Жана Ирина Юрьевна

Гастроентеролог детский
Врач специализируется на диагностике и лечении заболеваний пищеварительного тракта у детей и подростков. Принимает пациентов с тошнотой, рвотой, изжогой, нарушением стула, систематическими болями в эпигастральной области. Успешно лечит гастрит, дисбактериоз, запоры, сальмонеллез. В работе использует современные методики.

Аня
Ми дуже раді, що завдяки щасливому випадку знайшли Ірину Юріївну. Можу сказати, що це неймовірно захоплена, своєю професією, людина! Ніяких лівих аналізів і ліків, завжди все строго по справі, тільки доказова медицина і передові знання.
В'ячеслав
Все в порядку, все відмінно, все чудово, дуже чудовий лікар. Ми прийшли, нас відразу ж прийняли, не чекали. Після прийому не залишилось ніяких питань, та не зрозумілостей. Настільки добре все пояснила. За необхідності будемо звертатися.

• 2005 гг. — Запорожский государственный медицинский университет, факультет: педиатрия.