Вік здоров’я, медичний центр

р.Личаківський
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Медичний центр «Вік здоров’я» – це сучасний медичний центрі, в якому завдяки висококваліфікованим спеціалістам, новітньому обладнанню медична допомога надається якісно, оперативно та професійно. Пацієнти отримують невідкладну, амбулаторну, хірургічну, спеціалізовану допомогу, оперативні втручання та діагностичні обстеження.

Напрямки роботи клініки:

• Кардіологія
  • Неврологія
  • Ендокринологія
  • Гастроентерологія
  • Ендоскопія (відеогастроскопія, відеоколоноскопія)
  • УЗД діагностика
  • Дерматологія доросла та дитяча
  • Косметологія;
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Вік здоров’я, медичний центр, вартість послуг:

• УЗД селезінки 500
  • Повторна консультація гастроентеролога к.м.н 600
  • Бімануальне обстеження 300
  • Інтерпретація обстежень та лабораторних досліджень 200
  • Призначення лікування 500
  • Комплексне гінекологічне обстеження що включає: консультація гінеколога, обстеженя молочної залози (пальпаторно), огляд одноразовим дзеркалом, бімануальне дослідження, мазок на флору, мазок на цитологію, кольпоскопія, УЗД органів малого тазу 2 400
  • Гінекологічне обстеження: консультація, огляд, мазки 1 200
  • Верхня блефаропластика 2 категорії 40 000
  • Верхня та нижня блефаропластика 72 000
  • Збільшення молочних залоз 1 категорії (без вартості імплантантів) 98 000
  • Збільшення молочних залоз 2 категорії (без вартості імплантантів) 120 000
  • Збільшення молочних залоз з одночасною периареолярною підтяжкою (без вартості імплантантів) 140 000
  • Видалення імплантів 58 500
  • Контурна мамопластика (підтяжка грудей) 110 000
  • Ще...
  • Консультація лікаря-стоматолога-хірурга вищої категорії, професора, д.м.н. 800
  • Видалення постійного зуба 1 800
  • Видалення постійного зуба (складне) 2 500
  • Атипове видалення зуба 2 500
  • Атипове видалення «зуба мудрості» 1 кат. складності 5 200
  • Атипове видалення «зуба мудрості» 2 кат. складності 6 200
  • Атипове видалення «зуба мудрості» з використанням п’єзохірургічного інструментарію I ст. складності 6 500
  • Атипове видалення «зуба мудрості» з використанням п’єзохірургічного інструментарію II ст. складності 8 500
  • Видалення кореневої гранульоми ( кісти ) в ділянці 1-го зуба 5 200
  • Повторна консультація ендокринолога к.м.н. 600

