Волошин Александр Анатольевич

Акушер-гинеколог
Врач высшей категории
Доктор медицинских наук
Акушер-гинеколог оказывает услуги по лечению различных заболеваний. Занимается оперативной гинекологией.

Киев ул. Авиаконструктора Антонова, 2б (жилой комплекс "Шервуд") м.Университет47 28 м.Вокзальная32 16

Інна Чернишова
25 сентября '23г.
Олександр Анатолієвич неймовірний лікар-хірург-гинеколог. Саме він вселив надію багато років тому, що в майбутньому я стану мамою. І це здійснилося!!! 8 років тому робив міоєктомію. Видалив міому з матки, яка була на її поверхні, перевірив маточні труби. А через 3 роки я завагітніла самостійно у 42 роки, зараз дитині 4, я така вдячна цьому лікареві за турботу і гарну роботу. Він надихнув мене!А ще перед пологами проконсультував мого лікаря, з яким я народжувала, щодо попередньої операції, я народжувала природнім шляхом! Олександр Волошин - найкращий лікар.
Он лучший специалист в своей области
12 апреля '18г.
Делала гистероскопию осенью 2017 года у Александра Анатольевича. Боялась очень, но все прошло очень легко. Александр Анатольевич все очень спокойно, профессионально и в то же время доступно объясняет, даже дает рекомендации где какую диагностику перед операцией проще сделать. Спасибо ему большое, и за профессионализм, и за отношение к пациентам.
Таня
16 января '18г.
у 2016 році робила лапароскопію+гістероскопію у Волошина Олександра Анатолійовича (Київ, обласна лікарня), було безпліддя, причини не визначались зовнішніми способами. Порадили Волошина ОА в Києві. Зробили операцію, виявив кілька проблем, під час операції все виправив (спайки маткових труб з кишківником, ендометріоз кишківника, вузли ендометрію). Після операції взагалі пропав біль під час місячних, через 8 місяців завагітніла природним шляхом))). Тепер маємо донечку, майже 5 місяців. Лікар приємний, конкретний, без зайвих "сюсю", зробив, прийшов, розповів, що робити, пішов. На всі питання відповідав. Ціни називав до операції, більше нічого не доплачували. Наркоз відмінний, вийшла легко. Хто боїться лапароскопії і не може завагітніти - раджу зважитись, бо іноді проблема вирішувана, але не може виявитись простішим способом. ми 4 роки з чоловіком і аналізи здавали кожен місяць, і рентген маткових труб робила я, про узд навіть не кажу, бо робила рік кожен місяць, щоб не пропускати овуляцію, і все завжди було в нормі, лікарі в Сумах казали, що ми зациклені і треба розслабитись. а як виявилось, недарма були зациклені. Дякувати Богу, доля звела з Волошиним і тепер ми батьки.
23 мая '17г.
Очень благодарна Александру Анатольевичу.Отличный специалист, внимательный и добрый доктор.
Янина
25 октября '16г.
Вчера делала гистероскопию, все прошло очень легко и быстро. Больше быстро страхов перед самой операцией. Проснулась, часик полежала и отпустили домой. Александр Анатольевич все подробно рассказал, объяснил и сказал как лучше сделать одно, и лучше не делать другое. Большое вам спасибо!
11 октября '16г.
Регулярно прохожу плановые осмотры, всегда получаю ответы на все интересующие вопросы и индивидуальные рекомендации.
Карина
02 сентября '16г.
Доктора Волошина я рекомендую своим подругам как лучшего специалиста, которого я знаю.

• Научная степень – Доктор медицинских наук.