Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Кабінет психолога Шевчук Олесі

5.1
Львів, вул. В. Великого 18
р.Личаківський
Пн — Пт: 09:00-20:00
Записатися на прийом
 • Про клініку
 • Ціни на послуги
 • Відгуки

Приватний кабінет психолога Шевчук Олесі надає всебічну психологічну допомогу і підтримку пацієнтам в складних ситуаціях. Прийом веде дипломований психолог, психотерапевт за методом Символдрами. Член громадської організації "Інститут розвитку символдрами та глибинної психології".

Послуги, які надає лікар:

 • консультація специаліста;
 • допомога у вирішенні конфліктних ситуацій в сім'ї і на роботі;
 • допомога в управлінні своїми емоціями;
 • вихід із кризових станів, депресій;
 • боротьба з панічними атаками, підвищеною тривожністю;
 • лікування психосоматичних розладів.

Переваги приватної практики — індивідуальний підхід до вирішення проблеми, комфортні умови для клієнтів.

 • Ціни на послуги
 • Відгуки

Кабінет психолога Шевчук Олесі, вартість послуг:

Ціни на послуги можуть відрізнятись від вказаних на сайті. Точну ціну Вам озвучить наш оператор під час запису на прийом.

 • Консультація психолога
 • Консультація психотерапевта
 • Консультація сімейна

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс
Вика
15 березеня '19р.
Был очень тяжелый год, навалилось все разом: увольнение, развод, ссоры с дочерью. Стала много болеть, пошла по врачам, получила кучу дорогостоящих назначений. А сестра посоветовала сходить к Шевчук. Оказалось, что 90% моих проблем со здоровьем – психосоматика. Прохожу терапию у этого психолога, чувствую себя значительно лучше. Планирую продолжать.
9
Ольга
22 липня '18р.
Психолог Шевчук Олеся допомогла мені впоратися з приступами панічної атаки. Під час її відвідування, відчувала полегшення на душі. Я ніби забувала про всі проблеми. Результатом задоволена. Я по собі відчуваю, що стала менш нервова, більш спокійна.
9
Ангеліна
18 липня '18р.
Коли з чоловіком вступали до шлюбу, не могла і подумати, що через п’ять років прийдеться звертатися до психолога. На роботі посовітували звернутися до Шевчук Олесі. Після відвідування її сеансів, наші стосунки стали кращими. Повернулась гармонія в сім’ю.
10
Сергій
08 липня '18р.
Я працюю старшим продавцем у супермаркеті. Люди трапляються різні, працювати з ними важко. Став помічати, що вже не можу контролювати свої емоції. Почав зриватися. Олеся Шевчук зуміла до мене достукатися. Дякую їй, за проведену зі мною роботу.
10

** Інформація, що отримана від адміністрації клініки згідно з договором про надання послуг запису пацієнтів, перевірена і актуальна.

Зверніть увагу на інші клініки:
Судинний хірург Дячишин Б.І. консультує пацієнтів, які страждають на судинні захворювання, варикозну хворобу, тромбоз нижніх кінцівок. Має багаторічний досвід, високу кваліфікацію.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 09:30-15:00
Стоматологічна клініка RIKOTA на Шевченка — медзаклад, що надає повний спектр стоматологічних послуг для дорослих та дітей. Протягом 1 години в клініці можна пройти 3D-діагностику, створити цифровий дизайн майбутньої усмішки та виконати професійну гігієну порожнини рота. У центрі за один візит можна пройти одноетапну імплантацію або змінити прикус непомітно для оточуючих за допомогою лінгвальних брекетів та елайнерів.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 09:00-20:00 Сб: 09:00-20:00
Клініка естетичної медицини Мирослави Новосільської у Львові — це великий центр, що надає комплексні послуги в напрямку апаратної косметології, трихолог, косметології та перманентного макіяжу. Клініка пропонує процедури оздоровлення та догляду за обличчям і тілом. Вся робота центру базується на використанні сучасного технічного оснащення. Такий підхід є гарантом отримання позитивного результату. Сучасна апаратура знижує будь-які больові відчуття і є гарантом неперевершеного результату.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 09:00-20:30 Сб: 09:00-20:30 Н: 09:00-20:30
Львів м. Броди, вул. Золота, 22
6,7
Стоматологічна клініка Харченка — це сучасний центр допомоги пацієнтам, які страждають від захворювань зубів, а також прагнуть поліпшити естетичний вигляд зубного ряду. Більшість маніпуляцій виконується з анестезією, що гарантує відсутність больових відчуттів.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 09:00-18:00 Сб: 09:00-15:00