Стоматолог-ортопед у Львові

Вера
Пигович – внимательный и очень тактичный стоматолог. Ей можно доверить свои проблемы – найдет лучшее решение и поможет безболезненно избавиться от любых болезней зубов.
06 серпня '16 г.
Леонід
Мені лікар дуже сподобалась - давно не зустрічав таких приємних лікарів. Щиро вдячний за надану допомогу!
29 жовтня '16 г.
Любовь Романовна
Великолепный доктор. Всем ее рекомендую.
20 червеня '16 г.
Вероника
Лечение безболезненное и качественное. Рекомендую.
08 вересня '16 г.
Стоматолог-ортопед
Зоряна Ярославівна, стоматолог-ортопед другої категорії, магістр ортопедичної стоматології, спеціалізується на всіх видах ортопедичного лікування, мікропротезування, протезування на імплантатах.
Стоматолог-ортопед
Катерина Теодорівна лікар стоматолог вищої категорії, спеціалізується на ортопедії. Лікар володіє усіма сучасними технологіями ортопедичного лікування в стоматології.
Стоматолог-ортопед, Хірург
Кандидат медичних наук, лікар стоматолог-ортопед, хірург, надає послуги в сфері хірургічної та ортопедичної стоматології. В своїй практиці використовує новітні технології, що є запорукою найкращого результату лікування. Лікар також займається викладацькою та науковою роботою.
21 рік досвіду
Лікар-стоматолог Степан Степанович, спеціалізується на ортопедії. Займається протезуванням за допомогою різних імплантів. Надає перевагу естетиці і функції в стоматології.
Стоматолог-терапевт, хірург, імплантолог
Стоматолог, спеціалізується на хірургії та імплантології. Займається протезуванням зубів, проводить імплантацію, видаляє зуби та кисти. Також проводить операції по збереженню зубів.
Стоматолог-ортопед
Стоматолог-ортопед, спеціалізується на встановлення вінірів, коронок та мостоподібних протезів, часткових та повних нейлонових протезів, бюгельних протезів різного типу кріплення. Консультує пацієнтів з питань встановлення та догляду за протезами.
Стоматолог-ортопед
Лікар стоматолог-ортопед вищої категорії, професіонал у сфері стоматологічної імплантології з подальшим протезуванням. Займається встановленням металокерамічних, керамічних коронок та стоматологічних конструкцій високої якості з художнім моделюванням.
Стоматолог-ортопед, Хірург
Лікар, спеціалізується з хірургічної, ортопедичної стоматології. Займається естетичним протезуванням, резекцією верхівки коренів, проводить пародонтологічні операції, постановку імплантів.
Стоматолог-ортопед, Стоматолог
Лікар першої категорії, стоматолог ортопедичного та терапевтичного профілю. Лікар спеціалізується на невідкладній стоматологічній допомозі. Проводить професійне очищення емалі, пломбування зубів, лікування карієсу. Займається реставрацією зубів.
Стоматолог-ортопед
Стоматолог-ортопед, спеціалізується на протезуванні, гнатології та остеопатії. Олег Андрійович має великий досвід роботи та стажування в Німеччині.