Видалення поліпів матки (поліпектомія) у Львові (Франківський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи во Франківському районі
Послуга Ціна
Лікування поліпів шийки матки 400
Поліпектомія 150
3 відгука
Знайдено 2 клініки

Працюють по:

Сб Нед Цілодобово
Взагалі не можу зрозуміти звідки беруться ці поліпи!!!! Все життя здорова була, а тут ось тобі маєш! ((( Ці поліпи не обійшли мене стороною. Скоріше за все вони виникли внаслідок перенесеної інфекції хламідіозу. Видаляли під загальним наркозом. Я не могла уявити як таке можна робити під місцевою анестезією. Пережила і забула про цю болячку. Дякую за успішно проведену операцію.
Дуже боялась операції. Хоча не варто було. Перебіг операції зайняв 20 хвилин. Робили під місцевою анестезією. Після операції поклали прокладку та лід на живіт. Відчуття були такі як під час менструації. Лежала у лікарня 3 дні під наглядом. Потім призначили курс лікування. Пройшла його. І завагітніла!
Звичайна операція. Здала необхідні аналізи. Привели в операційну. Укольчик і прокинулась вже в палаті. Кровило напевно дня 3. Далі все нормалізувалось. Не бійтесь робити цю операцію. Якщо зволікати, то можна і безплідною залишитись.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
9,3
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
Отримати інформативну консультацію, комплексне обстеження і кваліфіковану допомогу досвідчених фахівців щодо діагностування, терапії та профілактики різноманітних захворювань можна в медичному комплексі «Медікавер».
  • Поліпектомія 150
Працює з 08:00-19:00
Львів вул. Академіка Андрія Сахарова, 44/65
р.Франківський
Лікувальний медичний центр "Вікторія" займається діагностикою та лікуванням неврологічних захворювань, запалних гостро та хронічних запальних процесів, відновлення здорового покоління.
  • Лікування поліпів шийки матки от 400
Працює з 09:00-18:00