Клініки гінекології в Черкасах

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи
Виведення післяпологових розтяжок 1500
8 відгуків
Знайдена 1 клініка

Працюють по:

Руслана
У «Центрі здоровʼя» мені лікували захворювання яєчників консервативним шляхом. Послугами я залишилася задоволена. Я швидко пішла на одужання. Це гарний заклад, що спеціалізується в області гінекології. Спасибі за допомогу.
Тамара
Недавно я обращалась в «Центр здоровья» с целью профилактического осмотра. Сервис здесь высшего уровня, условия комфортные, приятно зайти. Теперь буду наблюдаться здесь, уж очень мне понравился врач.
Яна
Лікарі в ПМП «Центр здоровʼя» - справжні чарівники. Неодноразово сюди зверталася за допомогою. Тут все завжди на найвищому рівні. Лікарі дають корисні поради, призначають ефективне лікування. Можна звертатися без сумніву.
Олена
Цей сучасний медичний заклад мені рекомендувала сестра. Я давно вже хотіла зробити хірургічну корекцію статевих губ. Спеціалістам вдалося мене задовольнити, хоча це не так легко, бо дуже ж я прискіплива. Результат мене приємно вразив. Хочеться також відмітити комфортні умови.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
9,5
Черкаси вул. Чехова, 101 (2 поверх, жіноча консультація, кабінет біля реєстратури)
ПМП "Центр здоров’я" займається діагностикой та лікуванням захворювань жіночої репродуктивної системи, проводить інтимну контурну пластику. Пацієнток приймають досвідчені лікарі-гінекологи, які мають багаторічний досвід роботи. Приймають лікарі: Мовчан Олександр Филимонович, Зеленько Андрій Володимирович
  • Виведення післяпологових розтяжок 1 500
  • Збільшення точки G от 5 000