Клініки гінекології у Львові (Шевченківський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи в Шевченківському районі
Послуга Ціна
Консультація гінеколога (огляд в дзеркалах, мазки на флору та ЦД) 350
Консультація гінеколога 250
Петльова ексцизія 1500
Знайдено 5 клінік
3 відгука
Працюють по: Сб Нед Цілодобово
Лариса
Кожна жінка у певному віці зіштовхується із менопаузою. У мене вона настала у 56 років. Менструації бали рясні та болісні, тому «ці дні» переживала непросто. З менопаузою не простіше. Постійна зміна настрою, потовиділення, надмірна дратівливість мучили мене допоки я не пішла до гінеколога. Наразі, приймаю призначені препарати. Я та рідні почали помічати позитивні зміни.
Ми з чоловіком впродовж довгого часу не могли завагітніти. Чоловік робив спермограму. Уролог спростовував усі можливі підозри. Значить справа була в мені. Я дуже боялась, що безплідна. З острахом проходила усі обстеження. Як виявилось нічого страшного не було. Треба було підлікувати яєчники. Що я і зробила за планом лікаря. Слава Богу, зараз чекаємо на поповнення.
Христина
До свого здоров’я ставлюсь відповідально. Тому відразу записалась на консультацію після 5-ти денної затримки. Робила тест на вагітність. Негативний. Не довірилась лише одному результату, зробила ще один тест. Знову-таки, негативний. На прийомі, гінеколог обстежила мене, розпитав про усі хвороби, які пережила за минулий місяць. При огляді не було виявлено жодних порушень, у тому числі і вагітності. Справа в тому, що я важко слабувала грипом, була висока температура. Була змушена приймати антибіотики. Ось саме і антибіотики вплинули на зміну гормонального фону, що спровокувало затримку. Пропила курс лікування. Наступні менструації були вчасно.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Львів вул. Пилипа Орлика, 4 р.Шевченківський
Медичний центр NOVO є одним з найновіших та найсучасніших діагностично-консультативних медичних установ у нашій державі. Центр медичних інновацій NOVO забезпечує найвищу якість діагностичних...
  • Консультація гінеколога (огляд в дзеркалах, мазки на флору та ЦД) 350
  • Повторний гінекологічний огляд після лікування (огляд в дзеркалах, мазки на флору) 300
  • Консультація гінеколога 250
  • Комплексне обстеження у гінеколога №1 (огляд на кріслі, аналіз на флору, аналіз на ЦД, кольпоскопія) 550
  • Комплексне обстеження у гінеколога №2 (огляд на кріслі, аналіз на флору, аналіз на ЦД, УЗД трансвагінально) 550
Середня оцінка користувача 9,1

Львів пр-т В.Чорновола, 45а, корп. 4, 2 поверх р.Шевченківський
Приватна хірургічна клініка "ProCosmetic" - багатопрофільний медичний центр, створений на базі міської косметологічної лікарні. Відділення пластичної хірургії спеціалізується на лікуванні вроджених...
  • Контурна інтимна пластика
  • Інтимна пластика
Середня оцінка користувача 8,4

Пн: 09:30-11:00 Ср: 09:30-11:00 Сб: 10:00-12:00
Львів вул. Липинського, 54 р.Шевченківський
Багатопрофільна хірургічна клініка "Естель" працює вже більше 16 років. Спеціалісти клініки ведуть активне співробітництво з австрійськими та німецькими колегами, регулярно беруть участь у...
  • Розсічення синехій
  • Лапароскопія матки
  • Лапароскопія маткових труб
  • Діагностична лапароскопія в гінекології
Середня оцінка користувача 9

Львів вул. Панча, 7а р.Шевченківський
Медичний центр "Життя" використовує сучасні методи лікування, наприклад, ендоверзной лазерної абляції за допомогою пункції, використання в роботі новітнього обладнання дозволяє досягти...
  • Абляція ендометрія
Середня оцінка користувача 8

Львів пр-т В'ячеслава Чорновола, 45А р.Шевченківський
Сучасний багатопрофільний лікувальний медичний центр входить у велику однойменну всеукраїнську мережу клінік. Клієнти центру Оксфорд Медікал отримують послуги: консультації уролога,...
  • Ведення вагітності за триместр 4 000
  • Консультація гінеколога 175
  • Комплексне обстеження гінеколога, два огляди лікаря на кріслі; аналіз на флору; аналіз на цитологію; відеоогляд; УЗД трансвагінально 420 350
  • Комплексне обстеження гінеколога+ огляд лікаря на кріслі; аналіз на флору; аналіз на цитологію; відеоогляд 320 250
  • Лікування ерозії шийки матки
Середня оцінка користувача 10