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Катерина
Дякую усьому мед.персоналу,за успішну операцію і вашу турботу.Велике спасибі ЛОРу хірургу,Бариляку Андрію Юрійовичу,лікар від Бога,професіонал своєї справи! Рекомендую однозначно!
Щиро дякую за успішно проведену операцію Лор хірургу Бариляк А.Ю.,анастезіологу Най О.П.,медсестричці і всьому персоналу за ваш професіоналізм, старання,доброту і зусилля.Будьте успішні, щасливі,улюблені.Здоровя Вам і Вашій родині.Успішно продовжуйте рятувати своїх пацієнтів від будь-яких хвороб.Хай процвітає ваша клініка.Мирного неба над головою. Рекомендую.
Величезну подяку висловлюю Білик Уляні Євгенівні за детальне обстеження, кваліфіковану допомогу, легкість та позитив. Рідко зустрінеш лікаря, який пояснить що саме відбувається з твоїм організмом та зробить все надзвичайно професійно. Перед операцією навіть не боялась. Дякую за уважність та тепле ставлення медсестрам та анастезіологу!
Олена Гіржева
Велика подяка висококваліфікованому фахівцю, майстру своєї справи Лікарю Юрію Миколайовичу Цуп за успішно проведену тимпанопластику. У ЛІКАРЯ золоті руки. Дочка вже чує на проопероване вухо.
Сидор Марія
Хочу висловити велику подяку Білик Уляні Євгенівні та її команді за успішно проведенну операцію. Вона все чітко розказує,пояснює все по суті, таке мабуть рідко де знайдеш, і також має чудове почуття гумору та золоті руки.Я дуже рада ,що потрапила саме до Уляни Євгенівни.❤️ І ще дуже дякую медперсоналу (анастазіологу), сестричкам за уважність, бажання допомогти, і за приємну обстановку в лікарні!!!
Марта
04 квітня '21р.
Дуже висококваліфікований фахівець, допоміг мені з проблемою, дієво підібраним лікуванням.
Катерина
"Вік здоров'я" - лікарня, до якої майже зовсім не страшно потрапити: лікарі - справжні професіонали своєї справи, обладнання - за останнім словом техніки, персонал привітний і ненав'язливий, палати комфортні, світлі. Моїм найближчим рідним тут зробили дві успішні операції ЛОР-профілю, за що окрема подяка лікарю Андрію Юрійовичу Бариляку та п. Тарасу - анестезіологу: лікарі від Бога, як у нас кажуть. Клініку раджу: тут Вам справді допоможуть. Прийдете з проблемою, а вийдете - без неї.
Юрій
Відмінний спеціаліст.Профі в своїй справі!!!
Віктор
Кращого просто не має. Вся моя родина і знайомі лікуються тільки у Юрія Миколайовича Цупа, не дивлячись на те, що ми проживаємо в іншій області. Ми довго шукали професіонала і нарешті знайли. Дякуємо Вам, ЛІКАРЮ!
Наталя
Дуже хороший лікар! Уважний і професійний) Більше місяця мала проблеми з ЖКТ. Дякую Ростиславу за допомогу
Олена
Це найкращий Лор у Львові!
Зоряна
Хочу висловити подяку колективу медичного центру «Вік Здоров´я»,а особливо Бариляк Андрію Юрійовичу,лікарям анестезіологам та медичній сестричці п. Олені за іхню чуйність,професіоналізм та відданість своій справі.Щиро вам вдячна!
Юрій
Дуже дякую всьому медперсоналу які мене відмінно прооперували особливу подяку Роману Богдановичу і бажаю всього найкращого вам і вашій клініці
Іванна
Професійно і затишно!
Ірина
Дуже професійно!
Олена
Я в Наталі Омелянівни пацієнтка вже 15 років, це людина якій можна довіритись, пролікуватись, чудова лікар, рекомендую всім!
Катерина
Лікар просто чудовий! У мене не вистачає слів, що описати ту неоцінену допомогу, яку він нам надав! Здоров'я Вам та терпіння у Вашій нелегкій праці! Спеціаліст від Бога, та просто хороша людина! Однозначно будемо звертатися і рекомендувати!
Інга
Була на прийомі у цього чудового фахівця. Все дуже сподобалося. Лікар дуже уважна, доброзичлива і найголовніше компетентна у своїй справі. Після огляду, дохідливо пояснила причину мого болю і призначив курс лікування. Зараз почуваю себе краще.
Доктор дуже уважний, ввічливий та інтелігентний. Вдумливо задає питання, глибоко намагається вивчити питання. Я задоволена його підходом, сподіваюся що лікування пройде добре. Поки що враження про нього хороше, і як людина він дуже приємний
Дарина
Гарний хірург та онколог Ярема Роман Романович. Допомагав тітці в лікуванні раку підшлункової залози. Хочему сказати велике спасибі за титанічну працю, що була зроблеан.
ВІкторія
