Клініки гінекології у Львові (Сихівський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи в Сихівському районі
Послуга Ціна
Консультація гінеколога 200
3 відгука
Знайдена 1 клініка

Працюють по:

Сб Нед Цілодобово
Кожна жінка у певному віці зіштовхується із менопаузою. У мене вона настала у 56 років. Менструації бали рясні та болісні, тому «ці дні» переживала непросто. З менопаузою не простіше. Постійна зміна настрою, потовиділення, надмірна дратівливість мучили мене допоки я не пішла до гінеколога. Наразі, приймаю призначені препарати. Я та рідні почали помічати позитивні зміни.
Ми з чоловіком впродовж довгого часу не могли завагітніти. Чоловік робив спермограму. Уролог спростовував усі можливі підозри. Значить справа була в мені. Я дуже боялась, що безплідна. З острахом проходила усі обстеження. Як виявилось нічого страшного не було. Треба було підлікувати яєчники. Що я і зробила за планом лікаря. Слава Богу, зараз чекаємо на поповнення.
До свого здоров’я ставлюсь відповідально. Тому відразу записалась на консультацію після 5-ти денної затримки. Робила тест на вагітність. Негативний. Не довірилась лише одному результату, зробила ще один тест. Знову-таки, негативний. На прийомі, гінеколог обстежила мене, розпитав про усі хвороби, які пережила за минулий місяць. При огляді не було виявлено жодних порушень, у тому числі і вагітності. Справа в тому, що я важко слабувала грипом, була висока температура. Була змушена приймати антибіотики. Ось саме і антибіотики вплинули на зміну гормонального фону, що спровокувало затримку. Пропила курс лікування. Наступні менструації були вчасно.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
4,9
Львів вул. Кос-Анатольського, 4
р.Сихівський
Послуги, які надає медичний заклад Венера: діагностика і лікування безпліддя; ведення вагітності, підготовка до пологів; корекція гормональних порушень; профілактика венеричних захворювань; лікування ЗПСШ; терапія хвороб шкіри; діагностика вірусних хвороб; УЗД; лабораторні дослідження та ін.
  • Консультація гінеколога 200
  • Консультація акушера-гінеколога 200
  • Лікувальні ванночки 50
  • Санація піхви 50
  • Бужування 1 процедура 400
Працює з 09:00-17:00

Гінекологія в лікарнях в інших районах Львова

9,6
Львів вул. Пилипа Орлика, 4
р.Шевченківський
Медичний центр NOVO є одним з найновіших та найсучасніших діагностично-консультативних медичних установ у нашій державі. Центр медичних інновацій NOVO забезпечує найвищу якість діагностичних обстежень усім віковим категоріям пацієнтів завдяки інноваційним технологіям, компетентності наших фахівців. Приймають лікарі: Годиш Олександр Ярославович, Рябініна Олена, Стружинська Ірина
Працює з 08:30-21:00
7,3
Львів вул. Зигзаг, 5
р.Франківський
Засновано спеціалізований діагностичний медичний центр "Астра" в 1996 р. Головне завдання медзакладу - допомогу пацієнтам в області сексуального здоров'я та репродуктивної медицини. Фахівці центру отримали підготовку в закордонних клініках.
  • Консультація гінеколога 125
  • Призначення курсу лікування запальних процесів урогенітального тракту 150
  • Сімейна консультація 200
  • Біопсія шийки матки 350
  • Кріокоагуляція шийки матки 740
Працює з 09:00-18:00
Львів вул. Зелена, 51
р.Личаківський
Спеціалізований діагностичний центр Два К пропонує клієнтам послуги: різні види УЗД, лабораторні дослідження, консультації гінеколога, дерматовенеролога, уролога, програми з лікування безпліддя, лікування грибків.
  • Консультація гінеколога
  • Мазок на флору (гінекологічний мазок)
  • ПАП тест
  • Встановлення внутрішньоматкової спіралі
  • Видалення внутрішньоматкової спіралі
Працює з 10:00-18:00
Львів вул. Володимира Івасюка, 4 (офіс 1)
р.Личаківський
Приватна львівська клініка озонотерапії «Ніка і К» пропонує профілактику, діагностику та лікування более150 видів захворювань. Центр забезпечує можливість в комфортних умовах безболісно поліпшити самопочуття або отримати точну картину стану здоров'я. Індивідуальний похід до кожного пацієнта, зручний графік роботи дозволяє отримати консультацію чи лікування всім піклуються про власне здоров'я. Приймає лікар: Саврун Іван Андрійович
  • Консультація гінеколога 350
  • Гінекологічний огляд в кріслі 120