Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікарі венерологи у Рівному

Дерматовенеролог, Косметолог
9 років досвіду
8,15
Дерматовенеролог спеціалізується на роботі із захворюваннями та ураженнями шкірного покрову. Надає косметологічні та дерматовенерологічні консультації. Проводить мезотерацію, лікувальні процедури для боротьби з акне. Використовує ін’єкції бутолотоксина для досягнення результату в покращенні зовнішнього вигляду шкіри. Займається очищенням обличчя від омертвілих клітин шкіри та проводить контурну пластику.
Арина
21 липня '16р.
9
Процедуры приятные и эффективные))
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Рівне вул. Мірющенка, 31 (новобудова навпроти міської лікарні, 2 пов.)
Дерматовенеролог
28 років досвіду
8,10
Дерматовенеролог, що досягла наукового ступеня «Доктор медичних наук», професор. Лікар проводить консультаційну роботу щодо загального стану шкірного покрову, профілактичну діяльність для попередження зараженням різними інфекціями. Надає послуги з лікування від хламідіозу, геніального герпесу, акне, псоріазу, екземи. Працює з пацієнтами, які мають різноманітні види ураження шкіри, призначає лікувальні процедури.
Юрий
14 липня '16р.
8
Внимательный и опытный врач. Лечение прошло хорошо, сейчас чувствую себя отлично.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Тернопіль вул. Митрополита Шептицького, 1б
Дерматовенеролог
6 років досвіду
7,40
Лікар Дзюбенко Аліна Олегівна надає медичну допомогу пацієнтам із захворюваннями шкіри та венеричними хворобами. Дерматовенеролог займається лікуванням акне, екземи, псоріазу, нетипового дерматиту. Також працює з хворими на хламідіоз, призначає заходи щодо усунення інфекції. Має кваліфікацію косметолога. Проводить консультації по догляду за шкірою, профілактиці та боротьбі із венеричними захворюваннями.
Галина
06 вересня '16р.
9
Чудова лікарка, уважна та обережна. Моя шкіра вкінці кінців здорова.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Рівне вул. Симона Петлюри, 19
Дерматовенеролог, Косметолог
6 років досвіду
6,48
Лікар Гумінська Ольга Петрівна кваліфікований професіонал в області дерматології, венерології, косметології. Надає медичні послуги щодо омолодження шкірного покрову із застосуванням лазеру. Отримала дозвіл на право працювати з препаратом «диспорт». Використовує на практиці ін’єкції бутулотоксина для досягнення естетичного вигляду. Проводить контурну пластику.
Лариса
11 лютого '17р.
8
Лазерное омоложение мне рекомендовала косметолог Гуминская. Ольга Петровна прекрасно справилась с задачей. В результате я сбросила около 10 лет своего возраста. Теперь от комплиментов кружится голова. Обязательно приду на другие процедуры по омоложению.
Записатися на прийом
Тернопіль вул. Митрополита Шептицького, 1б
Дерматовенеролог, Косметолог
9 років досвіду
5,60
Лікар Бондар Тетяна Вікторівна займається лікуванням захворювань, що відносяться до дерматовенерології. Отримала кваліфікацію косметолога. Проводить сеанси мезотерапії обличчя та очей. Для досягнення максимального лікувального ефекту на практиці використовує ін’єкції бутулотоксина. Призначае медичні процедури для лікування акне, екземи, псоріаза та уражень шкіри, спричинених грибковими інфекціями.
Костянтин
05 жовтня '16р.
7
Лікарка уважна та дбайлива. Ретельно веде обстеження, назначає ліки.
Записатися на прийом3 онлайн записи
Тернопіль вул. Митрополита Шептицького, 1б