Кравчик Тарас Орестович

Уролог
лікар вищої категорії
Лікар Кравчик Тарас Орестович – уролог. Спеціаліст вищої категорії. На протязі 22 років спеціалізується на захворюваннях сечової системи чоловіків. Розробляє індивідуальні схеми терапії та профілактичні заходи. Лікує захворювання простати, відновлює еректильну функцію. Проводить оперативні втручання. Приймає пацієнтів у приватному порядку.

Віктор
З захворюванням з урології я зіткнувся несподівано. З цією неприємною хворобою мені допоміг впоратися Тарас Кравчик. Він використовував різні методики лікування, через деякий час мені стало на багато легше. Тарас Орестович хороший лікар, рекомендую.
Андрій
Звертався до уролога Кравчика Тараса Орестовича. Спеціаліст мені сподобався, допоміг мені впоратися з проблемами. До того ж, тут все дуже конфіденційно. Щиро дякую за допомогу.

• 1999 р. — Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького.

Курси

• Тарас Орестович відвідує щорічні курси підвищення кваліфікації на базі Львівської обласної клінічної лікарні.