Запам'яталося його професійне ставлення до справи, акуратність у всьому. Найголовніше - результат, після прийому відчула покращення. Також дуже приємно, що попросив зателефонувати через місяць. Лікар тримає на контролі і не байдуже ставиться.
07.03.2017
Незважаючи на те, що це була перша консультація, лікар приділив мені достатньо уваги. Постаралася досить глибоко розібралася в проблемі. Дала дуже хороші рекомендації. Я дуже задоволена отриманою консультацією та лікарем. Рекомендую!
Карина
Лікар дуже професійна людина. Безсумнівно, розуміє про що говорить. Дуже докладно розповіла про мою проблему, дала хороші поради, що мені робити далі. Однозначно буду виконувати всі призначення фахівця. Безперечно рекомендую!
Тетяна
Надзвичайно хороша людина та відповідальний, кваліфікований фахівець. Так сталося, що нам з дитиною довелося потрапити на консультацію до Тараса Богдановича. Я була приємно вражена його професіоналізмом! Дуже дякую Вам! Рекомендую!
Ірина
Дитина спостерігається у лікаря вже давно. Нам дуже подобається як працює даний фахівець, тому звертаємося лише до нього! Вміє знайти спільну мову з дитиною. Рекомендації завжди ефективні, не кажучи про лікування. Дуже задоволені!
Раніше син дуже часто страждав від закладеності носа. За консультацією зверталися до гарного спеціаліста лікаря отолоринголага вищої категорії Цуп Юрія Миколайовича. Лікар дуже якісно провів огляд та призначив лікування.
Михаил
Лікар, дуже доступно все пояснювала.Після того як вона закінчила говорити, було елементарно зрозумілі найскладніші симптоми і прояви моєї хвороби. Розібрали все, що потрібно було. Мене більш ніж влаштувала консультація. Рекомендую!
01.05.2017
Лікар дуже сподобався, вирішив всі мої запитання, з якими я звернулася. Незважаючи на те, що матеріальне становище зараз трохи скрутне, я зовсім не потратила їх на послуги такого кваліфікованого лікаря! Прийду на повторний огляд!
Есения
Прийом у лікаря був хороший. Дуже уважна жінка, багато мене розпитувала і багато розмовляла по темі. Розписала детальну схему лікування, і вже є реший результат. Дуже задоволена відвідуванням лікаря. Прийду повторно для корекції.
Лена Шуба
Це перший лікар яка дуже добре розбирається в своїй справі, і змогла надати потрібну консультацію. Все детально та зрозуміло розповіла, дала корисні поради. Надалі, за необхідності буду звертатися ще. Фахівця рекомендую однозначно!
Катерина
З підозрою на рок шлунка зверталися за консультацією до Яреми Романа Романовича. Лікар дуже сподобався своїм професіоналізмом.
Тоня
Цуп Юрій Миколайович отолоринголог до якого часто звертається наша родина. Специфіка нашої роботи змушує нас горорити по 10-12 годин за добу, тому не рідко виникають проблеми з горлом і ми відразу біжимо до Юрія Миколайовича. Дуже гарний лікар.
После лечения антибиотиками у меня началась молочница. Пришлось обратиться к гинекологу. Я наблюдаюсь у Натальи Омельяновны. Она посмотрела, сказала, что все пролечим. Назначила таблетки, после приема которых все прошло!
Зверніть увагу на інші клініки:
Клініка естетичної медицини Мирослави Новосільської у Львові — це великий центр, що надає комплексні послуги в напрямку апаратної косметології, трихолог, косметології та перманентного макіяжу. Клініка пропонує процедури оздоровлення та догляду за обличчям і тілом. Вся робота центру базується на використанні сучасного технічного оснащення. Такий підхід є гарантом отримання позитивного результату. Сучасна апаратура знижує будь-які больові відчуття і є гарантом неперевершеного результату.
Пн — Пт: 09:00-20:30 Сб: 09:00-20:30 Н: 09:00-20:30
Львів м. Броди, вул. Золота, 22
6,7
Стоматологічна клініка Харченка — це сучасний центр допомоги пацієнтам, які страждають від захворювань зубів, а також прагнуть поліпшити естетичний вигляд зубного ряду. Більшість маніпуляцій виконується з анестезією, що гарантує відсутність больових відчуттів.
Приватна дитяча поліклініка "Веселка" на вул. Щирецька – це медичний заклад з лікувально-діагностичним напрямком роботи, який надає послуги, як дорослим, так і пацієнтам дитячого віку.
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-20:00 Н: 09:00-20:00
Лікуванням займаються кваліфіковані спеціалісти, з використанням інноваційних технологій. Клініка RIKOTA працює з пацієнтами будь-якого віку.