Кріоконсервація ембріонів у Рівному

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи
Кріоконсервація і зберігання яйцеклітин на протязі 6 міс 3200 грн
Знайдена 1 клініка

Юлія
Для тих хто ще сумнівається на рахунок еко в цій клініці, то не раджу сумніватися)!Ми вірили і у нас маленьке чудо на руках.Звертайтеся до Ірини Царук- вона просто ангел в білому халаті:- чуйна, порядна, лікар з великої букви, таких дійсно мало!!І взагалі весь персонал хороший❤Благодар раджу на всі 100% тим хто бажає діток.
Ірина
Чудові спеціалісти всім рекомендую
Лікувалась в Олександра Романовича. Робила гістероскопію, видаляла поліпи ендометрію. Чудовий спеціаліст! Рекомендую!
Маринка
Лікар завдяки ,якому в нас з’явилася довгоочікувана донечка.Щира,компетентна,завжди готова допомогти і підтримати.Нема слів аби передати всю вдячність,просто професіонал своєї справи
Благодар
6,1
Рівне вул. Воля, 5
Центр репродукції "Благодар" займається лікуванням жіночого та чоловічого безпліддя, діагностикой органів статевої системи, пропонує програми комплексної терапії. У клініці працюють висококваліфіковані лікарі педіатр, неонатолог, акушер-гінеколог, репродуктолог, уролог, андролог.
  • Кріоконсервація і зберігання яйцеклітин на протязі 6 міс 3 200
  • Зберігання ембріонів 1 міс. 175
  • Розморожування, культивування і перенос розморожених ембріонів / ооцитів (без урахування вартості медикаментів) 12 700