Кабінет уролога, андролога, онкоуролога Бітнера В. А.

8.1
Wi-Fi
Оплата карткою
Львів, вул. Личаківська, 26 (Хірургічна клініка військового шпиталю)
р.Личаківський
Пн: 09:00-18:00 Вт: 09:00-18:00 Ср: 09:00-18:00 Чт: 09:00-18:00 Пт: 09:00-18:00

або дзвоніть за телефонами:

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Бітнер Василь Антонович займається діагностикою, лікуванням і профілактикою урологічних та андрологічних захворювань. Паралельно з клінічною практикою бере участь в конференціях і семінарах. Здійснює консультативний прийом в клініці, виїжджає додому до пацієнтів.

Послуги, що надаються приватною практикою:

• консультація та лікування пацієнтів з гострим та хронічним простатитом, циститом;
  • лікування хвороб, що передаються статевим шляхом;
  • лікування доброякісної гіперплазії передміхурової залози, чоловічого безпліддя;
  • терапія новоутворень нирок;
  • лікування травм та запальних захворювань сечостатевих органів.

Лікар спеціалізується на консервативному та оперативному лікуванні урологічних захворювань, виконує біопсію простати. Для кожного пацієнта доктор розробляє індивідуальний план лікування з урахуванням нових терапевтичних методів та препаратів.

Переваги приватної практики — дотримання конфіденційності, комфортні умови для пацієнтів, відсутність черг. Зручності для пацієнтів: безкоштовна Wi-Fi-зона, можливість оплати послуг банківською картою.

• Ціни на послуги

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
Богдан
28 грудня '19г.
Бувши у нього на консультації можу сказати тільки позитивне. Прекрасний фахівець, знає свою справу на всі 100%.
Любомир
25 грудня '19г.
Потрапив до Бітнера у тяжкому стані, хвороба у запущенному стані, я розбитий та понівечений. Я думав, що уже нормальне життя мені зовсім не світить. Але я радий, що мене переконали у іншому, ба більше дуже швидко мені це довели. Дякую!
24 грудня '19г.
Я звичайно нікому не бажаю потрапляти в руки до Василя Антоновичу, але на жаль наш світ складається з радощів, прикрощів і захворювань. Тож раптом що, йдіть до нього він справжній профі. Дивишся на нього і розумієш - так повинен виглядати лікар, так повинен виглядати професіонал. Дякую!

Лікарі клініки Кабінет уролога, андролога, онкоуролога Бітнера В. А.

Бітнер Василь Антонович
  • Онколог
  • Уролог
очистити
Записатися на прийом

Зверніть увагу на інші клініки:
Львів м. Самбор, вул. Стебельского, 11
7,4
Приватна лабораторія «Сінево» в Самборі надає послуги у сфері лабораторної діагностики. Усі дослідження проводяться кваліфікованими фахівцями з використанням якісних реактивів. Для постійних клієнтів передбачені бонусні програми та акційні пропозиції.
Записатися на прийом
Стоматологія Medicover — клініка, що надає пацієнтам найширший спектр стоматологічних послуг від профілактики захворювань зубів до імплантації та протезування зубного ряду. Лікування здійснюється відповідно до сучасних світових стандартів. У роботі використовуються тільки новітні лікарські препарати.