Лікарі стоматологи в Хмельницькому

Стоматолог-ортопед
20 років досвіду
Стоматолог-ортопед спеціалізується в лікування проблем ротової порожнини та відновленні втрачених зубів. Консультує в аспектах встановлення протезів. Володіє технологією проведення різних способів імплантації. Надає доступну інформацію про особливості фіксації коронок. Обстежує, діагностує та лікує запалення тканини пародонту, виправляє дефекти розміщення зубів.
Семен
09 вересня '16р.
Теперь у меня есть возможность улыбаться. Спасибо доктору
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Стоматолог
Лікар Остафійчук Олена Анатоліївна виконує професійну діяльність в галузі стоматології. Здійснює лікувальні процедури та маніпуляції для усунення пульпіту, карієсу, дефектів пародонту, запальних процесів ротової порожнини та слизової оболонки. Займається пломбуванням пошкоджень на емаль та в області кореневого каналу. Володіє методикою художньої реставрації, надаючи пацієнтам бажану посмішку.
Юлия
03 вересня '16р.
Очень внимательный и вежливый доктор. Побольше бы таких стоматологов.
Стоматолог-гігієніст
Стоматолог-гігієніст займається виявленням та профілактикою захворювань ротової порожнини. Консультує в питаннях гігієни зубів, ясен, навколо зубної тканини. Проводить різноманітні гігієнічні маніпуляції для відновлення нормального вигляду зубної емалі. Виповнює процедури очищення та відбілювання зубів. Застосовує на практиці сучасні методики діагностування.
Ярослава
21 вересня '16р.
Убирала дефект между зубами, все красиво и прочно держится.
Дитячий лікар
Лікар Руденко Сергій Миколайович спеціалізується на вирішенні проблем стоматології. Надає послуги з чистки нальоту, каменів, відновлення естетичного стану зубів, відбілювання емалі. До основних обов’язків входить лікувальні процедури, пломбування дірок. Здійснює медикаментозній вплив при інфекційних запаленнях ясен, дефектах пародонту, ураженнях слизової оболонки та ротової порожнини.
Руденко Сергій Миколайович
20 лютого '18р.
Доброго дня! Дукую за увагу та коментарі, але хотів би внести корективи. Я не дитячий лікар і не пародонтолог, хоча і займаюсь лікуванням дітей та зняттям зубних відкладень. Основний вид діяльності це лікування зубів ( не "дірок") з вигористанням мікроскопу, ендодонтія ( лікування кореневих каналів), реставрації, протезування керамічними вкладками та коронками. Дякую)
Стоматолог-хірург
24 роки досвіду
Лікар Опенько Юрій Миколайович професіонал в галузі хірургічної стоматології. Лікує захворювання зубів, ясен (карієс, пульпіт, пародонтоз). Спеціалізується по видаленню будь-яких зубів. Проводить оперативне видалення зубів мудрості, операції на тканинах пародонту, усуває інші складні випадки. Надає медичну допомогу при виявленні зубної кісти. Підготовлює ротову порожнину до протезування, усуває запальні процеси в навколо зубних тканинах.
Наташа
23 жовтня '17р.
Избавил меня от страха лечения зубов раз и навсегда! Очень благодарна ему за порядочность, человечность и профессионализм. Все к нему!
Хмельницький вул. Соборна, 69
Стоматолог-ортопед
10 років досвіду
Стоматолог-ортопед надає медичні послуги відновлення та протезування зубів. Спеціалізується на встановлення керамічних/металокерамічних коронок. Відновлює втрачені щелепно-жувальні функції. Встановлює імплантати на місця втрачених зубів. Проводить фіксацію постійних протезів чи таких, що можна знімати. Займається вирішенням захворювань кісткової/м’язової системи.
Рая
07 серпня '16р.
Чудесный доктор, спасла мою "восьмерку"
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
44 роки досвіду
Стоматолог вищої категорії вирішує проблеми, що стосуються нормальної роботи щелепо-жувальної системи. Лікує зубні захворювання такі, як карієс, парадонтит, пародонтоз. Пломбує пошкоджені кореневі канали та ділянки емалі. Надає послуги з чистки зовнішньої частини зубів від нальоту та утворених каменів. Проводить художню реставрацію зубного ряду, повертаючи посмішці естетичний вигляд.
Вікторія
06 листопада '17р.
