Нгах Ампах Инна Александровна

Врач ультразвуковой диагностики
Лікар надає повний спектр послуг з ультразвукової діагностики організму. Спеціалізується на оцінці функціонального стану органів і систем, визначає осередки запалення і патологічні зміни. Діагностує запальні процеси сечостатевої системи, органів шлунково-кишкового тракту.

Нгах Ампах Інна Олександрівна, дуже кваліфікований лікар у сфері ультразвуковій діагностики. Зверталась до неї для обстеження внутрішніх органів, вен та артерій. Дуже сподобалось її відношення до пацієнтів, уважність до дрібниць, вміє знаходити підхід до кожного. Користуюсь послугами не один рік, можу з упевненістю рекомендувати.

• 2016 г. - Львовский национальный медицинский университет им. Д. Галицкого по специальности: педиатрия.
  • 2016-2018 гг. - интернатура по специальности: педиатрия на базе Львовского национального медицинского университета им. Д. Галицкого.
  • 2019 г. — сертификат и аттестации врача УЗ диагностики.