Врачи гастроэнтерологи в Киеве (метро Кловская)

Лариса Іванівна
Була на прийомі у лікаря-гастроентеролога Юрій Людмили Олександрівни. Сподобалася консультація та необхідні призначення, буду звертатися в подальшому у разі необхідності та рекомендувати своїм знайомим.
Влада
Прийом пройшов добре, лікар дуже професійна, пояснює зрозуміло і чітко. Я задоволена. Також Юрій Л.О. призначила препарати та курс лікування. Раніше була у дерматолога Лазаренко Інни Ігорівни і тут прийом пройшов вдало. Лікар дуже компетентна і уважна. Дуже вдячна.
Олександр Володимирович
Дуже вдячний Юрій Людмилі Олександрівні за дуже фахову консультацію, за увагу та доброзичливе ставлення. З радістю буду рекомендувати своїм друзям і знайомим лікаря і клініку «ДокторПРО».
Ника
Дуже хороша, порядна та відповідальна людина. Сьогодні була у неї на прийомі. Мені все дуже сподобалося. Дуже уважно ставиться до пацієнтів. Завжди усміхнена та доброзичлива. Вона швидко та ефективно допомогла мені. Дякую!
Гастроэнтеролог
Врач занимается лечением заболеваний пищевода, желудка, желчного пузыря, печени, толстого кишечника. Проводит амбулаторный прием пациентов.
Консультация по прайсу - 1110 грн, на період воєнного стану - 830 грн
Гастроэнтеролог
Врач проводит лечение заболеваний желудочно-кишечного тракта. Консультирует по поводу правильного питания и подбора диеты. Лечит гастрит, диспепсию желудка, холецистит, дискинезию желчевыводящих путей, панкреатит, заболевания селезенки и печени. Принимает пациентов с ожирением.
Записаться на приемСредняя оценка пользователей 9.6
Гастроэнтеролог
Врач-гастроэнтеролог занимается выявлением патологий желудочно-кишечного тракта, печени и желчного пузыря. Осуществляет консультативный прием, назначает лабораторные анализы и разрабатывает план лечения. Принимает пациентов с воспалением слизистой желудка, воспалением поджелудочной железы, пищевода и желчного пузыря. К доктору следует обратиться при болях или неприятных ощущениях в области живота, изжоге, тошноте и рвоте.
Записаться на прием18 онлайн записей