Клініки гінекології у Львові (Сихівський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи в Сихівському районі
Послуга Ціна
Скринінг патології шийки матки 250
3 відгука
Знайдено 3 клініки

Працюють по:

Сб Нед Цілодобово
Кожна жінка у певному віці зіштовхується із менопаузою. У мене вона настала у 56 років. Менструації бали рясні та болісні, тому «ці дні» переживала непросто. З менопаузою не простіше. Постійна зміна настрою, потовиділення, надмірна дратівливість мучили мене допоки я не пішла до гінеколога. Наразі, приймаю призначені препарати. Я та рідні почали помічати позитивні зміни.
Ми з чоловіком впродовж довгого часу не могли завагітніти. Чоловік робив спермограму. Уролог спростовував усі можливі підозри. Значить справа була в мені. Я дуже боялась, що безплідна. З острахом проходила усі обстеження. Як виявилось нічого страшного не було. Треба було підлікувати яєчники. Що я і зробила за планом лікаря. Слава Богу, зараз чекаємо на поповнення.
До свого здоров’я ставлюсь відповідально. Тому відразу записалась на консультацію після 5-ти денної затримки. Робила тест на вагітність. Негативний. Не довірилась лише одному результату, зробила ще один тест. Знову-таки, негативний. На прийомі, гінеколог обстежила мене, розпитав про усі хвороби, які пережила за минулий місяць. При огляді не було виявлено жодних порушень, у тому числі і вагітності. Справа в тому, що я важко слабувала грипом, була висока температура. Була змушена приймати антибіотики. Ось саме і антибіотики вплинули на зміну гормонального фону, що спровокувало затримку. Пропила курс лікування. Наступні менструації були вчасно.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Львів вул. Драгана, 4б
р.Сихівський
Клієнти центру Біомед отримують різного роду діагностики: Ері-терапії, визначення стану по Р.Фолю, УЗД, ЕКГ, лабораторні дослідження та ін.
  • Консультація гінеколога 350
  • Повторна консультація гінеколога 200
  • Інтерпретація гінекологом результатів лабораторних досліджень для корекції лікування 50
  • Консультативний огляд вагітної 350
  • Мазок на флору 80
Працює з 09:00-21:00
Львів вул. Зубрівська, 21
р.Сихівський
Багатопрофільний медичний центр "Оксфорд Медікал" на Зубрівській займається лікуванням пацієнтів за різними напрямками. Клініка входить до складу розвиненої мережі медичних закладів, які працюють за високими світовими стандартами. У медичному центрі працюють лікарі вищої, першої та другої категорій. Приймають лікарі: Солига Галина Миколаївна, Легуцька Олена Василівна, Солига Галина Миколаївна
  • Консультація гінеколога 345
Працює з 09:00-19:00
4,8
Львів вул. Кос-Анатольського, 4
р.Сихівський
Послуги, які надає медичний заклад Венера: діагностика і лікування безпліддя; ведення вагітності, підготовка до пологів; корекція гормональних порушень; профілактика венеричних захворювань; лікування ЗПСШ; терапія хвороб шкіри; діагностика вірусних хвороб; УЗД; лабораторні дослідження та ін.
  • Консультація гінеколога 200
  • Консультація акушера-гінеколога 200