Психотерапевти у Рівному

Консультація психотерапевта в клініці «Oxford Medical» 600
Тетяна
Олександра Сергіївна як людина і як лікар супер професіонал після консультації дуже стало легко до моєї дитини 2річної одразу знайшла підхід ми дуже задоволенні після консультації відчуття позитивні
30 листопада '-1 г.
Вікnтор
Впевнений, що нікому не завадить періодично звертатись на консультацію до психолога. Курс лікування у Олександри Сергіївни мене повністю відновив, багато помилок своїх осмислив, та навчився керувати собою у складних ситуаціях. Рекомендую доктора Скороход іншим.
04 лютого '17 г.
Влад
После консультаций я чувствую себя гораздо лучше. Доктор знает свое дело на отлично.
10 жовтня '16 г.
Алевтина
Оргомное спасибо за помощь!!! Ваши советы бесценны!!
16 вересня '16 г.
Психолог
21 рік досвіду
Психолог займається усуненням нескладних розладів психіки. Надає медичну допомогу при тривожності/нервозності, психічних атаках, безсонні, депресії. Фахівець допомагає людям подолати труднощі без медикаментозного лікування. Вивчає психологічні особливості кожної особистості та проводить консультаційну роботу з профілактики нервових порушень. Налаштовує пацієнтів на позитивні відчуття.
Рівне вул. Мірющенка, 31