Кабінет лікаря-психотерапевта Панасюк О.В.

8.1
Безкоштовна парковка
Львів, вул. Володимира Великого, 16 (каб. 609)
р.Франківський
Пн: 16:00-20:00 Вт: 16:00-20:00 Ср: 16:00-20:00 Чт: 09:00-13:00 Пт: 16:00-20:00 Сб: 09:00-13:00

або дзвоніть за телефонами:

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Кабінет лікаря-психотерапевта Панасюк О. В. — це комплексна допомога. Лікар спеціалізується на лікуванні психічних відхилень. Основна задача спеціаліста — відновлення душевного стану завдяки комплексній терапії.

Лікар надає наступні послуги:

• консультативний прийом;
  • індивідуальні сеанси психотерапії;
  • лікування нав’язливого стану;
  • лікування залежностей;
  • відновлення стану після серйозних нервових потрясінь;
  • лікування невротичних розладів;
  • психофармакотерапія неврозів;
  • лікування неврозу шлунку;
  • лікування вегетосудинной дистонії;
  • лікування панічних атак;
  • налаштування соматоформних розладів.

Прийом проводиться на конфіденційній основі за попереднім записом. Лікар працює з випадками різної складності згідно авторським методикам.

Психотерапевт регулярно проходить курси підвищення кваліфікації. Для кожного пацієнта складається персональна схема лікування та відновлення.

Панасюк О. В приймає у персональному порядку. Для запису необхідно звернутися по зазначеним номерам телефонів.

• Ціни на послуги

• Психотерапія 500

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс
Марія Василівна
13 грудня '20р.
Гарний спеціаліст. Паралельно з лікуванням в наркологічній клініці син проходив у неї сеанси психотерапії. Дуже допомогло.
Юлія
11 грудня '20р.
Оксана Володимирівна допомогла мені подолати депресію, за що їй велика подяка.
Игнат
24 листопада '20р.
У Оксаны Владимировны был два раза. После работы над проблемами детства жить стало намного легче.
23 листопада '20р.
Лікар відразу ж на першій консультації розташувала до себе. За кілька місяців усунула панічні атаки.
Роман
12 листопада '20р.
Лікар хороший, лікування допомогло.
Марія
30 жовтня '20р.
Дуже уважний спеціаліст, справжній професіонал, який дійсно цілком і повністю відданий своїй професії.
24 жовтня '20р.
До Оксани Володимирівни ходила за порадою подруги. Виявилося, що вона відмінний лікар. Зараз проходжу курс лікування.
Олена
12 жовтня '20р.
Ніколи не могла подумати, що вегетосудинна дистонія — це в деякій мірі психологічне захворювання. Спасибі, що допомогли вилікуватися.
Антон
10 жовтня '20р.
Раніше при сильному стресі я починав задихатися. Зараз, завдяки Оксані Володимирівні, відчуваю себе набагато краще.
Андрій
07 жовтня '20р.
У період карантину нерві ні до біса, тому довелося звернутися до психотерапевта. Сподіваюся допоможе.
Адам
29 лютого '20р.
Обстановка комфортна, яка стимулює до відвертої розмови. Лікар, уважно слухала, задавала багато навідних питань. Все дуже сподобалося. Я маю намір, прийти принаймні ще на один сеанс. Таких професіоналів важко знайти в наш час!
Владислав
04 лютого '20р.
Мене в загальному все біль ніж влаштувало. Лікар дуже позитивний, викликає прихильність до себе. Вислухала, зрозуміла мою проблему, порадила те що неодмінно мені допомогло. Лікар компетентний у своїй справі. Неодмінно прийду ще!

Лікарі клініки Кабінет лікаря-психотерапевта Панасюк О.В.

Панасюк Оксана Володимирівна
психотерапевт
Консультація 500 грн.
Обрати фах
  • Психотерапевт
очистити
Записатися на прийом

Зверніть увагу на інші клініки:
Клініка естетичної медицини Мирослави Новосільської у Львові — це великий центр, що надає комплексні послуги в напрямку апаратної косметології, трихолог, косметології та перманентного макіяжу. Клініка пропонує процедури оздоровлення та догляду за обличчям і тілом. Вся робота центру базується на використанні сучасного технічного оснащення. Такий підхід є гарантом отримання позитивного результату. Сучасна апаратура знижує будь-які больові відчуття і є гарантом неперевершеного результату.
Пн — Пт: 10:00-22:00 Сб: 10:00-22:00 Н: 10:00-22:00
Записатися на прийом
РІКОТА (RIKOTA) — це стоматологічна клініка оновленого зразка. Медичний заклад надає комплексні послуги з лікування захворювань ротової порожнини і зубного ряду. На території центру проводять консультативний прийом і діагностичні заходи. Клініка самостійно займається виготовленням протезів і імплантатів. Пацієнти отримують розширений спектр послуг.
Записатися на прийом
РІКОТА (RIKOTA) — це стоматологічна клініка на вулиці Зеленої, що спеціалізується на лікуванні захворювань ротової порожнині та зубів. Усі процедури проводяться кваліфікованими спеціалістами, з використанням сучасних приборів та інноваційних технологій. Клініка працює з пацієнтами будь-якого віку.