Сторінка 2. Психотерапевти у Львові

Остап
Хороший лікар. Рекомендую прийти до неї на прийом.
03 травня '16 г.
Тетяна
Інна гарний спеціаліст, вміє працювати з дитиною. Результатами лікування у неї нашої дитини я задоволена.
12 жовтня '16 г.
Кристина
Доктор помогла мне справиться с сложной ституацией, которая возникла в моей жизни. Очень ей за это благодарна.
24 серпня '16 г.
Інна
В мене тільки найкращі спогади від спілкування з Музиченко. Леся прекрасний психотерапевт, гарна людина.
01 серпня '16 г.
Настя
После посещения Ульяны Владимировны я стала чувствоват себя намного спокойней и уравновешенней. Огромное спасибо за помощь.
08 червеня '16 г.
Юрий
Грамотный специалист, помогла мне преодолеть трудный период в жизни. Спасибо.
24 липня '16 г.
Психолог
Спеціаліст займається вивченням індивідуальних особливостей психіки людини. Проводить консультації та психологічні тренінги. Допомагає пацієнтам з підвищеною тривожністю, нервозністю, панічними атаками, безсонням та легкими фобіями. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
Психотерапевт, Психоневролог
21 рік досвіду
Лікар психотерапевт, психоневролог першої категорії. Займається лікуванням психоневрологічних, психосоматичних та психотичних розладів, спеціалізується на лікуванні депресії, тривожності.
Консультація от 550
Психотерапевт, Психолог
21 рік досвіду
Врач Фрик-Палагицкая Наталья Григорьевна – с 15-летним стажем работы, специализируется в психологии и психотерапии. Обратиться к врачу можно с проблемой бесплодия, когда его причиной является нарушение психоэмоционального состояния. Она оказывает помощь в дородовом и послеродовом периоде, предупреждая развитию тяжелой депрессии. Специалист занимается решением проблем в семейный, межличностных отношениях, работает с подростками и дает рекомендации по общению родителей с детьми.
Консультація від 450 грн.
Дитячий невролог
31 рік досвіду
Викликати лікаря додому
Лікар надає рекомендації батькам щодо розвитку дитини, коли дитина повинна сидіти, тримати голівку, перевертатися, стояти, говорити перші слова, проводить електроенцефалографію, нейросонографію, консультативний прийом з комплексним фізикальним оглядом і тестуванням.
Львів вулиця Залізнична, 7 р.Залізничний
Психолог, Психотерапевт
Лікар-психотерапевт, психолог, спеціалізується на лікуванні стресових станів, психосоматичних захворювань, залежностей. Працює з сімейними парами, проводить консультації, тестування.
Психолог, психотерапевт
Консультація от 840
Львів вулиця Залізнична, 7 р.Залізничний
Психолог
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні психічних захворювань. Працює з емоційним вигорянням, почуттям провини та тривожності, проблемами самооцінки та самосприйняття. Займається аналізом сновидінь. Лікує фобії та психосоматичні розлади.
Львів вул. Героїв УПА, 73 (корп. 10, пов. 2, код 319, каб. 8) р.Залізничний