Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Венерологи в Вінниці

Консультація венеролога в клініці «Каб. Мельникова» 600
25
9,0
9
Анжела
Зверталася особисто, тому знаю Діану Володимирівну, як відмінного косметолога. Можна тільки позаздрити її пацієнтам, результати її сеансів завжди вражають.
02 травня '16 г.
9
Анна
Не первый месяц обращаюсь к Гайдук и каждый раз восхищаюсь ее умением помочь пациенту сделать правильный выбор, избавить его от «плена» рекламных ловушек и т.д. Обращайтесь – она отличный косметолог.
23 вересня '16 г.
9
Екатерина
Наталья Леонидовна выполняла мне пилинг. Хороший специалист.
05 вересня '16 г.
9
Вероніка
З'явилися висипання на шкірі, навіть соромилася виходити на вулицю. Прийшла на прийом до Сачук. Доктор вразила своїми знаннями і впевненістю. Дотримуючись призначеного Наталією лікування протягом тижня позбулася своєї проблеми. Клас!
23 жовтня '16 г.
10
Алла
Отличные отзывы о работе Мазур – это одна из причин моего обращения к ней за профессиональной помощью. Рада, что не разочаровалась, ее косметологические процедуры чудесны.
05 травня '16 г.
8
Тетяна
Звертаюся до Мазур при найменших проблемах шкіри, тіла. Вікторія обізнана стосовно кращих сучасних методів лікування і профілактики в косметології. Мені завжди допомагає, спасибі!
19 жовтня '16 г.
Додати відгук
Оцініть клініку за 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою для клініки)
*Вказуйте номер, з якого записувались через наш сервіс
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс
Дерматовенеролог
36 років досвіду
10
Дитячий лікар
Лікар Мельник В. В. спеціалізується на лікуванні захворювань дерматовенерологічного профілю, має вищу кваліфікаційну категорію. Проводить терапію висипів на шкірі, псоріазу, екземи, дерматиту, грибкових уражень та захворювань, що передаються статевим шляхом. Проводить комплексні обстеження та профілактичні огляди. Брав участь у практичних та наукових конференціях.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-03-05
Консультація 600 грн.
Вінниця вул. Магістратська, 3/7 (кол. 1 Травня)
Дерматовенеролог, Косметолог, Трихолог
29 років досвіду
8,60
Лікар Єрохіна Марина Віталіївна - дерматовенеролог, косметолог. Досвід роботи 23 роки. Спеціалізується на захворюваннях шкірних покровів. Проводить складну діагностику та лікування порушень волосяної частини голови. Розробляє комплексні заходи по відновленню шкірних покровів. Проводить консультації по питанням відновлення волосся.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Консультація 350 грн.
Вінниця вул. Олега Антонова, 29
Дерматовенеролог
8,57
Доктор Мізрах Анатолій Аркадійович - дерматовенеролог. Спеціалізується на захворюваннях шкірних покровів. Визначає причини розвитку відхилень, проводить допоміжні заходи та розробляє індивідуальну схему лікування. Спеціалізується на тяжких захворюваннях шкіри. Допомагає пацієнтам позбутися венеричних хвороб. Розробляє профілактичні заходи. Приймає пацієнтів у індивідуальному порядку. Додатково проводить дерматоскопію. Постійно підвищує кваліфікацію.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.8
Консультація 270 грн.
Вінниця вул. Соборна, 46 А
Вінниця вул. Замостянська, 20А/43
Дерматовенеролог
10 років досвіду
8,55
Лікар займається діагностикою, профілактикою та лікуванням захворювань шкіри. Спеціалізується на карбоксітерапіі, плазмотерапіі та лазерній епіляції. Проводить чищення, пілінги, процедури догляду за шкірою. Лікує вугрову хворобу, розацеа, пігментації. В роботі використовує сучасні методики.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Консультація 400 грн.
Вінниця вул. Соборна, 92
Дерматовенеролог
23 роки досвіду
7,60
Лікар першої категорії Човган Ельвіра спеціалізується в області дерматовенерології. Надає повну консультацію щодо лікування шкірних та венеричних захворювань зовнішніх статевих органів, хвороб слизових оболонок, волосся, нігтів. Лікує псоріаз, себорейний дерматит, гонорею, папіломи, акне, генітальний герпес, герпес, м’який шанкр та інше. Використовує наступні методи лікування: дерматоскопію, дермабразію, мікродермабразію, а також лазерне лікування. Завдяки сучасному провідному обладнанню діагностика та лікування дерматовенерологічних захворювань відбувається ефективно та безболісно.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Консультація 400 грн.
Вінниця вул. Соборна, 92
Дерматовенеролог
16 років досвіду
7,00
Лікар займається діагностикою та лікуванням шкірних захворювань. Приймає пацієнтів з венеричними патологіями. Спеціалізується на мезотерапії, біоревіталізації, ботулінотерапії. Виконує чистку обличчя. В роботі використовує апаратні методики. Лікує акне, купероз, зморшки, гіпергідроз та псоріаз.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Консультація 400 грн.
Вінниця вул. Соборна, 92
Дерматовенеролог
6 років досвіду
7,00
Лікар займається лікуванням шкірних захворювань. Спеціалізується на класичній та апаратній косметології. Виконує лімфодренажний масаж мікрострумами. В роботі використовує такі методики, як пресотерапія, мікродермабразія, біоревіталізація, мезотерапія, плазмотерапія, ботулінотерапія. Лікує акне та постакне, пігментацію, рубці та зморшки.
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт
Консультація 400 грн.
Вінниця вул. Соборна, 92
Дерматовенеролог
17 років досвіду
7,00
Лікар спеціалізується на виявленні, профілактиці та лікуванні захворювань шкіри. Займається лазерною епіляцією на апараті Light Sheer Duet. Виконує пілінг обличчя, шугарінг та депіляцію воском. Лікує целюліт різних форм та локалізацій, розтяжки на тілі. Проводить корекцію в'ялої шкіри після вагітності.
Записатися на прийом
Консультація 400 грн.
Вінниця вул. Соборна, 92
Дерматовенеролог
13 років досвіду
7,00
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікування шкірних захворювань. Виконує контурну пластику губ, мезотерапію обличчя, пілінг обличчя. Спеціалізується на ботулінотерапії та біоревіталізації. Проводить цукрову та воскову депіляцію. Лікує акне, пігментацію шкіри та розацеа.
Записатися на прийом
Консультація 400 грн.
Вінниця вул. Соборна, 92
Дерматовенеролог
13 років досвіду
7,00
Лікар здійснює прийом пацієнтів із захворюваннями шкіри. Спеціалізується на мезотерапії, тріхоскопіі, лазерній епіляції, плазмотерапіі, фототерапії, мікрострумовій терапії. Виконує кріомасаж. Лікує себорейний дерматит, випадіння волосся після пологів, акне, розацеа, псоріаз, лупу, всі види алопецій.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Консультація 400 грн.
Вінниця вул. Соборна, 92