Грицина Юрій Ростиславович

Уролог
лікар вищої категорії
Доктор уролог высшей квалификационной категории, оказывает помощь пациентам с опухолями, ериктильной дисфункцией, мочекаменной болезнью. В совершенстве владеет методикой контактной лазерной и дистанционной ударно-волновой литотрипсией, перкутанной контактной нефролитотрипсией и биопсии простаты. Имеет большой опыт в проведении трансуретральной резекции простаты и опухоли мочевого пузыря, оптической уретротомии, цистоскопии, обрезании крайней плоты головки члена и слинговых операциях при недержании мочи. Грицина Юрий Ростиславович член Европейской Ассоциации урологов

Львів вул. Івана Огієнка, 3 (у приміщенні клінічної з/д лікарні) р.Галицький (Центр)

Володимир
Хороший спеціаліст-уролог.Дав чіткі і доступні рекомендації. Доступний по ціні.Усім рекомендую.

• 1977 р. - Львівський державний медичний інститут;
  • 1978 р. - Інтернатура по хірургії на базі Волинської обласної клінічної лікарні м.Луцьк;
  • 1985 р. - Клінічна ординатура на кафедрі урології Львівського державного медичного інституту;

Курси

• 1981 р. - курси спеціалізації по урології на базі кафедри урології Київського ДІУЛ;
  • 1991 р. - курс урології Університет-клініка у м. Відень, Австрія САКН;
  • 1995 р. - лікар курсового центру CL-ZAHRA Kidney Hospital LIBIA.

• Європейська Асоціація урологів.