Лікарі стоматологи в Черкасах

Послуга Ціна
Консультація ортодонта в кліниці «Сучасна сімейна Стоматологія» 100
Стоматолог-терапевт
Лікар Кравченко Микола Миколайович, спеціалізується у сфері терапевтичної стоматології. Лікар займається постановкою діагнозу, лікуванням зубів та хвороб ротової порожнини, володіє досконалими методиками для швидкого і точного лікування. Проводить діагностику і лікування карієсу, пульпіту, гінгівіту, періодонтиту та периоститу, також лікує кісту зуба.
Диана
16 березеня '17р.
Приятный и внимательный доктор. Все необходимые процедуры проводит очень тщательно. Я довольна полученным результатом. Большое спасибо за красивую улыбку)
Записатися на прийом
Стоматолог-ортодонт
14 років досвіду
Лікар Ахрамчук Тамара В'ячеславівна, спеціаліст першої категорії. Спеціалізується у сфері стоматології. Володіє сучасними методами ортодонтії. Постійно проводить консультації для пацієнтів. Займається усуненням естетичних дефектів у пацієнтів, виправленням прикусу та коригуванням положення зубів. Спеціалізується на вирівнюванні зубного ряду капами та брекет системами.
Лера
16 квітня '17р.
После пройденного лечения я осталась очень довольна результатом. При необходимости, буду обращаться только к Татьяне Вячеславовне.
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-07-16
Стоматолог-ортопед, хірург
15 років досвіду
Лікар Ахрамчук Володимир Володимирович, спеціаліст першої категорії. Спеціалізується у сфері стоматології. Володіє сучасними методами ортодонтії та стоматологічної хірургії. Постійно проводить консультації для пацієнтів, стосовно необхідності видалення зубів або коригування естетики. Пропонує послуги видалення і протезування зубів, синус-ліфтінгу. Лікує захворювання трійчастого нерву, скронево-нижньощелепного суглобу, слинних залоз.
Диана
06 квітня '17р.
Доктор провел быстрое и качественное лечение. Мне все понравилось. Спасибо большое.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Стоматолог
6 років досвіду
Дитячий лікар
Лікар Кучинська Юлія Миколаївна, спеціалізується у сфері стоматології. Постійно проводить консультації, займається лікуванням та профілактикою захворювань зубів і ротової порожнини. Пропонує послуги з лікування молочних зубів, гінгівіту, пульпіту, пародонтозу, займається усуненням зубного нальоту та ушкоджень емалі. Лікує карієс та пломбує пошкоджені зуби.
Наталія
01 березеня '18р.
Велике дякую, Юлії Миколаївні, за її золоті руки. В мене не легкі зуби, прийшлось трохи по поті над ними, але вона молодець впоралась і врятували мої зуби. Мені дуже сподобалось ставлення до пацієнта. тепер тільки до Вас на лікування! ще раз дякую!!
Записатися на прийом1 онлайн запис
Стоматолог-ортопед
5 років досвіду
Дитячий лікар
Лікар Перекупко Дарія Сергіївна, спеціалізується у сфері ортопедичної стоматології. Здійснює необхідні обстеження і підготовку хворого до подальшого протезування зубів або їх відновлення. Практикує знімні, незнімні та умовно-знімні способи відновлення зубів. Постійно проводить консультації для пацієнтів, пропонує знімне або незнімне протезування, встановлює коронки, кульшові вкладки.
26 березеня '17р.
Дуже ввічлива та приємна лікарка. Всі необхідні процедури провела якісно і швидко. Дитина навіть злякатись не встигла) Я щиро вдячна за надану допомогу.
Записатися на прийом