Приватний кабінет лікаря-психотерапевта і психолога Середяк

Львів, вул. Кульпарківська, 95
р.Франківський

або дзвоніть за телефонами:

+38 (032) 232-82-01 +38 (067) 460-40-30 +38 (050) 302-68-50 +38 (073) 002-53-44
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Приватний кабінет психолога Середяк надає кваліфіковану психологічну допомогу. Пацієнтів приймає лікар-психотерапевт. Проблеми, які вирушує спецаіліст:

• сімейна психотерапія;
  • занижена самооцінка;
  • розлади особистості;
  • тривожні розлади;
  • фобії.

В роботі використовують такі напрямки і техніки:

• когнітивно-поведінкова психотерапія;
  • психоаналіз;
  • психосинтез;
  • майндфулнес;
  • ACT;
  • релаксації та антистресові техніки.

Переваги приватного кабінету — індивідуальний підхід до кожного пацієнта, комфортні умови, доброзичлива атмосфера.

Приватний кабінет психолога Середяк — це допомога пацієнтам пройти важкі етапи життя.

• Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Приватний кабінет лікаря-психотерапевта і психолога Середяк, вартість послуг:

• Консультація психолога 400

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
Оля
03 квітня '18г.
Пережив сильный стресс, я поняла, что потеряла смысл жизни. Чтобы вернуть его родители записали меня к психологу. С этого и началось становление моего внутреннего «Я». Уже через пару месяцев я смело могла сказать о своих планах на жизнь и не стесняться окружающих.
22 березеня '18г.
Всегда обращаюсь к психотерапевту за советом для решения сложной ситуации. Не считаю, что он нужен только при болезни, поэтому регулярно посещаю специалиста. Всегда дает только дельные рекомендации, спасибо!
Маша
18 березеня '18г.
Чтобы понять психологию мужчин, я обратилась к психотерапевту. Мне интересно было понять, почему у меня не складываются с ними отношения. Общение со специалистом было действительно интересным и полезным. Спасибо!
12 березеня '18г.
После родов мое тело перестало нравиться мне, поэтому появилась масса комплексов, и я не охотно общалась с окружающими. Родители направили меня на консультацию к психотерапевту, который уже спустя несколько сеансов практически вернул мне веру в себя. Рекомендую хорошего специалиста.
Тамара
08 березеня '18г.
С переменой места жительства в корне изменилась жизнь – работа и окружение. Конечно, мое подсознание не смогло быстро перестроиться, отчего я закрылась в себе. Только Середяк смогла мне помочь справиться с депрессией, за что ей огромное спасибо.
Диана
02 січня '18г.
В последнее время сын отдалился от меня. Причиной этому стала девушка и новые друзья. Он не хочет слышать меня и делает все на зло. Подруга посоветовала обратиться к психотерапевту. Конечно, сына затащить к врачу не удалось, зато я рассказала врачу о проблеме и получила конкретные советы. Уже пользуюсь ими и вижу, хоть небольшие, но положительные результаты.
Алла
29 грудня '17г.
Щиро вдячна за допомогу,спілкування,мудрі та кваліфіковані настанови та рекомендації!!!Мені пощастило познайомитись та спілкуватись із людиною,яка відкрила очі на проблеми, що накопичились і вибухнули так,що впоратись самій було просто неможливо...Зараз все добре)))Дякую,дорога Христина Василівна!

Лікарі клініки Приватний кабінет лікаря-психотерапевта і психолога Середяк

Христина Василівна Середяк
Психолог
Консультація 400 грн.
Обрати фах
  • Психолог
очистити
+38 (032) 232-82-01 +38 (067) 460-40-30 +38 (050) 302-68-50 +38 (073) 002-53-44
Зверніть увагу на інші клініки:
Центр допомоги залежним "Свобода" у Львові пропонує психосоціальну адаптацію та лікування пацієнтам з нарко і алкозалежністю, допомагає військовим, які брали участь у військових діях.
Пн — Пт: 00:00-24:00 Сб: 00:00-24:00 Н: 00:00-24:00
Трутяк Роман Ігорович спеціалізується на судинній хірургії, флебології. Бере активну участь в наукових конференціях, відвідує сертифікаційні курси за спеціальністю. Автор і співавтор близько 60 наукових публікацій.
Записатися на прийом
Львів вул. Чернігівська, 7. Обласна клінічна лікарня, головний корпус, 3 поверх р.Личаківський
5,7
Записатися на прийом
Індивідуальне психологічне консультування Скибінської Зоряни — це психологічна допомога у дослідженні життєвої ситуації, аналізі додаткових сил людини для знаходження виходу зі складних обставин.