Войтович Олег Андрійович

Стоматолог-ортопед
Стоматолог-ортопед, спеціалізується на протезуванні, гнатології та остеопатії. Олег Андрійович має великий досвід роботи та стажування в Німеччині.

Валерия
Очень хороший доктор. Спокойный, внимательный, знает, что делает. Необходимое лечение провел быстро и абсолютно безболезненно. Спасибо.
Станислав
Качественно все сделал. Очень благодарен за помощь.
Христина
Спеціаліст дуже хороший! На початку нашоі терапіі я абсолютно не вірила в остеопатію, а наприкінці була шокована результатом. Окрім виправленого суглобу і асиметріі обличчя, зникли болі в одній ділянці шиі, які не минали після масажів роками (до речі, про цей симптом лікар одразу зазначив на початку лікування, але я була настроєна скептично). Дуже рекомендую лікаря і рада, що потрапила саме до нього.

• Івано-Франківська державна медична академія
  • навчання в Німеччині, дипломований спеціаліст школи за системою Аммана Гірбаха, стажування зі спеціалізації Остеопатія, Подологія, Спортивна медицина