Видалення поліпів матки (поліпектомія) у Львові (Галицький (Центр) район)

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи в Галицькому районі (Центр)
Послуга Ціна
Поліпектомія від 175
Знайдена 1 клініка
3 відгука
Працюють по: Сб Нед Цілодобово
Іванка
Взагалі не можу зрозуміти звідки беруться ці поліпи!!!! Все життя здорова була, а тут ось тобі маєш! ((( Ці поліпи не обійшли мене стороною. Скоріше за все вони виникли внаслідок перенесеної інфекції хламідіозу. Видаляли під загальним наркозом. Я не могла уявити як таке можна робити під місцевою анестезією. Пережила і забула про цю болячку. Дякую за успішно проведену операцію.
Катя
Дуже боялась операції. Хоча не варто було. Перебіг операції зайняв 20 хвилин. Робили під місцевою анестезією. Після операції поклали прокладку та лід на живіт. Відчуття були такі як під час менструації. Лежала у лікарня 3 дні під наглядом. Потім призначили курс лікування. Пройшла його. І завагітніла!
Віра
Звичайна операція. Здала необхідні аналізи. Привели в операційну. Укольчик і прокинулась вже в палаті. Кровило напевно дня 3. Далі все нормалізувалось. Не бійтесь робити цю операцію. Якщо зволікати, то можна і безплідною залишитись.
19 октября '16 г.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Львів пр-т Свободи, 33 р.Галицький (Центр)
Приватний медичний центр "Простір. Клініка Юрія Тітовця" працює у Львові з 1992 року. Високопрофесійний колектив, використання сучасного обладнання в роботі дозволяють надавати якісні послуги за...
  • Поліпектомія від 175
Записатися на прийом