Хочу висловити свою думку про лікаря ЖУК НАДІЮ ОЛЕКСІЇВНУ!!! ПОДУМАЙТЕ ДОБРЕ ПЕРЕД ТИМ ЯК ЗВЕРНУТИСЬ ЗА ДОПОМОГОЮ ДО ЦІЄЇ "ЛЮДИНИ"!!!!! Я ніколи не могла подумати, що лікарь з таким стажем, може так халатно відноситись до пацієтна. Причиною мого візита, було відколення пломби. При огляді лікарь наголосила на тому, що потрібно видаляти корінь та чистити канали, це при тому, що зуб мене зовсім не торбував. Через тиждень після чистки каналів, я прийшла на їх пломбування, і лікаря повідомила про те, що маю сильну біль у зубі, на, що вона відповіла: Це нормальне явище. І запломбувала його. Протягом одного місяця у мене не проходила біль, і я знову звернулась до неї, на, що вона знову відповіла, що біль може бути до пів року. Такі сталось протягом 4 місяців я періодично зверталась до них у клініку DentHelp, та через певний час у мене вже почала напухати десна, на що вона відповідали це нормально та призначала мені антибіотики. Та краше мені не ставало!! Діло дойшло до того, що їхній хірург запропонував мені два рішення проблеми це видалення зуба або розділити його навпіл, і це при тому, що точну проблему ніхто не назвав. А Надія Олексіїївна все запевняла, що все добре!!! Після цього я намагалась знайти лікаря який все таки пояснить мені вчому причина, і мені вдалось!! Оказалось, що ця ЛІКАРЬ, яка вже має великий стаж не вміє користуватись інструментами!! Вона зробила мені 3 перфораці!! ("Перфорация зуба представляет собой отверствие в корне зуба, которое врач может сделать при неаккуратной работе"). Вже з того часу минуло 9 місяців, і я досі намагаюсь спасти свій зуб, щоб в свої 21 його не втраимти!!! МИ ДОВІРЯЄМ ЛІКАРЮ СВОЄ ЗДОРОВ'Я, ЩОБ ЙОГО ПОКРАЩИТИ, А НЕ ЗІПСУВАТИ!!! Я ВКРАЙ НЕ РЕКОМЕНДУЮ ЦЬОГО ЛІКАРЯ, ТАК ХАЛАТНО РОБИТИ СВОЮ РОБОТУ ЦЕ ГРІХ!!! А знаєте, що лікарь відповіла на моє обурення про те, що вона не визнає своїх помилок та робить свою роботу не якісно: Чому ви такі схвильованні та злі, це ж лише один зуб!! СЕРЙОЗНО?? ЦЕ ЖАХЛИВО ЧУТИ ВІД ЛЮДИНИ ЯКА НАЗИВАЄ СЕБЕ КВАЛІФІКОВАНИМ ЛІКАРЕМ! ЦІЙ ЛЮДИНІ БАЙДУЖЕ, ПОДУМАЄТЕ ОДИН ЗУБ ПЛЮС, ОДИН МІНУС!!!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
24 роки досвіду
Лікар першої категорії Іванчук Тетяна Константинівна займається вирішенням проблем, що відносяться до галузі стоматології. До основних обов’язків належать лікувальні процедури та пломбування карієсу/кореневого каналу. Займається відновленням коронкової зубної ділянки. Виповнює чищення зубної емалі. Призначає медикаментозні процедури при виявленні дефектів зубного ряду, дистрофії тканин пародонту, гострих больових синдромах, ураженнях слизової оболонки.
Олег
04 листопада '16р.
Это прекрасный стоматолог, лечит мои зубы уже два месяца. Результат радует.
Стоматолог-хірург, Ортодонт, Ортопед
20 років досвіду
Лікар Остафійчук Сергій Петрович працює за напрямками стоматологічної хірургії, ортопедії. Надає послуги ортодонта, виправляючи зубні щелепні аномалії. При виникненні ускладнень проводить оперативні втручання. Спеціалізується на відновленні нормального зубного прикусу. Реставрує кривизну, асиметрію. Надає допомогу при необхідності встановлення зубних імплантатів на місцях втрачених чи надзвичайно пошкоджених зубів. Головний лікар стоматологічної фірми.
Макс
21 серпня '16р.
Классный мужик и врач!
Стоматолог-хірург
9 років досвіду
Лікар першої категорії Перебийніс Павло Петрович займається допомогою пацієнтам в області хірургічної стоматології. Надає послуги із видалення капюшону зуба мудрості, усуває ретинировані ділянки. Виконує оперативне втручання при різноманітних ускладненнях. Проводить обстеження патології, діагностує наявні захворювання та рекомендує оптимальній комплекс для вирішення проблеми. Асистент кафедри хірургічної стоматології Буковинського Державного медичного університету, головний лікар стоматологічного центру.
Альберт
10 лютого '17р.