Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Психотерапевти в Вінниці

Консультація пари (первинна, 1 год 30 хв) в клініці «Каб. Шевкунової» 1500
22
9,0
9
Галина
Даже не знаю как и благодарить. Вы спасли мои нервы!
15 вересня '16 г.
9
Антон
Досвід, талант та наполегливість ( у гарному розумінні) Ул’яни Василівни багатьом пацієнтам забезпечили швидке позбавлення проблем психологічного характеру. Романова знаходить підхід до кожного пацієнта. Чудовий лікар!
21 вересня '16 г.
10
Тарас
Сеанси психотерапії від Уляни Василівни, це просто вищий пілотаж, як то кажуть. Дуже коректний та талановитий спеціаліст. Знаю, що багатьом пацієнтам вона дуже допомогла. Я особисто після лікування продовжую в неї консультуватись і досі.
21 лютого '17 г.
10
Марина
Доктор очень хороший, умеет найти подход к ребенку.
02 травня '16 г.
10
Олексій
Інна Тадеушевна прекрасний психотерапевт! Розумна, чіпка, відповідально займається своєю справою. Вміє домогтися прогресу в лікуванні пацієнтів з різними психологічними відхиленнями.
03 вересня '16 г.
10
Александра
Врач адекватный, качественно выполняет своб работу.
09 жовтня '16 г.
Додати відгук
Оцініть клініку за 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою для клініки)
*Вказуйте номер, з якого записувались через наш сервіс
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс
Психіатр, психолог, гіпнотерапевт
26 років досвіду
9,90
Лікар займається лікуванням психічних захворювань. Приймає пацієнтів з тривожністю, нервозністю, панічними атаками, депресією, фобіями та посттравматичними стресовими розладами. Також лікує булімію, шизофренію, анорексію. Проводить індивідуальні сеанси психотерапії. Спеціалізується на гіпнотерапії.
Записатися на прийом64 онлайн записи
Консультація 900 грн.
Вінниця ш. Хмельницьке, 23 (каб. 115)
Дитячий невролог
20 років досвіду
9,35
Викликати лікаря додому
Дитячий лікар
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні неврологічних захворювань у дітей. Проводить профілактичні огляди дітей в 1, 3, 6, 10 та 12 місяців. Лікує затримку мовного розвитку, затримку моторного розвитку, гіперактивність, нервові тики, енурез, головний біль, ДЦП. Бере активну участь в конференціях та семінарах.
Записатися на прийом15 онлайн записів
Консультація 380 грн.
Вінниця вул. М. Ващука, 20Б
Вінниця м. Бар, вул. М. Туніка, 14
Психолог, психотерапевт
9 років досвіду
9,10
Специалист занимается проведением психологических консультаций, специализируется на психотерапии. Принимает пациентов с тревожностью, нервозностью, фобиями, паническими атаками, бессонницей и депрессией. Регулярно повышает свою квалификацию на курсах по психологии и психотерапии.
Записатися на прийом11 онлайн записів
Консультація 1000 грн.
Психолог, Психотерапевт
8,65
Лікар Томчук Сергій Михайлович, психолог, психотерапевт. Надає консультативні послуги щодо різноманітних психологічних порушень та захворювань. Займається лікуванням депресій, фобій, стресів, панічних атак. Допомагає подолати конфліктні ситуації у стосунках. Проводить коригування гіперактивності та агресивної поведінки у дітей.
Записатися на прийом32 онлайн записи
Вінниця вул. Монастирська, 39 А
Вінниця вул. Магістратська, 64
Психолог
19 років досвіду
8,65
Лікар Сухенко Віталій Олександрович спеціалізується в галузі психології. Надає консультативні послуги щодо різноманітних психологічних порушень. Займається лікуванням неврозів, депресій, фобій, панічних атак тощо.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Вінниця вул. Монастирська, 39 А
Вінниця вул. Магістратська, 64
Психолог, Психотерапевт
23 роки досвіду
8,60
Лікар Яворська Інна Тадеушевна, психолог, психотерапевт. Надає консультаційні послуги щодо лікування різноманітних психологічних порушень та захворювань. Проводить сеанси психотерапії та психоаналіз захворювань. Займається лікуванням фобій та стресів. Допомагає подолати міжособистісні проблеми та непорозуміння в сім’ї. Сприяє створенню мотивації та коригує поведінку дитини.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Вінниця вул. Монастирська, 39 А
Вінниця вул. Магістратська, 64
Психолог
10 років досвіду
8,60
Дитячий лікар
Лікар Семенюк Олена Вікторівна спеціалізується галузі дитячої психології. Проводить психотерапію таких невротичних проявів, як заїкання, тик, обгризання нігтів тощо. Практикує лікування дитячих страхів, гіперактивності, агресії, тривожності та низької самооцінки.
Записатися на прийом18 онлайн записів
Вінниця вул. Монастирська, 39 А
Вінниця вул. Магістратська, 64
Психіатр
8,48
Дитячий лікар
Лікар Мостова Ольга Петрівна виконує професійну діяльність у сфері психіатрії. Психіатр високого рівня, доктор медичних наук, член Міжнародної протиепілептичної Ліги, головний дитячий психіатр Вінницької області. Проводить діагностику та лікування пацієнтів за допомогою тривалої електроенцефалографії. Займається лікуванням неврозів, депресій, панічних атак, безсоння, фобій, заїкання, енурезу, тіків.
Записатися на прийомОстанній запис був 2022-05-17
Вінниця вул. Тімірязєва, 34
Психолог, Психотерапевт
23 роки досвіду
8,32
Лікар Романова Уляна Василівна, психолог, психотерапевт, гештальт-терапевт. Займається профілактикою та лікуванням фобій, неврозів, депресій, панічних атак тощо. Проводить сеанси психотерапії.
Записатися на прийом11 онлайн записів
Вінниця вул. Монастирська, 39 А
Вінниця вул. Магістратська, 64
Психолог
10 років досвіду
8,32
Лікар Гуменюк Дмитро Вікторович, психолог. Проводить консультації в галузі подолання психологічних проблем. Займається лікуванням неврозів, панічних атак, фобій, стресів, депресій тощо.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Вінниця вул. Монастирська, 39 А
Вінниця вул. Магістратська, 64