Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікарі стоматологи в Хмельницькому

Стоматолог
9 років досвіду
9,98
Здійснює художнє відновлення зубної емалі, повертаючи посмішці естетичний вигляд. Спеціалізується в наданні допомоги при карієсі та пульпіті. Лікує та пломбує зубні пошкодження та кореневі канали. Очищає зубну емаль від каменів та інших забруднень. Консультує пацієнтів з приводу профілактики запальних процесів, захворювань ротової порожнини. Визначає наявні проблеми та пропонує оптимальні способи вирішення.
Екатерина
04 листопада '16р.
8
Врач мне понравился, легко все сделал и уже не болит
Записатися на прийом
Хмельницький вул. Соборна, 69
Стоматолог-хірург
23 роки досвіду
9,98
Лікар Опенько Юрій Миколайович професіонал в галузі хірургічної стоматології. Лікує захворювання зубів, ясен (карієс, пульпіт, пародонтоз). Спеціалізується по видаленню будь-яких зубів. Проводить оперативне видалення зубів мудрості, операції на тканинах пародонту, усуває інші складні випадки. Надає медичну допомогу при виявленні зубної кісти. Підготовлює ротову порожнину до протезування, усуває запальні процеси в навколо зубних тканинах.
Маша
06 листопада '16р.
8
Хороший врач, опытный, не делает больно.
Записатися на прийом
Хмельницький вул. Соборна, 69
Стоматолог
5 років досвіду
9,98
Лікар Романюк Олександр Миколайович працює в галузі стоматології. Надає медичну допомогу пацієнтам із захворюваннями зубів та навколо зубної тканини (карієс, пульпіт, парадонтит, пародонтоз, флюс). Займається пломбуванням кореневих каналів та пошкоджень на зубній емалі. Назначає медикаментозні препарати для усунення запальних процесів ротової порожнини. Проводить консультації по збереженню посмішки в гарному стані.
Игорь
11 липня '16р.
10
Врач молодой, но видно, что многое умеет. Знает свое дело
Записатися на прийом
Хмельницький вул. Соборна, 69
Стоматолог-ортодонт
7 років досвіду
9,98
Лікар Білоконь Марія Олегівна фахівець у роботі із стоматологічними захворюваннями. Виправляє зубний прикус з використанням пластинок. Проводить корекцію вразі нерівного розташування одиниць або розміщення далеко один від одного. Встановлює брекети у випадках дефектів посмішки. Проводить консультації по питанням відновлення нормального ряду зубів.
Ира
18 вересня '16р.
9
Осталась довольна лечением, приду снова на профилактику
Записатися на прийом
Хмельницький вул. Соборна, 69
Стоматолог-ортопед
19 років досвіду
9,98
Стоматолог-ортопед спеціалізується в лікування проблем ротової порожнини та відновленні втрачених зубів. Консультує в аспектах встановлення протезів. Володіє технологією проведення різних способів імплантації. Надає доступну інформацію про особливості фіксації коронок. Обстежує, діагностує та лікує запалення тканини пародонту, виправляє дефекти розміщення зубів.
Семен
09 вересня '16р.
10
Теперь у меня есть возможность улыбаться. Спасибо доктору
Записатися на прийом
Хмельницький вул. Зарічанська, 57/1
Стоматолог
9,98
Лікар Остафійчук Олена Анатоліївна виконує професійну діяльність в галузі стоматології. Здійснює лікувальні процедури та маніпуляції для усунення пульпіту, карієсу, дефектів пародонту, запальних процесів ротової порожнини та слизової оболонки. Займається пломбуванням пошкоджень на емаль та в області кореневого каналу. Володіє методикою художньої реставрації, надаючи пацієнтам бажану посмішку.
Юлия
03 вересня '16р.
10
Очень внимательный и вежливый доктор. Побольше бы таких стоматологов.
Записатися на прийом
Хмельницький вул. Пилипчука, 26
Стоматолог-гігієніст
9,98
Стоматолог-гігієніст займається виявленням та профілактикою захворювань ротової порожнини. Консультує в питаннях гігієни зубів, ясен, навколо зубної тканини. Проводить різноманітні гігієнічні маніпуляції для відновлення нормального вигляду зубної емалі. Виповнює процедури очищення та відбілювання зубів. Застосовує на практиці сучасні методики діагностування.
Ярослава
21 вересня '16р.
9
Убирала дефект между зубами, все красиво и прочно держится.
Записатися на прийом
Хмельницький вул. Пилипчука, 26
Стоматолог
7 років досвіду
9,98
Стоматолог займається всіма видами допомоги в питаннях здоров’я зубів. Працює з пацієнтами, що страждають від карієсу, пульпіту, парадонтозу, дистрофії пародонту, запаленнях ясен, та різновидів ускладнень. Проводить огляд, консультації, діагностику та призначає медикаментозні препарати з метою усунення неприємних симптомів. Повертає білизну зубів після проведення процедури відбілювання.
Инна
28 серпня '16р.
8
Мне этого доктора посоветовала подруга, не жалею о своем выборе!
Записатися на прийом
Хмельницький вул. Пилипчука, 26
Стоматолог
9,98
Дитячий лікар
Лікар Руденко Сергій Миколайович спеціалізується на вирішенні проблем стоматології. Надає послуги з чистки нальоту, каменів, відновлення естетичного стану зубів, відбілювання емалі. До основних обов’язків входить лікувальні процедури, пломбування дірок. Здійснює медикаментозній вплив при інфекційних запаленнях ясен, дефектах пародонту, ураженнях слизової оболонки та ротової порожнини.
Ірина
13 грудня '16р.
10
Чудовий стоматолог. Його вибрала моя дочка і йому вона повністю довіряє. Зубки лікує чудово і позбавив малу страху перед стоматологами. Приймає дитячі малюночки і діткам дає наклейки) Я задоволена що до нього дитина сама сідає в крісло.
Записатися на прийом
Хмельницький вул. Пилипчука, 26
Стоматолог
10 років досвіду
9,98
Лікар Горленко Катерина Олександрівна виконує професійну діяльність в галузі стоматології. Займається лікуванням парадонтита, гингивита, парадонтозу, карієсу та форм його ускладнень. Здійснює зменшення дефектів тканин пародонта, усуває гострі больові відчуття при пульпіті, периодонтиті. Оглядає, діагностує стан ясен, слизової оболонки. Проводить консультації з дотримання правил гігієни ротової порожнини для профілактики кровотечі, випадіння зубів.
Михаил
03 серпня '16р.
7
Хороший стоматолог, уже давно у нее лечусь.
Записатися на прийом
Хмельницький вул. Зарічанська, 57/1