Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікарі венерологи в Житомирі

Послуга Ціна
Консультація венеролога в кліниці «Пролісок» 170
9
8,0
Дерматовенеролог
16 років досвіду
9,20
Лікар вищої категорії Косован Валентин Іванович - спеціалізується в області дерматовенерології, член Української Асоціації лікарів дерматовенерологів, косметологів (УАЛДВК). Пріоритетні напрямки діяльності: діагностика та лікування пухлинних захворювань шкіри, хірургічна дерматологія.
Ірина
12 червеня '18р.
10
Хороший лікар! Не пошкодувала що звернулася!!! Він дійсно фахівець і виконує свою роботу на 100 відсотків!!
Записатися на прийом42 онлайн записи
Консультація 200 грн.
Житомир пров. Меблевий, 3а
Дерматовенеролог, Андролог
15 років досвіду
7,90
Лікар вищої категорії Маліневський Володимир Леонідович спеціалізується в області андрології, венерології та дерматології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюваннями шкіри, чоловічої статевої системи. Лікар займається лікуванням контактного, атопічного дерматиту, грибкових уражень шкіри та нігтів, розацеа, псоріазу. Спеціалізується на проведенні дерматоскопії, взятті аналізів на венеричні та запальні захворювання.
Геннадій
23 жовтня '16р.
8
Володимир Леонідович - дуже розумний і досвідчений лікар. ВЗразу заспокоїв мене і назвав можливий діагноз. Відправив мене на аналізи, які підтвердили захворювання. Призначив хороші препарати і процедури - вилікував.
Записатися на прийом14 онлайн записів
Житомир пл. Путятинський, 2
Дерматовенеролог, Косметолог
12 років досвіду
7,85
Лікар Недашковська Ангеліна Максимівна спеціалізується в області дерматовенерології, косметології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюваннями шкіри, венеричними захворюваннями. Лікар займається лікуванням контктного, атопічного дерматиту, псоріазу, грибкових уражень шкіри, сифілісу, рожевого лишаю, гострокінцевих кондилом. Спеціалізується на проведенні косметичного пілінгу, накладанні косметичних масок.
Лада
17 жовтня '16р.
9
Недашківська дуже хороший лікар, справжній професіонал своєї справи. Крім виконання у неї основних процедур, Ангеліна Максимівна підказала як доглядати за собою в домашніх умовах. Дякую!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Житомир Житомирська обл., м. Малин, вул. Гагаріна, 27
Дерматовенеролог
29 років досвіду
5,00
Володимир Федорович спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань шкіри. Лікукує такі захворювання, як екзему, себорею, розацеа, акне, фотодерматоз, грибкові ураження.
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт
Консультація 250 грн.
Житомир вул. Леха Качинського, 4
Дерматовенеролог, Косметолог
7 років досвіду
5,00
Юлія Олегівна спеціалізується в області дерматовенерології та косметології. Проводить контурну пластику, мезотерапію, плазмоліфтинг, лазерну епіляцію, біоревіталізацію, ультразвукову чистку обличчя, лікування гіпергідрозу.
Записатися на прийом
Консультація 250 грн.
Житомир вул. Леха Качинського, 4