Психотерапевти в Полтаві

14.03.2017
Після втрати близької для мене людини, мій настрій був не найкращим. Постійні переживання не давали мені спокійно жити та спати. Світлана Володимирівна стала для мене найкращим порадником у цей складний для мене період. Зараз я все ж сумую за втраченою близькою людиною, але самопочуття моє покращилося. Я зрозуміла, що життя продовжується.
30 листопада '-1 г.
21.03.2017
Світлана Володимирівна прекрасний психолог. Вона допомогла моєму трьох річному сину подолати фобію. Завдяки її різноманітним методам, таким як казкотерапія, арт-терапія та багато інших, син із задоволенням ішов на її консультації. Зараз у сина проблем немає, а все завдяки цьому спеціалісту
30 листопада '-1 г.
Сімейний психолог, Гештальт-терапевт
Практичний психолог, гештальт-терапевт. Надає консультації при труднощах у партнерських, сімейних стосунках, конфліктах і нерозуміннях з дітьми і підлітками, переживанні втрати і горя, невпевненості в собі, сексуальних розладах і т.д. Допомагає впоратися з панічними атаками, підвищеною тривожністю, депресією, страхами, фобіями. Психологічну корекцію проводить за допомогою методів арт-терапії, гештальт-терапії, позитивної психотерапії, класичного психоаналізу, казкотерапії та ін.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Полтава вул. Конституції 11а, офіс 8
Невролог
Лікар вищої категорії Рудич Анатолій Іванович спеціалізується в області неврології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюванням центральної та периферичної нервової системи. Лікар займається терапією вегето-судинної дистонії, неврозів, невралгій трійчастого, лицевого серединного, ліктьового нервів, невритів, гострих та хронічних порушень мозкового кровообігу. Спеціалізується на проведенні реоенцефалографії, елетроміографії.
Полтава вул. Гетьмана Сагайдачного, 8 Б
Невролог
Лікар Малашенко Галина Володимирівна спеціалізується в області неврології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюванням центральної та периферичної нервової системи. Лікар займається терапією вегетосудинної дистонії, лікуванням неврозів, невритів лицьового та трійчастого нервів, гострих та хронічних порушень мозкового кровообігу. Спеціалізується на проведенні паравертибральних блокад, люмбальної пункції.
Записатися на прийом11 онлайн записів
Полтава вул. Степового фронту, 29
Невролог
Лікар вищої категоіїї, д.м.н., професор Дельва Михайло Юрійович спеціалізується в області неврології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюванням центральної та периферичної нервової системи. Лікар займається лікуванням неврозів, вегето-судинної дистонії, ішемічних та геморагічних інсультів, гострих та хронічних порушень мозкового кровообігу, мігрені, невритів, невралгії. Спеціалізується на проведенні електроміографії, реоенцефалографії.
Полтава вул. Гетьмана Сагайдачного, 8 Б
Невролог
Лікар Слюсар Наталія Олексіївна спеціалізується в області неврології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюванням центральної та периферичної нервової системи. Лікар займається лікуванням вегетосудинної дистонії, неврозів, гострих порушень мозкового кровообігу, невриту лицевого нервів. Спеціалізуються на проведенні електроміографії, реоенцефалографії, полісомнографії, проведенні паравертибральних блокад.
Полтава вул. Степового фронту, 29