Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Кабінет уролога, андролога, онкоуролога Бітнера В.А.

8.1
Wi-Fi
Оплата карткою
Львів, вул. Личаківська, 26 (Хірургічна клініка військового шпиталю)
р.Личаківський
Пн: 09:00-18:00 Вт: 09:00-18:00 Ср: 09:00-18:00 Чт: 09:00-18:00 Пт: 09:00-18:00
Записатися на прийом

або дзвоніть за телефонами:

 • Про клініку
 • Ціни на послуги
 • Відгуки
 • Лікарі

Бітнер Василь Антонович займається діагностикою, лікуванням і профілактикою урологічних та андрологічних захворювань. Паралельно з клінічною практикою бере участь в конференціях і семінарах. Здійснює консультативний прийом в клініці, виїжджає додому до пацієнтів.

Послуги, що надаються приватною практикою:

 • консультація та лікування пацієнтів з гострим та хронічним простатитом, циститом;
 • лікування хвороб, що передаються статевим шляхом;
 • лікування доброякісної гіперплазії передміхурової залози, чоловічого безпліддя;
 • терапія новоутворень нирок;
 • лікування травм та запальних захворювань сечостатевих органів.

Лікар спеціалізується на консервативному та оперативному лікуванні урологічних захворювань, виконує біопсію простати. Для кожного пацієнта доктор розробляє індивідуальний план лікування з урахуванням нових терапевтичних методів та препаратів.

Переваги приватної практики — дотримання конфіденційності, комфортні умови для пацієнтів, відсутність черг. Зручності для пацієнтів: безкоштовна Wi-Fi-зона, можливість оплати послуг банківською картою.

 • Ціни на послуги
 • Відгуки
 • Лікарі

Кабінет уролога, андролога, онкоуролога Бітнера В.А., вартість послуг:

Ціни на послуги можуть відрізнятись від вказаних на сайті. Точну ціну Вам озвучить наш оператор під час запису на прийом.

 • Консультація уролога 400
 • Стаціонарне лікування 1 доба 550
 • Оперативне лікування

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс
Петро
08 жовтня '20р.
У клініці, де я обстежувався раніше мені сказали, що у мене рак, я був у паніці. Запропонували довжелезне і дорогезне лікування. Я в шоці, дружина трохи остудила мене і сказала перевіритися ще в якихось місцях. Так я потрапив Василя Антоновича, здав аналізи, ходив до інших лікарів. Діагноз не підтвердився, але не все було в порядку і тільки Василь Антонович сказав, що робити і що воно таке. Професіонал з великої букви. Іншім просто гроші треба, а він дійсно допоможе і знає як
8
Галина
27 лютого '20р.
Нещодавно звернулися на консультацію до Василя Антоновича. Дуже сподобався як лікар, та як він проводить прийом. Усім дуже задоволені. Після детального огляду та призначено лікування. почуваємо себе значно ліпше. Дуже Вам вдячні!
8
Оксана
26 лютого '20р.
Надзвичайно Хороший лікар, та кваліфікований спеціаліст. Нам з батьком нещодавно довелося потрапити до нього на прийом. Усім дуже задоволені. зараз батько почуває себе значно краще. Більше б таких спеціалістів. Будемо рекомендувати.
8
Богдан
28 грудня '19р.
Бувши у нього на консультації можу сказати тільки позитивне. Прекрасний фахівець, знає свою справу на всі 100%.
10
Любомир
25 грудня '19р.
Потрапив до Бітнера у тяжкому стані, хвороба у запущенному стані, я розбитий та понівечений. Я думав, що уже нормальне життя мені зовсім не світить. Але я радий, що мене переконали у іншому, ба більше дуже швидко мені це довели. Дякую!
10
Оксана
24 грудня '19р.
Я звичайно нікому не бажаю потрапляти в руки до Василя Антоновичу, але на жаль наш світ складається з радощів, прикрощів і захворювань. Тож раптом що, йдіть до нього він справжній профі. Дивишся на нього і розумієш - так повинен виглядати лікар, так повинен виглядати професіонал. Дякую!
9

Лікарі клініки Кабінет уролога, андролога, онкоуролога Бітнера В.А.

Бітнер Василь Антонович
Уролог, Андролог, Онкоуролог, УЗД-фахівець
10
Консультація 400 грн.
Записатися на прийом
Обрати фах
 • Андролог
 • Діагност
 • Онколог
 • Уролог
очистити
Записатися на прийом

** Інформація, що отримана від адміністрації клініки згідно з договором про надання послуг запису пацієнтів, перевірена і актуальна.

Зверніть увагу на інші клініки:
Львів вул. Инглези, 14
8,1
Платформа тверезості — це наркологічна клініка у Львові, що надає допомогу залежним людям. На території центру функціонує кабінет психолога, що дозволяє отримати підтримку не тільки хворим, а і їх рідним. Боротьба с залежностями — це дуже важкий процес У його основі лежить комплексна фізіологічна та психологічна підтримка.
Записатися на прийом
Медичний центр «Вік здоров’я» – це сучасний медичний центрі, в якому завдяки висококваліфікованим спеціалістам, новітньому обладнанню медична допомога надається якісно, оперативно та професійно. Пацієнти отримують невідкладну, амбулаторну, хірургічну, спеціалізовану допомогу, оперативні втручання та діагностичні обстеження.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 09:00-19:00 Сб: 09:00-15:00
Клініка естетичної медицини Мирослави Новосільської у Львові — це великий центр, що надає комплексні послуги в напрямку апаратної косметології, трихолог, косметології та перманентного макіяжу. Клініка пропонує процедури оздоровлення та догляду за обличчям і тілом. Вся робота центру базується на використанні сучасного технічного оснащення. Такий підхід є гарантом отримання позитивного результату. Сучасна апаратура знижує будь-які больові відчуття і є гарантом неперевершеного результату.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 09:00-20:30 Сб: 09:00-20:30 Н: 09:00-20:30
Кабінет масажиста та остеопата Карташова Д. В. відкриває своїм двері перед пацієнтами, які потребують відновлення всього організму, зокрема, роботи опорно-рухового апарату та хребта. Кожна людина має «заломи» на тілі, що прямим чином відбивається на його загальний стан та самопочуття. Спеціаліст опрацьовує активні точки, усуває затискачі і заломи. Лікар приймає в індивідуальному порядку, з повною обробкою тіла. Уже після першого сеансу пацієнт відчуває полегшення.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 09:00-21:00 Сб: 10:00-17:00