Вовк Руслана Іванівна

Акушер-гінеколог, Гінеколог
Лікар Вовк Руслана Іванівна спеціалізується в області акушер-гінекології. На консультації надає вичерпну інформацію стосовно здоров’я жінки та вагітної жінки. Спеціалізується на лікуванні таких жіночих захворювань, як інфекції, що передаються статевим шляхом (генітальний герпес, кандидоз, трихомоніаз), запальних захворювань (вульвіт, кольпіт, вагініт, ендрометрит), сальпінгіт, кіста яєчника, міома матки. Лікує клімакс та порушення менструального циклу, а також гіперменструальний та гіпоменструальний синдроми. Спеціалізується на усуненні жіночого безпліддя та лікування дисфункції яєчників, що найчастіше викликає складність при зачатті.

Олександра
02 января '17г.
Були проблеми з зачаттям. Під керівництвом Руслани Іванівни пройшла тривалий курс лікування. Зараз на третьому місяці вагітності. Залишаюся під її наглядом. Дуже дякую!

• Закінчила Львівський ордена Дружби народів державний медичний інститут
  • Пройшла спеціалізацію за фахом «Акушерство та гінекологія» в Київській медичній академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика МОЗ України