Кабінет стоматолога Заремба Ю. І.

8.4
Wi-Fi
Безкоштовна парковка
Львів, вул. Академіка Єфремова, 75 (Клініка естетичної стоматології)
р.Франківський
Пн — Пт: 09:00-18:00

або дзвоніть за телефонами:

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі
  • Статті

Приватний стоматологічний кабінет лікаря Юрія Заремба надає послуги з лікування та профілактиці захворювань ротової порожнини, зубів та ясен. Пацієнтів приймає стоматолог-терапевт, ортопед. Лікар має вищу кваліфікаційну категорію.

Послуги, які надаються пацієнтам:

• консультація спеціаліста;
  • діагностика ротової порожнини;
  • лікування карієсу, пульпіту, періодонтиту;
  • відновлення функції жування;
  • терапія;
  • пломбування;
  • естетична реставрація;
  • ультразвукова гігієна;
  • профессіна чистка зубів;
  • протезування.

Сучасний кабінет стоматолога обладнаний новою стоматологічною установкою, в лікуванні використовуються безпечні та якісні матеріали.

Стоматологічний кабінет лікаря Юрія Заремба — це комфортні умови лікування зубів, висока якість роботи.

• Ціни на послуги

• Пломбування фотополімером (одна поверхня) 500
  • Пломбування фотополімером (дві поверхні) 550
  • Пломбування фотополімером (три поверхні) 650
  • Реставрація фотополімером (відновлення форми зуба) 800
  • Застосування скловолоконного штифта для укріплення коронкової частини зуба 500
  • Накладання Девіт-пасти 200
  • Розпломбування каналу 500
  • Видалення анкерного штифта або фрагменту інструмента 400
  • Використання матеріалу "ProRoot MTA" для закриття перфорації кореня зуба 500
  • Тимчасове пломбування кореневих каналів кальційвмістною пастою 200
  • Пломбування 1- го кореневого каналу зуба (латеральна конденсація гуттаперчею) 500
  • Пломбування 2 - ох кореневих каналів зуба (латеральна конденсація гуттаперчею) 900
  • Пломбування 3 - ох кореневих каналів зуба(латеральна конденсація гуттаперчею) 1 300
  • Пломбування 4 - ох кореневих каналів зуба (латеральна конденсація гуттаперчею) 1 700
  • Пломбування 1-го кореневого каналу зуба пастою 200
  • Видалення зуба/зуба мудрості від 1 000

