Абабкова Галина Николаевна

Детский гинеколог
Врач высшей категории
Кандидат медицинских наук
Дитячий лікар-гінеколог, Абабкова Галина Миколаївна, займається лікуванням дівчаток від 0 до 18 років з гінекологічною патологією. Займається лікуванням таких хвороб, як первинна і вторинна аменорея, оліго- дісменорея, запальні захворювання зовнішніх та внутрішніх статевих органів, синехії, передчасний статевий розвиток.

Добрый день! Хочу выразить благодарность врачу Абабкове Галине Николаевне.Доктор очень внимательно провела осмотр,подробно все рассказала и ответила на все интересуюB2:E12щие нас вопросы. Спасибо ей огромное за ее внимание и профессионализм! Мы остались очень довольны!
27 июня '18г.
Были на приеме с дочкой у детского доктора гинеколога Абабкова Галина Николаевна. Остались довольны осмотром доктора,уделила очень много времени, заботы, дала детальные советы и рекомендации.Советую

• Київський медичний інститут ім.. Богомольця, 1989 рік.

• НМАПО грудень 2015 рік.

• Член Українських асоціацій акушерів-гінекологів і дитячих гінекологів, член європейської асоціації акушерів гінекологів.

Наукові роботи

• Наукова робота: "Особливості гормонального гомеостазу та структурно-функціонального стану кісткової тканини у дівчат з аменореями".
Акушер-гинеколог, УЗИ-специалист, консультант по лактации
Акушер-гинеколог, Гинеколог-эндокринолог, Репродуктолог