Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікарі венерологи в Полтаві

12
8,0
Дерматовенеролог
22 роки досвіду
8,37
Лікар вищої категорії Скрипник Влада Анатоліївна спеціалізується в області дерматології та венерології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюванням шкіри, зовнішніх статевих органів. Лікар займається лікуванням атопічного, контактного дерматиту, грибкових уражень шкіри, псоріазу, гонореї, трихомоніазу, урогенітального кандидозу та хламідіозу. Спеціалізується на проведенні дерматоскопії, мікродермабразії, дермабразії.
Юрий
28 вересня '16р.
10
Оказала помощь в лечении генитального герпеса. Спасибо.
Записатися на прийом27 онлайн записів
Полтава вул. Гетьмана Сагайдачного, 8б
Дерматовенеролог
28 років досвіду
8,10
Лікар вищої категорії Білаш Наталія Геннадіївна спеціалізується в області дерматології та венерології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюванням шкіри, зовнішніх статевих органів. Лікар займається терапією контактного та атопічного дерматиту, грибкових уражень шкіри, псоріазу, вітіліго, плоского червоного лишаю, розацеа. Спеціалізується на проведенні дерматоскопії, дермабразії, лікуванні трихомоніазу, хламідіозу, гонореї.
Толик
03 вересня '16р.
8
На ноге появился лишай, обратился к врачу. Все прошло быстро, спасибо за лечение.
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-05-25
Полтава пров. Першотравневий, 5 (1-й поверх)
Дерматовенеролог
44 роки досвіду
8,03
Лікар вищої категорії Жогова Наталля Іллівна спеціалізується в області дерматовенерології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюваннями шкіри, венерологічними захворюваннями. Лікар займається терапією запальних та грибкових захворювань шкіри, лікуванням псоріазу, розацеа, псоріазу та вітіліго. Спеціалізується на проведенні дерматоскопії, мікродермабразії, терапії гонореї, хламідіозу, трихомоніазу та сифілісу.
Олена
06 лютого '18р.
10
Наталья Ильинична-квалифицированный врач,уважает пациента.Ее рекомендации по лечению псориаза дали существенный положительный результат.Вообщем, доктор с европейским отношением к своему делу.Спасибо!
Записатися на прийом42 онлайн записи
Полтава вул. Степового фронту, 29
Дерматовенеролог
14 років досвіду
7,85
Лікар вищої категорії Макарова О. О. спеціалізується в області дерматовенерології. Призначає комплексне лікування захворювань шкіри, у тому числі псоріазу, атопічного дерматиту. У роботі застосовує сучасні методи обстежень.
Катерина
08 вересня '16р.
9
В мене був висип, пішла до лікаря, дуже нервувала. Але все добре пройшло, пролікувалась.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Полтава вул. Сінна, 37
Полтава пров. Першотравневий, 5 (1-й поверх)
Дерматовенеролог, Косметолог
22 роки досвіду
7,65
Лікар вищої категорії Коблицька Наталія Вадимівна професійний дерматовенеролог, косметолог. Надає медичні послуги у випадках різноманітних висипів, подразнень шкіри. Консультує і лікує пацієнтів від дерматитів (контактного, ати пічного). Поводить діагностику шкірного покрову за допомогою дерматоскопії, визначаючи збудників ураження. При необхідності виконує косметичній пілінг, маски, чистку обличча.
Света
23 серпня '16р.
7
У Натальи Вадимовны полезно не только на процедурах побывать, но и консультацию получить по любым специальным вопросам. Отличный косметолог с большим опытом и глубокими профессиональными знаниями!
Записатися на прийом11 онлайн записів
Консультація 130 грн.
Полтава вул. Небесної Сотні, 81
Дерматовенеролог
6 років досвіду
6,85
Лікар Гриценко Катерина Євгенівна спеціалізується в області дерматовенерології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюваннями шкіри, венерологічними захворюваннями. Лікар займається терапією контактного дерматиту, грибкових уражень шкіри та нігтів, вітіліго, псоріатичного ураження шкіри. Спеціалізується на проведенні дермабразії, дерматоскопії, лікуванні гонореї, трихомоніазу та хламідіозу.
Сергей
02 листопада '17р.
10
Оказала помощь в исправлении косметических дефектов кожи (в т.ч. лица). Грамотный и отзывчивый специалист. Нет претензий к её работе. Спасибо и успехов!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Полтава вул. Степового фронту, 29