Стоматолог-ортодонт у Львові

Лука
Найкраща лікарня в Україні усіх лікарня перебував там не було добре а тут взагалі зуби не болять і шикарні зуби!
30 листопада '-1 г.
вікторія
найкращий доктор
10 травня '19 г.
антон
Квалифицированный специалист. Лечение проводит хорошо. Рекомендую.
30 листопада '-1 г.
Іра
Наталя Степанівна Дерейко - суперовий ортодонт. Дякуючи їй, зубки моєї доньки тепер рівненькі, а усмішка прекрасна.
13 липня '17 г.
Стоматолог-ортодонт, Хірург
Лікар стоматолог вищої категорії, спеціалізується на комплексному лікуванні ротової порожнини. Надає послуги стоматолога-хірурга, ортодонта, займається корекцією зубного ряду.
Львів вул. Дністерська, 27 (пов. 4, каб. 405) р.Сихівський
Стоматолог-терапевт, ортодонт
Лікар стоматолог-ортодонт другої категорії, фахівець в області терапевтичної стоматології та ортодонтії, займається лікуванням запальних і дегенеративних захворювань тканин зубів та ясен. Проводить корекцію зубного ряду за допомогою брекетів та пластин.
Львів вул. Виговського, 20 Б р.Залізничний
Стоматолог-ортодонт
21 рік досвіду
Лікар першої категорії стоматолог-ортодонт, практикує ендодонтичне лікування, лікує всіх видів патологій прикусу, робить пломбування. Лікує карієс, періодонтити, гінгівіти, стоматити, пульпіти.
Стоматолог-ортодонт
21 рік досвіду
Лікар-ортодонт, займається усіма видами виправлення прикусу. Використовує новітні технології усфері ортодонтії. Встановлює капи, пластинки, брекети. Поліна Юріївна також спецалізується на наданні терапевтичних послуг у стоматології.