Новицька Алла Григорівна

Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст
Акушер-гінеколог професіонал в області жіночого здоров’я. Проводить діагностику статевих органів, внутрішньо черевних органів, нирок, наднирників, молочних залоз, сечового міхура, використовуючи ультра звук. Проводить планові огляди, виявляє порушення в функціонуванні організму та призначає лікування. Супроводжує жінок в період протікання вагітності, надає необхідну консультацію, слідкує за розвитком плода, приймає пологи.

06 января '17г.
Новицька - кращій гінеколог, у якого я була. Вона турботлива до вагітних пацієнток, не стращає, як інші. Дуже задоволена спілкуванням з нею, завжди заспокоює нас с чоловіком, адже ситуація у нас важка. З задоволееняя буду в неї народжувати та наблюдатися після пологів.

• Закінчила Івано-Франківський державний медичний інститут
  • Отримала спеціалізацію за фахом «Лікар з ультразвукової діагностики» на базі Київської медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика МОЗ України

Курси

• Курс лекцій та практичний тренінг з Пренатальної діагностики та медицини плоду в рамках реалізації національного проекту "Нове життя" — нова якість охорони материнства та дитинства, м. Житомир, 2013р.
  • VI школа-семінар «Пренатальна ультразвукова діагностика», м. Київ, 2011 р.
  • Курс інформації та стажування «Ультразвукова діагностика в онкогінекології», м. Київ, 2011 р.