Чернишова Ірина Володимирівна

Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст
врач вищої категорії
Акушер-гінеколог вищої категоріі. Врач Чернишова І. В. займається лікуванням безпліддя, відсліджує внутрішньоутробний розвиток плоду та відхилення від норми, знається на проведенні ультразвукової діагностики у жінок.

Катерина
10 января '17г.
У мене була можливість переконатися у високій кваліфікації Чернишової. Не буду занурюватися в деталі, скажу лише, що Ірина Володимирівна впевнено і грамотно зробила свою справу і домоглася відмінних результатів. Дякую!

• Закінчила Івано-Франківський державний медичний інститут, інтернатуру за спеціальністю «Акушерство та гінекологія» в Київському державному інституті післядипломної освіти
  • Отримала другу спеціалізацію за спеціальністю «Лікар з ультразвукової діагностики» в Київській медичній академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика

Курси

• Курс інтенсивного навчання фахівців з перинатальної діагностики "Ехокардіографія плода: скринінг, діагностика і тактика ведення вроджених вад розвитку серця плода", м. Київ, 2015 р.
  • Майстер-клас Люка Де Катта та Дмитра Добрянського "Ехоскопія та менеджмент поширеної патології плода", м. Київ, 2015 р.
  • Курс інтенсивного навчання спеціалістів з УЗ-діагностики і лікарів акушерів-гінекологів по темі "Грудна Клітка плоду, черевна порожнина та нирки", м. Київ, 2015 р.
  • Курс інтенсивного навчання спеціалістів з УЗ-діагностики і лікарів акушерів-гінекологів по темі "Нейросонографія і дефекти нервової трубки", м. Київ, 2014 р.
  • Майстер-клас "Формування груп ризику під час вагітності", м. Київ, 2014 р.
  • Майстер-клас "Розширений антенатальний моніторинг", м. Київ, 2014 р.
  • Курс інформації та стажування в навчальному центрі високих ультразвукових технологій Українського Допплерівського Клубу "Основи доплерографії", м. Київ, 2013 р.