Улюблений доктор, клініка

Пн — Пт: 10:00-18:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Приватна стоматологічна клініка “Улюблений доктор” спеціалізується на лікуванні захворювань зубів та ясен без болю, у приємній та затишній атмосфері.

Послуги, які можливо отримати у клініці:

• консультація лікаря-стоматолога;
  • професійна гігієна ротової порожнини;
  • відбілювання зубів;
  • імплантація;
  • видалення зубів;
  • ортодонтична терапія;
  • озонотерапія.

Переваги приватної лікарні - доброзичливий персонал, використання сучасних стоматологічних матеріалів та обладнання, можливість здійснити оплату різними способами (готівкою, карткою, переказом).

Знаходиться клініка за адресою вул. Личаківська, 98. За бажанням пацієнтів - гостей міста - можлива організація екскурсій та влаштування у готелі.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Улюблений доктор, клініка, вартість послуг:

• Художня реставрація зубів
  • Вибілювання зубів
  • Лікування карієсу
  • Лікування кісти зуба
  • Пломбування молочного зуба
  • Видалення молочного зуба у дитини
  • Лікування хвороб ясен
  • Незнімне протезування зубів
  • Мостоподібні зубні протези

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Специально прилетела из Америки в эту клинику. Выражаю огромную благодарность всем врачам кто был возле меня во время имплантации кости и имплантов. Все сотрудники профессионалы. Отдельная благодарность Зоряне Пыговыч за красивые зубы. Всем рекомендую эту клинику.
Тарас
07 травня '17р.
надзвичайно хороші враження від вашої клініки,лікував зуби в п.Оленки,і Надії,дуже хороші лікарі,впевнені,кваліфіковані,обізнані в своєму ділі.Все швидко і чітко.)
Віктор
Сологуб уважний, кваліфікований стоматолог. Чув про нього тільки схвальні відгуки, сам звертався - гарні враження.
Так, можу підтвердити, що Прудиус класний стоматолог. Я особисто у неї майже рік обслуговуюся, останній раз чистку каменів робила - все робить відмінно, мені подобається.
Анис с первой консультации показалась мне грамотным специалистом и приятным в общении человеком. Лечила кариозный зуб у него – все сделал качественно и на совесть.
Валентин
У Пиговича бывал на прийоме, делали пломбирование и отбеливание. Все прошло без боли, зубы красиво смотрятся, я доволен качеством услуг и отношением.
Рекомендую как отличного специалиста.
Коли записуюсь на прийом до Олени Петрівни, впевнена що впораюся з будь-якою проблемою і лікування буде якісним. Вона відмінний стоматолог, все робить на совість.
Вера
Пигович – внимательный и очень тактичный стоматолог. Ей можно доверить свои проблемы – найдет лучшее решение и поможет безболезненно избавиться от любых болезней зубов.
Ксения
Прекрасный доктор. Мои зубы снова белоснежные) Большое спасибо)
Любовь Романовна
Великолепный доктор. Всем ее рекомендую.
Мне понравился врач. Лечит хорошо, объясняет что и зачем делает. Я довольна результатом лечения. Спасибо.
Екатерина
Мне все понравилось. Все качественно и быстро.
Зверніть увагу на інші клініки:
Пн — Пт: 09:00-18:00
Пн — Пт: 09:30-16:00