Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Приватний кабінет психолога Шевчук Олесі

8.1
Львів, вул. Костя Левицького, 55
р.Личаківський
Пн — Пт: 09:00-20:00
Записатися на прийом

або дзвоніть за телефонами:

 • Про клініку
 • Ціни на послуги
 • Відгуки
 • Лікарі

Приватний кабінет психолога Шевчук Олесі надає всебічну психологічну допомогу і підтримку пацієнтам в складних ситуаціях. Прийом веде дипломований психолог, психотерапевт за методом Символдрами. Член громадської організації "Інститут розвитку символдрами та глибинної психології".

Послуги, які надає лікар:

 • консультація специаліста;
 • допомога у вирішенні конфліктних ситуацій в сім'ї і на роботі;
 • допомога в управлінні своїми емоціями;
 • вихід із кризових станів, депресій;
 • боротьба з панічними атаками, підвищеною тривожністю;
 • лікування психосоматичних розладів.

Переваги приватної практики — індивідуальний підхід до вирішення проблеми, комфортні умови для клієнтів.

 • Ціни на послуги
 • Відгуки
 • Лікарі

Приватний кабінет психолога Шевчук Олесі, вартість послуг:

Ціни на послуги можуть відрізнятись від вказаних на сайті. Точну ціну Вам озвучить наш оператор під час запису на прийом.

 • Консультація психолога 350
 • Консультація психотерапевта 350

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
Ольга
22 липня '18г.
Психолог Шевчук Олеся допомогла мені впоратися з приступами панічної атаки. Під час її відвідування, відчувала полегшення на душі. Я ніби забувала про всі проблеми. Результатом задоволена. Я по собі відчуваю, що стала менш нервова, більш спокійна.
9
Ангеліна
18 липня '18г.
Коли з чоловіком вступали до шлюбу, не могла і подумати, що через п’ять років прийдеться звертатися до психолога. На роботі посовітували звернутися до Шевчук Олесі. Після відвідування її сеансів, наші стосунки стали кращими. Повернулась гармонія в сім’ю.
10
Сергій
08 липня '18г.
Я працюю старшим продавцем у супермаркеті. Люди трапляються різні, працювати з ними важко. Став помічати, що вже не можу контролювати свої емоції. Почав зриватися. Олеся Шевчук зуміла до мене достукатися. Дякую їй, за проведену зі мною роботу.
10

Лікарі клініки Приватний кабінет психолога Шевчук Олесі

Шевчук Олеся
Психолог
5,00
Консультація 350 грн.
Записатися на прийом
Обрати фах
 • Психолог
очистити
Зверніть увагу на інші клініки:
Львів вул. Чернігівська, 7. Обласна клінічна лікарня, головний корпус, 3 поверх р.Личаківський
8,1
Судинний хірург Дячишин Б.І. консультує пацієнтів, які страждають на судинні захворювання, варикозну хворобу, тромбоз нижніх кінцівок. Має багаторічний досвід, високу кваліфікацію.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 09:30-15:00
Стоматологічна клініка РІКОТА (RIKOTA) на Проспекті Свободи — медзаклад, що надає повний спектр стоматологічних послуг для дорослих та дітей. Протягом 1 години в клініці можна пройти 3D-діагностику, створити цифровий дизайн майбутньої усмішки та виконати професійну гігієну порожнини рота. У центрі за один візит можна пройти одноетапну імплантацію або змінити прикус непомітно для оточуючих за допомогою лінгвальних брекетів та елайнерів.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 09:15-21:00 Сб: 09:15-21:00 Н: 09:15-21:00
Чиж Лілія Борисівна лікар вищої категорії. Спеціалізується на ендоскопії гортані та трахео-бронхіального дерева, бронхології. Займається проблемами довготривалого кашлю, субатрофії слизової оболонки, санацією трахео-бронхіального дерева, діагностикою різних захворювань трахео-бронхіального дерева.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 09:00-17:00
Львів вул. Стрийська, 204 р.Франківський
7,2
Поліклініка "Медікавер" на Стрийській почала роботу з 2014 року, виконує амбулаторний прийом пацієнтів дорослого та дитячого віку. Пацієнтів приймають лікарі вищої, першої та другої кваліфікаційної категорії. Напрямки роботи поліклініки: педіатрія, гінекологія, гастроентерологія, дерматологія, ендокринологія, кардіологія, неврологія, отоларингологія, офтальмологія, проктологія, пластична хірургія та косметологія, стоматологія, хірургія, урологія, сімейна медицина.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 08:00-19:00 Сб: 09:00-19:00