ПАП тест в Вінниці

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи
ПАП тест 220 грн
Знайдено 5 клінік

Сб
Гончаренко Світлана Олександрівна
Гарне ставлення, як до пацієнта, дуже задоволена
Микола
Проходив в медичному центрі на Хм. шосе, 92 курс масажу. Сподобалось, гарний фахівець, гарна людина, спеціаліст своєї справи! Дякую!
Дятел Світлана
Сьогодні була в клініці Моє здоровʼя, на прийомі у гінеколога Карпенко Наталія Вікторівна , це найкращий гінеколог в якого я була
Анатолій
Хочу висловити велику і щиру подяку МЦ «Омеда» за своєчасну і кваліфіковану допомогу. Я досить тривалий час хворів на гломерулонефрит, під час чергового обстеження виявилось, що мої нирки перестали працювати, це був трохи для мене шок, але я дуже вдячний завідуючій лабораторією Швець Вікторії, яка своєчасно наголосила, щоб я терміново звернувся до нефролога і це якоюсь мірою врятувало мені життя. Через те, що мої нирки погано працювали тривалий час в мене розвинулася анемія і я потребував переливання крові, тому за порадою дружини здав аналіз крові на групу і резус-фактор, і дякуючи Богові що я перевірив цей аналіз в МЦ «Омеда» , тому що я все життя жив і думав як мені говорили що маю lll групу, а виявилось що маю lV групу крові, і це знову мене врятувало від ускладнень. Далі я готувався до трансплантації нирки і вже без вагань всі обстеження проходив в МЦ «Омеда», до яких не було жодних зауважень у лікарні св. Пантелеймона у м.Львові, де я оперувався. Я дуже вдячний лаборантам Полянській Наталії, Колісник Олені, медичним сестрам, адміністраторам, лікарям УЗД і усім лікарям до кого я звертався у цій клініці за чуйне, уважне , ввічливе, кваліфіковане завжди привітне ставлення. Я і надалі потребую постійного ретельного обстеження, тому завжди його проходжу в МЦ «Омеда», і раджу своїм рідним та друзям цю клініку. Якщо Ви розгублені і не знаєте куди звернутись і що робити, коли Ви захворіли, чи хочете пройти профогляд звертайтесь в МЦ «Омеда», тут Вам завжди допоможуть кваліфіковані спеціалісти.
9,1
Вінниця ш. Хмельницьке, 92 (пов. 2)
Багатопрофільний медичний центр «Моє здоров’я» займається діагностикою, лікуванням та профілактичними діями по 15 напрямкам дорослої та дитячої медицини.
  • ПАП тест 220
8,6
Вінниця, проспект Юності 16 Б
8,6
Вінниця, вул. Янгеля, 58
Вінниця вул. Олега Антонова, 29
Медичний центр "Омеда" - це багатопрофільна лікувально-діагностична клініка, в якій пацієнтові надають кваліфіковану медичну допомогу по діагностиці та лікуванні в терапевтичної та педіатричної галузі. Прийом пацієнтів ведуть досвідчені лікарі з багаторічним досвідом практичної діяльності. Відвідувачам клініки "Омеда" пропонуються адекватні ціни на всі види послуг:
  • Забір матеріалу для ПАП-тесту 90
5,3
Вінниця вул. Грибоєдова, 3
Медичний центр «Віоламед» створений у 2011 році, спеціалізований на якісній діагностиці та лікуванні жіночих захворювань гінекологічного та акушерського характеру.
  • Цитологічне дослідження епітелію шийки матки (без урахування забору матеріалу)