Лікування вагініту в Полтаві

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи
Полтава вул. Калініна, 42
Медично-консультаційний центр "Перлина здоров’я" спеціалізований у напрямках стоматології та гінекології. В клініці працюють кандидат медичних наук, лікарі першої категорії кваліфікації зі стажем.
Марина, 13 березеня '17р.

Яна Сергіївна велика розумниця. Коли ми познайомились, я прийшов до неї з жахливими болями. Я зовсім не могла її терпіти, завдяки професіоналізму лікаря, та її рекомендаціям стосовно лікування, больовий синдром швидко зник. Велике дякую.

Працює з 09:00-19:00
Полтава вул. Коваля, 5
Медичний центр "Пол-Ейс" спеціалізований на діагностиці, лікуванні хвороб та інфекцій гінекологічного, урологічного, дерматовенерологічного характеру. Лікарі центру мають профільну медичну освіту.
Платон, 10 січня '17р.

Про медичний центр «Пол Ейс» мені розповів брат. Коли виникли проблеми, звернувся до уролога саме сюди. Лікар мені сподобався, призначене лікування видалося дуже дієвим. Дійсно сучасна та комфортна клініка. Обов’язково буду звертатися сюди іще.

Працює з 09:00-17:00
6,1
Полтава вул. Небесної Сотні, 81
Медичний центр ОН Клінік почав роботу у 2010 році, відноситься до міжнародної мережі медичних установ. Філія спеціалізується у діагностиці та лікуванні хвороб проктологічного, дерматовенерологічного, гінекологічного, урологічного напрямків. До колективу лікарів входять фахівці вищої та першої категорії з багаторічним досвідом.
Таисия, 10 лютого '17р.

Светлана Викторовна мой неизменный УЗИ-специалист. Обращалась к ней неоднократно, с самого нашего знакомства, она зарекомендовала себя только с хорошей стороны. Да и много моих знакомых пользуется ее услугами, всем она нравится.

• Лікування вагініту
Працює з 09:00-20:00