Дефлорація в Хмельницькому

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи
Знайдено 2 клініки

Сб
Анжеліка
Лариса Михайлівна найкращий лікар!!!
Петро ІНазарович
Тільки позитивні відгуки про роботу лікаря Бориско. Гарний спеціаліст, був у нього на діагностиці нирок. Все чітко, лаконічно, швидко, без зайвих балачок. Але дивиться уважно, все фіксує. Я задоволен результатом, планую прийти ще через рік.
Зверталася до лікаря з головними болями, дуже погано себе почувала. Була здивована, але лікарка не тільки встановили причину, але й назначила дуже ефективне лікування. Зараз вже почуваю себе набагато краще. Рекомендую гарного фахівця своїм друзям.
Максим
Рекомендую як кращого фахівця. Чудовий лікар, має індивідуальний підхід до пацієнтів, не використовую гору зайвих пигулок, лише те, що треба. Звертаюся до Івана Ігоровича за потреби і завжди маю результат. Важливо піклуватися про своє здоров’я та не запускати хворобу.
9,2
Хмельницький вул. Панаса Мирного, 1/2
Медичний центр "Призма ОН" працює з 1996 року, надає повну кваліфіковану медичну допомогу у галузі акушерства і гінекології, терапії, неврології, ультразвукової діагностики.
Хмельницький вул. Подільська, 171/1
Багатопрофільна медична клініка "Мед Арт" надає допомогу у діагностиці та лікуванні патологій різного напрямку.