокерамічних коронок на зуби та керамічних коронок. Лікар проводить попередній огляд, підготовчі роботи.
Записатися на прийом
Житомир вул. Хлібна, 25
Стоматолог
9,98
Дитячий лікар
Лікар Єгоренкова Тетяна Вікторівна спеціалізується в області стоматології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюваннями зубів, ротової порожнини. Лікар займається пломбуванням та лікуванням зубів, кореневих каналів, карієсу, пульпіту, флюсу, парадонтозу, періодонтиту. Спеціалізується на лікуванні катарального, афтозного та виразкового стоматиту.
Записатися на прийом
Житомир вул. Хлібна, 25
Стоматолог
9,97
Лікар Уткіна Наталя Володимирівна спеціалізується в області стоматології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюваннями ротової порожнини та зубів. Лікар займається лікуванням, пломбуванням зубів, кореневих каналів зуба, лікуванням карієсу, пульпіту, пародонтита, парадонтозу. Спеціалізується на чищенні зубів від зубного каменю, лікуванні підвищеної чутливості зубів.
Записатися на прийом
Житомир вул. Хлібна, 25