Гладка Тетяна Михайлівна

Гінеколог
врач першої категорії
Тетяна Михайлівна лікар-гінеколог першої категорії. Займається лікуванням запальних захворювань шийки матки, клімактеричних розладів та інших захворювань гінекологічного характеру.

Яна
01 января '17г.
Татьяна Михайловна вылечила мне аднексит, и теперь я наблюдаюсь только у нее. К тому же это очень приятный человек. Поэтому когда подходит время планового осмотра, у меня даже настроение повышается от того, что скоро пообщаюсь с ней.

• 2004р. – Львівський національний медичний університет ім. Д.Галицького спеціальність «лікувальна справа»
  • 2004 - 2006 рр. – інтернатура за спеціальністю гінекологія на базі Львівської обласної клінічної лікарні

Курси

• 2007 р. – тематичне удосконалення «Кольпоскопія і УЗ-ехоскопія в акушерстві і гінекології» (м.Київ), на базі НМАПО ім.П.Л.Шупіка
  • 2014 р. - пройшла навчання під час майстер класу "Діагностична та оперативна гістероскопія" при НМАПО ім. П.Л. Шупика, м. Київ