Мелень Валентина Євгеніївна

Кардіолог
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні кардіоміопатій, хронічної ревматичної хвороби серця, функціональних розладів ССС (серцево-судинної системи), ішемічної хвороби серця, серцевої недостатності, артеріальної гіпертензії, вад серця та запальних захворювань серця. Займається письмовою інтерпретацією результатів ЕКГ. Проводить зняття неускладненого гіпертонічного кризу. Приймає пацієнтів із задишкою (задишка в лежачому положенні), набряками (набряки нижніх кінцівок), швидкою втомлюваністю, слабкістю, шумом у вухах та прискореним серцебиттям.

Григорій Пертрович
До доктора Мелень скеруала сімейний лікар. На прийомі було комфортно, опитувала мене дуже уважно та прискіпливо, потім пояснила все, щодо правил прийому ліків, виявилось я приймав їх неправильно, а до цього ніхто не звертав на це увагу. Клінікою та лікарем задоволений, якщо доведеться звернутись іще - то туди
Олександр
Лежав у лікарні з тиском, коли виписався - ліки перестали допомагати, тиск знову почав турбувати. Валентина Євгенівна все поправила у призначенях, пояснила чому так сталось, наразі з тиском все добре. Якщо щось турбує - одразу звертаюсь, більше не чекаю доки покладуть до лікарні.
Володимир
П. Валентина мене просто врятувала. Мене мучив сухий кашель, я вже куди не ходив, і все марно, а пані лікарка запропонувала змінити ліки від тиску, сказала що іноді вони дають такий побічний ефект. І все пройшло. Не знаю як дякувати, тепер можу нормально спати, дуже вдячний.
Павло
Був записаний до кардіолога, але почалась тривога. Оскільки під час тривоги клініка не працює, адміністратор одразу зателефонувала, нагадала про це, та спитала чи я ще не в дорозі. З рештою запропонувала перенести на зручний для мене час, або зустріти та провести у сховище біля клініки, чекати разом з персоналом. Приєно, що в такі важки часи клініка турбується про пацієнтів, їх безпеку та поважає їх час.
Іванка
У лікаря Мелень Валентини Євгенівни лікуємось разом з чоловіком. У нього порушеня ритму серця, в мене тиск. Лікар завжди уважна до наших скарг, завжди знаходить час у графіку, навіть якщо консультація потрібна раптово. Що подобається - що жодних зайвих аналізів і призначень, все тільки по ділу, пояснила від чого кожна пігулка. Дуже приємно лікуватись, коли все зрозуміло
Прийшла на консультацію до Валентини Євгенівни зі скаргами та тиск. Під час огляду вона звернула увагу на пришвидчений пульс, який я не відчувала. Запропонувала зробити ЕКГ та звернутись до ендокринолога. В той же день мене змогла проконсультувати ендокринолог Андріана Петрівна та зробили УЗД. Виявилось что причина щитовика. Наразі все добре, бо вчасно почали лікування. Дякую всім лікарям
Евгенія
Потрібен був холтер ЕКГ, прийшла просто повісити прибор, але в процесі так сподобалась лікарка Мелень, як вона спілкується і пояснює, що після отриманя результатів записалась на консультацію. Дуже задоволена.

• 2015 р. — ЛНМУ ім. Д. Галицького, «Лікувальна справа»;
  • 2017 р. — ЛНМУ ім. Д. Галицького, спеціалізація, «Кардіологія»;
  • 2017 р. — ЛНМУ ім. Д. Галицького, інтернатура,«Внутрішня хвороби».

• 2017 р. — XVIII Національний конгрес кардіологів України, Київ;
  • 2017 р. — Хвороби сирітки в кардіології, Львів;
  • 2018 р. — «Міжнародна конференція з кардіореабілітації» за підтримки Європейської асоціації превентивної кардіології, Львів;
  • 2018 р. — «Перемога в нашому серці», Львів.

Лікар надає послуги

• первинна та повторна консультація пацієнтів;
  • передопераційна підготовка пацієнтів;
  • оцінка передопераційного ризику;
  • діагностика серцево-судинної патології.

Лікар займається лікуванням захворювань

• головокружіння;
  • втрата свідомості;
  • кардіоміопатія;
  • міокардит;
  • вада серця;
  • порушення провідності та ритму;
  • серцево-судинна патологія при супутніх захворюваннях та вагітності;
  • ішемічна хвороба серця;
  • первинна та вторинна гіпертонія;
  • хронічна тромбоемболія;
  • атеросклеротична васкулярна хвороба.