Стоматпрофі, стоматологічна клініка

Пн — Пт: 09:00-20:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Стоматологічна клініка "Стоматпрофі" пропонує пацієнтам широкий вибір стоматологічних послуг з діагностикою, лікуванням зубів та ясен. У штаті працюють лікарі вищої кваліфікації.

Послуги, які надають у клініці:

• консультація лікаря;
  • рентген-діагностика;
  • лікування хвороб пульпи;
  • відновлення естетичної привабливості зубів;
  • встановлення зубних імплантатів;
  • лікування карієсу, пародонту;
  • встановлення брекет-систем;
  • чистка та відбілювання зубів.

Переваги клініки - привітний персонал заходу, затишна атмосфера, відсутність черг, використання сучасних технологій та обладнання.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Стоматпрофі, стоматологічна клініка, вартість послуг:

• Рентген зуба
  • Ортопантомограмма (панорамний знімок зубів)
  • Художня реставрація зубів
  • Вибілювання зубів
  • Лікування карієсу
  • Лікування кісти зуба
  • Пломбування молочного зуба
  • Видалення молочного зуба у дитини
  • Лікування хвороб ясен
  • Встановлення керамічних брекетів

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Христина
Не рекомендую звертатись до неї. Я хотіла поставити брекети і купилась на її досвід роботи. Вона мені вирвала зуб, а його можна було не виривати! Просто їй не хотілось бавитись з ним. Поскоріше поставити брекети і забути. Добре що я зразу зрозуміла і звернулась до іншого ортодонта. Тепер із-за її некомпетентності змушена ставити імплантант, який дорого коштує.
Константин
Радий, що вчасно звернувся до Петра Васильовича. Грамотне лікування під його наглядом допомогло мені уникнути серйозних ускладнень з яснами, та забезпечити збереження здорових зубів.
Предпочитаю обслуживание у проверенного, одного и того же стоматолога. У Елены Борисовны и сама лечусь, а вот недавно она пломбу и сыну моему ставила – замечательный врач.
Ірина
Наталія Василівна досвідчений лікар-стоматолог та відповідальна людина. Якщо вже довіряти лікування зубів, то таким фахівцям, як вона.
Очень быстро провела необходимое лечение. Мне понравилась оперативность действий.
Нина
Лечила у Романа Романовича пародонтит и кариес зуба. Хороший стоматолог, поэтому и заслуженным уважением у пациентов пользуется.
Валерия
Все просто отлично! Теперь буду обращаться только к Вам!
Лечит быстро и безболезненно. Рекомендую.
Зверніть увагу на інші клініки:
Пн — Пт: 09:00-18:00
Пн — Пт: 09:30-16:00