Панасюк Оксана Володимирівна

Психотерапевт
21 рік досвіду
лікар вищої категорії
Лікар-психотерапевт надає послуги психотерапевтичного консультування, психотерапії (психодинамічна психотерапія, символдрама, схематерапія). Працює з пацієнтами дорослого віку (від 18 років). Психотерапія скерована на діагностику, опрацювання внутрішньоособитісних та міжособистісних конфліктів, роботу з психосоматичними розладами. При потребі призначає фармакотерапію

Львів вул. Володимира Великого, 16 (каб. 609) р.Франківський

Адам
Обстановка комфортна, яка стимулює до відвертої розмови. Лікар, уважно слухала, задавала багато навідних питань. Все дуже сподобалося. Я маю намір, прийти принаймні ще на один сеанс. Таких професіоналів важко знайти в наш час!
Владислав
Мене в загальному все біль ніж влаштувало. Лікар дуже позитивний, викликає прихильність до себе. Вислухала, зрозуміла мою проблему, порадила те що неодмінно мені допомогло. Лікар компетентний у своїй справі. Неодмінно прийду ще!
Уляна
Хороший лікар Рекомендую

• 1989 р. — Вінницький медичний інститут ім. М.Пирогова, лікувальна справа.
  • 2004 р. — Львівський НМУ ім.Данила Галицького, спеціалізація по психотерапії.

• міжнародний проект з групової психотерапії за напрямком «груповий аналіз» ( м. Трускавець, 2005-2010 рр., Українська Спілка психотерапевтів).
  • власна психоаналітична терапія (у навчаючого психоаналітика професора Фільца О. О. протягом 2009-2011 рр.), 108 годин.
  • курс навчання Кататимно-імагінативній терапії (символдрама), 2004-2008 р.р. (м. Львів , Міжнародне товариство кататимного переживання образів та імагінативних методів у психотерапії і психології).
  • власний досвід індивідуальної психотерапії у символдрамі (навчаючий психотерапевт Печій П. Г.), 70 годин.
  • міжнародний навчальний проект з артпсихотерапії (м. Львів, 2012-2013 рр., Українська Спілка психотерапевтів).
  • теоретико-супервізійні семінари з психоаналізу (Українська Спілка психотерапевтів, м. Львів , 300 годин).
  • теоретико супервізійний проект із психосоматичної медицини (Українська Спілка психотерапевтів, м. Львів, 2015-2017 рр.).
  • цикли тематичних удосконалень по психотерапії(Львівський НМУ ім. Данила Галицького, 2006-2018 рр.).
  • тренінговий модуль зі схема-терапії ( Міжнародна асоціація схема-терапії ISST, м.Львів , 2019 р.), 76 годин.

• член Української Спілки Психотерапевтів.

Лікар-психотерапевт надає послуги

• психотерапевтичне консультування
  • психотерапія (психоаналітична) неврозів та психосоматичних розладів, скерована на діагностику, опрацювання внутрішньоособистісних та міжособистісних конфліктів
  • психофармакотерапія неврозів.

Лікар-психотерапевт лікує захворювання

• невротичні, повязані зі стресом розлади (тривожні, депресивні, гостра реакція на стрес, посттравматичний стресовий розлад, порушення адаптації, конверсійні розлади);
  • психосоматичні розлади ( в т.ч. соматоформні розлади, пов’язані з вегетативною дисфунцією:
    • серцево-судинної системи (кардіоневроз, вегетосудинна дистонія),
    • шлунково-кишкового тракту (невроз шлунку, психогенна діарея, психогенна блювота),
    • органів дихання (відчуття задухи, кашель),
    • сечовидільної системи (часте сечовипускання),
  • інші соматоформні розлади ( психогенний свербіж, істеричний комок, психогенна дисменорея).