Негруб Вікторія Віталіївна

Невролог
21 рік досвіду
лікар вищої категорії
Вікторія Віталіївна, спеціалізується в сфері дитячої неврології. Проводить лікування захворювань нервової системи, мігрені, затримки моторної функції, епілепсії, заїкання, нервовий тік, порушення сну, гіпоксичного ураження ЦНС.

Надія
Хочу висловити свою велику вдячність нашому лікарю неврологу Вікторії Віталіївні Нечуй.Вона професійно і з великою віддачею зайнялася нашим сином.З легкість змогда знайти з ним спільну мову, хоч це і в мене не завжди виходить.І ще раз дуже дякую!
Олеся
Невролог Негруб Вікторія Віталіївна- хороший лікар.Вона допомогла нам зрозуміти поведінку нашої дитини,і на що треба звернути увагу.Вона була привітна з нами, постійно усміхалася і при цьому робила детальше обстеження нервової системи малюка.Щиро вдячні їй за те, що показала нам батькам , справжню причину такої поведінки дитини!

• Львівський національний медичний університет ім. Д. Галицького, спеціальність "Педіатрія" (2003)
  • Інтернатура за спеціальністю "Дитяча неврологія" при Київській медичній академії післядипломної освіти ім. П. Шупика (2004)

• Передатестаційний цикл на базі ФПДО ЛНМУ (2016), отримано першу категорію
  • Курс тематичного удосконалення з напрямку "Ураження нервової системи при патології внутр органів" на ФПДО ЛНМУ (2015)
  • Курс тематичного удосконалення з напрямку "Вибрані питання дит неврології" на ФПДО ЛНМУ (2015)
  • Курс тематичного удосконалення з напрямку "Пароксизмальні стани епілептичного та іншого генезу у дітей" на ФПДО ЛНМУ (2017)

• Асоціація дитячих неврологів України

Участь у конференціях і семінарах

• Continue medical programs: "Дитяча епілепсія, типи та види", "Фокальні ідіопатичні епілепсії", Львів (2019)
  • Семінар "Сучасні стандарти діагностики та лікування дітей з синдромом дефіциту уваги і гуперактивності" в рамках Міжнародного проекту "Психічне здоров'я для України", Львів (2019)
Схожі спеціалісти:
Невролог, Функціональний діагност