Когут і Когут, стоматологія

р.Галицький (Центр)
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Клініка стоматології “Когут і Когут” створена у 2007 році, надає повний спектр високоякісних послуг в сфері лікування зубів та ясен. У штаті лікарні фахівці працюють на високотехнологічном обладнанні провідної японської компанії.

Послуги, які можливо отримати у клініці:

• терапевтична стоматологія;
  • ендодонтія;
  • виготування та встановлення протезів;
  • вживляння зубних імплантатів;
  • гігієна ротової порожнини;
  • рентген-діагностика;
  • естетична стоматологія;
  • лікування молочних зубів;
  • вирівнювання зубів;
  • коригування невірного прикусу.
  • хірургічна стоматологія.

Переваги приватної клініки - зручне розташування, європейський рівень сервісу, персонал володіє українською, англійською, польською та російською мовами.

Знаходиться клініка за адресою вул. Герцена, 6/1 А. Поряд є безкоштовна відкрита стоянка для автомобілів.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Когут і Когут, стоматологія, вартість послуг:

• Ренгенографія прицільна 60
  • Ортопантомограмма (панорамний знімок зубів)
  • Ренгенографія скронево-нижньощелепового суглобу 150
  • Виправлення прикусу зубів
  • Виправлення прикусу пластинками
  • Незнімне протезування зубів
  • Мостоподібні зубні протези
  • Чищення зубів від зубного каменю
  • Чищення зубів ультразвуком

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Іванна
05 травня '18р.
Синочку робили зубки(введення в сон).Дуже вдячна за професійно проведену роботу, особливо дитячого стоматолога Цибко Юлію.Дякую за чудову клініку-адміністрації Когут і Когут.
Іванна
05 травня '18р.
Лікували синочку зубки (введення в сон) і хочу сказати дуже класна клініка, привітний працюючий персонал, адміністатори. Лікар стоматолог дитячий Юлія Євгенівна Цибко (окремо дякую), лікар-анастезіолог та їх асистенти досвідчені фахівці та надзвичайно турботливі люди. Вдячна їм за роботу. Дякую Богові, що дарував нам таких лікарів! Хочу ще подякувати адміністрації клініки за те, що Ви робите для нас!
Ірина
09 квітня '17р.
Дякую вам за все! За професіоналізм, людяність і красиву усмішку! Ваша команда найкраща!
Семен
С прошлого года все время прохожу профилактические осмотры у Гнатив Натальи. Мне нравится уважительное отношение к пациентам, позитивный настрой в лечении, уверенность в собственных силах. Таких врачей бы, да побольше!
Леонід
Мені лікар дуже сподобалась - давно не зустрічав таких приємних лікарів. Щиро вдячний за надану допомогу!
Лариса
Чудовий лікар! Дякую за допомогу!
Вероніка
Приємно, коли лікар знає свою справу. Дуже вдячна за надану допомогу!
Альбина
Очень приятный доктор. Мне понравился ее подход к пациенту. Лечение проводит качественно.
Вероника
Лечение безболезненное и качественное. Рекомендую.
Анатолій
Щиро вдячний за допомогу! Дуже гарний лікар. Рекомендую.
Кристина
, лікар Цибко Юлія
Спасибо за качественное лечение!
Лікар мені дуже сподобався. Провів необхідне лікування і росписав рекомендації. Дякую.
, лікар Цибко Юлія
Зверталась з дитиною, вже підготувалась до криків і істерик і була приємно здивована підходом лікаря до пацієнтів. Прийом пройшов чудово. Тепер моя дитина не боїться стоматологів! Дякую!
Світлана
Дуже гарна лікарка. Лікування швидке і безболісне. Рекомендую.
Маркіян
Панічно боюсь стоматологів, тому ніколи не звертав увагу на стан своїх зубів. Головне, що не тривожить, а чи карієс чи ще там щось мене не турбувало. Соромно таке визнавати у моєму віці, але це так. Коли і відчував зубний біль, то таблетку анальгіну на зуб і якось минало. Однак, коли вже не сила було терпіти, мусив звернутися до стоматолога. Лікар був шокований моїм ставленням до власних зубів. Відверто кажучи, стало ніяково. Вирішив вилікувати кожен хворий зуб. Не економив, бо ризикував взагалі залишитись без зубів. Лікування пульпіту та періодонтиту було тривалим, але ефективним. По закінченню процедур повністю забув про свій «анальгін на зуб». І естетично, мені набагато приємніше всміхатися людям.
Алевтина
Регулярно прихожу на консультации. Благодаря стараниям врача мои зубы здоровы.
Сергей
06 травня '16р.
Внимательный и вежливый. Лечит хорошо, безболезненно и быстро.
Зверніть увагу на інші клініки:
Пн — Пт: 09:00-18:00
Пн — Пт: 09:30-16:00