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Ірина
Стоматолог, який добре робить свою справу. Взявся за мої проблемні зуби після невдалого лікування в іншого лікаря. Пролікував, перепломбував і допломбував мої зігнуті канали, зробив реставрацію. Щиро дякую!
Ярик
25 квітня '18р.
Я давно курю по пачке в день, отчего зубы стали с желтым налетом. Визуально это не очень красиво выглядит. Жена посоветовала своего стоматолога Юрия Зарембу. Врач толковый, а главное все делает быстро и безболезненно. Рекомендую.
Тарас
25 квітня '18р.
Длительное время у меня кровоточили десна. Пробовал лечить народными средствами, полоскал рот, делал примочки, но избавиться от симптомов никак не удавалось. Когда надоело самолечение, решил проконсультироваться со специалистом. У Зарембы прошел обследование и начал лечится. Нужно было обратиться к нему раньше и не мучатся. Спасибо.
Виталий
Замучила меня повышенная чувствительность зубов. Не могу есть ни сладкое, ни холодное, сразу появляется жуткая, пронзительная боль. После проведенного лечения Юрия Зарембы я теперь могу кушать все что захочу. Наконец-то! Спасибо!
Олександра
Фаховий стоматолог. Уважно оглянув мої зуби, розписав план лікування. Детально розпитав про алергії, загальний стан здоров’я. Вилікував зуб, який інші радили виривати. Поставив коронки на передні зуби, тепер я не стидаюсь посміхатись. Рада, що знайшла свого лікаря
Виталина
После родов заметила, как посыпались зубы, то пломба вылетит, то раскрошится зуб, то еще что-то. Решила заняться лечением, начиталась информации в интернете, но укрепления зубов так и не добилась. Только у стоматолога получилось вернуть мне прежнее состояние зубов. Теперь я не боюсь есть яблоки и конфеты. Спасибо))
Валера
На тренировке ударился зубами о металлический поручень. Сломалось два зуба. Я очень испугался, что теперь не смогу нормально разговаривать. Родители записали меня к стоматологу, и уже через несколько визитов я уже не чувствовал дискомфорта при общении с друзьями. К тому же врач отбелил все зубы.
Алена
К Юрию Зарембе приходила на прием для проведения гигиены полости рта. Я слежу за своими зубами, поэтому регулярно посещаю стоматолога для профилактики. Всем довольна, как общением, так и процедурами. Благодарю.
Карина
Услугами Зарембы пользуемся всей семьей. Как только заболит зуб или еще что-то, сразу записываемся на прием. Лечение проходит без малейшей боли, за что отдельно спасибо. Отзывчивый и квалифицированный специалист, рекомендуем.
Аня
Юрий Заремба – отличный врач, который быстро избавил меня от проблемы (восстановил мою улыбку после того, как раскрошился передний зуб). Всегда буду обращаться к этому стоматологу и всем рекомендую. Доступно, быстро, эффективно.
Остап
04 квітня '17р.
Дякую за лікування!
Настя
04 квітня '17р.
Багато років лікую зуби в стоматолога Заремби Юрія. Це були і коронки і просто карієс. Завжди уважний і впевнений в своїх діях як справжній професіонал з досвідом. Щиро дякую за свої врятовані зуби!
Іван
У Заремби я лікував гінгівіт, що протікав у гострій формі. Захворювання дуже неприємне, навіть їсти нічого не хочеться. Після професійної чистки ротової порожнини, Юрій Ігорович призначив мені фізіотерапевтичне лікування. Я зразу ж відчув полегшення, а через тиждень, взагалі, уже й забув, що хворів.
Каріна
Я довго шукала гарного стоматолога, у якого можна було б лікувати різні захворювання зубів і ясен. Після того, як я відвідала Юрія Ігоровича, я з упевненістю можу сказати, що маю "свого стоматолога". Юрій Ігорович видаляв мені зубний камінь, лікував два зуби, уражені карієсом. Мені було не боляче, не страшно, а головне, результат відмінний.

Лікарі клініки Кабінет стоматолога Заремба Ю. І.

Заремба Юрій Ігорович
Стоматолог-терапевт, ортопед
Обрати фах
  • Стоматолог
очистити

Статті про клініку

Говоримо з лікарем-стоматологом про пародонтит та пародонтоз
Говоримо з лікарем-стоматологом про пародонтит та пародонтоз
Хочу ще раз наголосити, що дуже часто здоров’я ротової порожнини пацієнтів і зубів зокрема напряму залежить від усвідомлення необхідності регулярних оглядів лікаря, від профілактики та професійної гігієни ротової порожнини двічі на рік. Використання скейлера (ультразвуку) і содоструйного апарату застосовують для видалення твердих та м’яких відкладень, що запобігає виникненню захворювань пародонту.

Зверніть увагу на інші клініки:
Пн — Пт: 09:30-16:00
Пн — Пт: 09:30-15:00
Клініка естетичної медицини Мирослави Новосільської у Львові — це великий центр, що надає комплексні послуги в напрямку апаратної косметології, трихолог, косметології та перманентного макіяжу. Клініка пропонує процедури оздоровлення та догляду за обличчям і тілом. Вся робота центру базується на використанні сучасного технічного оснащення. Такий підхід є гарантом отримання позитивного результату. Сучасна апаратура знижує будь-які больові відчуття і є гарантом неперевершеного результату.
Пн — Пт: 09:00-20:30 Сб: 09:00-20:30 Н: 09:00-20:30