Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікарі стоматологи в Житомирі

7
8,0
Стоматолог-ортодонт
7,85
Лікар Найденко Вікторія Юріївна спеціалізується в області стоматології та ортодонтології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з дефектами розвитку зубів та щелепно-лицьового кістяка. Лікар займається виправленням аномального прикусу зубів, вирівнюванням зубів капами. Спеціалізується на виправленні дистального, прогенічного, відкритого, глибокого, косого прикусу пластинками, застосуванні брекетів для вирівнювання зубів.
Артур
01 вересня '16р.
8
Хочу сказати велике спасибі Вікторії Юріївні за мої здорові зуби. Уже не перший рік мене спостерігає цей стоматолог, і я всім задоволений. Приємно отримати допомогу справжнього професіонала!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Житомир вул. Хлібна, 25
Стоматолог
7,85
Дитячий лікар
Лікар Єгоренкова Тетяна Вікторівна спеціалізується в області стоматології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюваннями зубів, ротової порожнини. Лікар займається пломбуванням та лікуванням зубів, кореневих каналів, карієсу, пульпіту, флюсу, парадонтозу, періодонтиту. Спеціалізується на лікуванні катарального, афтозного та виразкового стоматиту.
Олег
25 жовтня '16р.
9
Так вийшло - відколовся шматочок зуба. Лікування зубыв довіряю тільки Тетяні Вікторівні. Вона не підвела і цього разу, все зробила безболісно, акуратно, ніякого дискомфорту.
Записатися на прийом
Житомир вул. Хлібна, 25
Стоматолог
7,65
Лікар Павлюк Альона Михайлівна спеціалізується в області стоматології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюваннями зубів, ротової порожнини та суміжних структур. Лікар займається пломбуванням та лікуванням зубів, кореневих каналів, карієсу, пульпіту, флюсу, періодонтиту. Спеціалізується на вибілюванні зубів, чищенні їх від зубного каменю, відновленні коронкової частини зуба, лікуванні катарального стоматиту.
Женя
24 лютого '17р.
8
Лечила у Павлюк в прошлом месяце зуб, по качеству никаких претензий, внешне не от личить от здорових зубов. Ну короче, Алена Михайловна знает, как збавить пациента от проблемы, чтобы к ней больше не возвращаться.
Записатися на прийом
Житомир вул. Хлібна, 25
Стоматолог
7,60
Лікар Ксюковська Анжела Миколаївна спеціалізується в області стоматології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюваннями зубів та ротової порожнини. Лікар займається пломбуванням та лікуванням зубів та кореневих каналів, терапією карієсу, пульпіту, пародонтозу, пародонтита та флюсу. Спеціалізується на лікуванні гінгівіту, периоститу, хейліту, периодонтиту, катарального, виразкового та афтозного стоматиту.
Александра
03 липня '16р.
8
Запустила зуб, спочатку дірка з'явилася, трохи пізніше додалася біль, що загострювалась при прийомі їжі. Записалась до Анжели Миколаївні. Доктор витратила на мене більше години, зате зуб тепер в порядку. Дякую!
Записатися на прийом
Житомир вул. Хлібна, 25
Стоматолог
7,55
Лікар Уткіна Наталя Володимирівна спеціалізується в області стоматології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюваннями ротової порожнини та зубів. Лікар займається лікуванням, пломбуванням зубів, кореневих каналів зуба, лікуванням карієсу, пульпіту, пародонтита, парадонтозу. Спеціалізується на чищенні зубів від зубного каменю, лікуванні підвищеної чутливості зубів.
Дмитро
19 листопада '16р.
8
Постійно лікуюся у Наталі Володимирівни, вже більше 2-х років. За всі ці роки вилікувала мені не один зуб, завжди ввічлива, уважна. Дякую за терпіння і якісну роботу!
Записатися на прийом
Житомир вул. Хлібна, 25
Стоматолог
11 років досвіду
7,40
Лікар Пархомчук Андрій Валентинович спеціалізується в області стоматології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюваннями ротової порожнини та зубів. Лікар займається пломбуванням та лікуванням зубів, кореневих каналів зуба, лікуванні карієсу, флюсу, пульпіту. Спеціалізується на чищенні зубів від зубного каменю, вибілюванні зубів, лікуванні парадонтозу, періоститу, катарального, афтозного та виразкового стоматиту.
Ксенія
28 жовтня '16р.
7
Перший раз записалася до Пархомчука. Якість роботи і увага до пацієнта у цього стоматолога на висоті. Планую ще звертатися.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Житомир вул. Хлібна, 25
Стоматолог
7,35
Лікар Сірош Володимир спеціалізується в області стоматології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюваннями зубів, ротової порожнини та суміжних структур. Лікар займається пломбуванням зубів, лікуванням та пломбуванням кореневих каналів зубів, чищенням зубів від зубного каменю. Спеціалізується на лікуванні карієсу, пульпіту, парадонтозу, флюсу, чутливості зубів, гінгівіту та періоститу, катарального стоматиту.
Леонид
18 листопада '16р.
7
Несколько раз подряд обращаюсь именно к Сирошу. Хочу выразить большую благодарность этому стоматологу. Действительно мастер своего дела, все делает аккуратно и надежно.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Житомир вул. Перемоги, 52
Стоматолог-ортопед
6,82
Лікар вищої категорії, головний лікар Голуб Владислав Васильович спеціалізується в області стоматології та ортопедії. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюваннями зубів. Лікар займається бюгельним протезуванням зубів, знімним та незнімним протезуванням зубів, зубною імплантацією. Спеціалізується на постановці тимчасових коронок, металокерамічних коронок на зуби та керамічних коронок. Лікар проводить попередній огляд, підготовчі роботи.
Алекс
23 березеня '17р.
1
Держитесь от него. В результате протезирования попал цемент в гайморову пазуху. Теперь имею хронический гайморит. Лечение только хирургическое. Зуб под вкладкой разрушился. Теперь нужна имплантация. Это после удаления из гайморовой пазухи куска цемента. Мост слетал два раза. После второго раза я узнал про свои проблемы
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Житомир вул. Хлібна, 25